פרק 10- שמרדפים

YossihNew

Well-known member
📚

איך החבורה תיחלץ מהחיילים של פינטו?

האם סקיי תצליח לחכות שבוע לחילוץ?

איזו הפתעה מחכה ליוני היום?

והאם מישהו יחשוד שסקיי היא לא מילי?

YossihNew

Well-known member
שום דבר טוב לא קורה במגדלי מים. מה יש לכם, אנשים מסתירים שם כסף גנוב, אנשים מזהמים שם את מי התהום, אנשים עושים פיקניקים ומסתבכים! למה להיכנס לשם?!

למה כל פרק מתחיל בפלאשבק?! למה?! שבור ת'דלת שבור! סקיי מתחילה לדבר יותר בעברית. חברים מכוכב אחר. אבל היית יכולה להשקיע באופניים, כמו שבדרך כלל חייזרים וילדים עושים. ברוש ומקס, אתם משחקים בצורה מוגזמת. ככה ברוש בכה בכלא הסורי? זה מצחיק כי שחר נחשב לשחקן ממש טוב.

לואיס ליין, מפגרים. רובוט בוגדני, לא מעניין. כיף סודי.

היי, זה לא השיר שנכתב על סיוון גיספן מנור קינן? למה אנחנו ב... אוי. לא טוב. ממש לא טוב.

הכול בגלל הממטרות מסתבר. עדיף באמת שיסתום.

אריק מאוד מתעניין באנטומיה של החייזרית, אגב. מקס, תרחיק את הסודה מפה, יא שטן! משקה השטן הזה!!!!!!!!!! אריק גבאי? רגע, אריק גבאי זה לא ההוא שתבע את קובי על המצופים כי שניים טבעו לו?

זופניק! אני מבין שמצאת עבודה חדשה אחרי שפרשת מהמשטרה. קראוס?! בטח מידור בשביל שלא ידעו שהוא קיבל את העבודה בפרוטקציה. צעצוע מסין? אולי בגלל זה יוני חולה. טוב, יש לנו עד מחר לנסות לחשוב מה פינטו מסתיר.

לימודים 101. או מילי 101... ברוש יודע לחקות את מילי. למה היא שונאת אותם? מאותה סיבה שרומיאו ויוליה לא חיבבו אחד את השנייה, מאותה סיבה שהבן דוידים והשיינפלדים לא אהבו אחד את השני וכמובן גם השכונקים והנרקיסים.

בנוגע לליאור זה באמת ממש עצוב שאלו החברות שלה.

לא לרדת כמו שאת חושבת, סקיי. לא משנה.

אכן מיהרה ללמוד, אלי שבשמיים...

למדה מהר מאוד.

וגם אני שונא אותה.

זה מה שהוא עושה בחייו? לא משנה. זה מסוכן מאוד.

ליאור יותר מדי נגררת ויותר מדי משנה את הדעה. ליאור, את מסכימה עם מילי, עם שלי, או עם הבטן של מילי? בעצם, מה הברך של שלי חושבת על כל העניין?

שלי עם מידע זה מסוכן בטירוף. ולמה יש לה עין אילומינטי על הז'קט? אה, גם את התחסנת, שלי? יופי. מתי היא תבין את המידע?

עכשיו יש את הקטע הקטן שהיא צריכה להיות עם יוני ולא עם אריק. ובכלל להתרחק מאריק. סקיי זה כבר תפוס בידי הקבוצה של... לא משנה, פיפי? בטוחים?

הוא לא ממש מבין בדיחות. כלומר, כרגע המוח שלו מטוגן, אבל גם כשהוא לא מטוגן הוא לא מתפקד כזה טוב. אוי, שיט. התקדמנו עוד שלב- מישהו עלה על התרמית. ומחר נגלה מה הרעים רוצים...​

Roei152

Well-known member
מנהל
יום 1 של סקיי כמילי בבית הספר עבר..
דואג לטיקי...
זה כאילו שמקס מתכוון בכוונה לשפוך סודה על סקיי , הוא צריך לשתות משהו

שיר m

Well-known member
נכון... בטח יקרה משהו עם סודה בהמשך ואז אריק יגיד "אמרתי לך!"

שיר m

Well-known member
עשיתי חיסון?!?! לכי חפשי את החברים שלך שלי
בעצם את יכולה להישאר עם יוני שניכם זבל

סקיי את נורמלית?! איך את אמורה לדעת שהחילוץ שלך הגיע בלי טיקיי?
איך תסתדרי בלי טיקיי? מה זאת ההקרבה הזאת?!

סקיי טובה בתור מילי.

למעלה