פרק סוף סדרה 3X10

Freemee

New member
פרק סוף סדרה 3X10 ../images/Emo58.gif

לאאאאאא!!!!! למה זה נגמר????
היה פרק פשוט מהמם! ושמו אותנו בקליףהאנגר מטורף שלעולם לא נדע מה קרה....
איזה חבל, באמת אחרי עלילה כזאת מוטרפת בפרק הזה אני מצטער רק יותר על זה שאין יותר פרקים.... היה בפרק הזה הכל! גם ג'סי ואמנדה התחברו כביכול חח. גם נייט קיבל בפנים! מארק שיתף פעולה בסופו של דבר
תוכנית גאונית של קייל וג'סי! קייל פונה לצד האפל שלו ח
אנדי וג'וש באיחוד וירטואלי מרגש
מגלים את הסוד על קאסידי. ומה??? קאסידי אח של קייל? WTF??? בעע איזה בעסה שנגמר... אמשיך לכתוב אחרי זה

adii1201

New member
תפוזבל../images/Emo69.gif../images/Emo58.gifWTF?!?!?!?!?!

מה זה היה הסוף המוזר הזה?!?!? הם השאירו פול דברים פתוחים!!!!!!!!!!!!! איך בדיוק הוא אח של קייל?! מה ג'סי גילתה במחשב?!?! איפה הטרייגרים?!?!?!?!! אני לא מבינה כלום
ולא בא לי לחפור, עצוב לי מדיי שנגמר
אני רק אגיד שהיה פרק מעולה

Spidi man

New member
זה בידיוק הזמן לפתוח שרשור../images/Emo26.gif

ל"יצירת הפרק הבא על-פי דעתכם". מה אתה חושבים ? בא לכם לבנות את הפרק הבא ? (שכנראה גם לא ייצא לפועל..למרות שאני אופטימי
)

MadManIII

New member
אז מה בדיוק קרה לסידרה בסופו של דבר.

אין ספק שהפרקים הראשונים היו מעולים, אבל הכל די התדרדר משם....

MadManIII

New member
מה המשך הסידרה?

האם אין דרך לגלות את זה( אולי התסריט ברשת)

adii1201

New member
אין המשך לסדרה../images/Emo7.gif

הסדרה נגמרה בפרק 310 מה שאומר שגם אין תסריט ברשת להמשך הסדרה כי פשוט אין תסריט

Raph Rulz

New member
סדרה פאתטית ../images/Emo58.gif

לילדים בגילאים 3-5 זה מה שיש לי להגיד על הסדרה הזאת
מה זה החרא הזה!?
תשוו את זה לאנטומיה של גריי, או לעקרות בית נואשות או לכל סידרה אחרת... אפילו ביג באנג תיאורי.... המשחק פשוט גרוע... כשקייל בא להצדיק את מה שהוא עושה מול "ההורים שלו" הוא אומר להם "אתם לקחתם אותי וטיפלתם בי ובגלל זה אני מי שאני" שטויות במיץ
אתה מי שאתה כי איזה פריק יצר אותך במיטת שיזוף ורודה...
ווטאבר

Freemee

New member
דווקא הבנתי שקייל היה בכחולה לא ../images/Emo3.gif?

אלא אם כן אתם מספרים לי שהוא יצא מהארון :-O

נויה XY

New member
:(

אני לא מאמינה שזה נגמ ככה! הם פשוט אכזרייייייייייייייייייים זה לא פייר למרות שהייתה עונה מעולה... זה עדיין לא פייר.

סוף כל סוף

תגידו מה שתגידו, תהיו כמה פאנבויים שתהיו, הסדרה הפסיקה להיות מעניינת אחרי העונה הראשונה. ברגע שגילו מאיפה קייל הגיע הסדרה התחילה להידרדר. אני זוכר שראיתי את הפרקים הראשונים וכל פרק הייתי במתח "מי זה קייל? מה הוא? חייזר? רובוט? מישהו מהעתיד?" המיסתוריות זה מה שהפך את הסדרה למעניינת, וכשמהמסתוריות נעלמה, כך גם העניין. ברוך שפטרנו.

למעלה