פרק מיוחד - מי יגיע לגמר?

Pלמוני

New member
סיבה אפשרית להדחת זוגות חזקים [לקראת הסוף]

אולי הם התאמצו יותר מידי לפני-כך שלא נשארו להם מספיק כוחות לסוף (כמו במציאות הרגילה).

JAMES DEAN

New member
פרק מיוחד - מי יגיע לגמר?

במסגרת יום הבחירות המתקרב טילטיל (זוכרים אותו?) יוצא לרחוב לשאול את המתמודדים וגם עוברי אורח מי לדעתם ינצח?
אבל במירוץ ולא בפוליטיקה.

לפי הפרומו יש משהו אחר

אין את המרוץ, חשבתי שזה לקט אבל לפי ההןדעה פה זה משהו אחר. בכל מקרה במוצש הם נוחתים בארגנטינה ןממשיכים.

ny22

New member
מנהל
באמת לפי הפרומואים הולך להיות משהו מעניין איתו...

והמשך המירוץ יהיה רק במוצ"ש...
&nbsp
אני לא יודע אם אצפה היום- אבל נראה שזה יהיה מעניין

פרארי1

New member
לא מתכוון לצפות

כשם שלא צפיתי בלט לפני מספר שבועות.
יש גבול לזלזול בזמן שלנו, הצופים.

ממה שהבנתי

הגמר וחצי הגמר יהיו בארגינטינה. שלושה פרקים נשארו למירוץ - שניים לחצי, ואחד לגמר.
השנה החליטו כנראה לשדר את הגמר עם החצי ביחד עם המירוץ כולו ולא לפצל אותו, כמו שהיה בעונה השניה והשלישית.
ולכן, אפשרי גם שיוכי ולינור יזכו בגמר (הרבה חשבו אחרת בגלל שלינור בהריון). אבל אם הכל כיחידה אחת, אז למעשה כל אחד מהזוגות יכול לנצח בגמר

AnnGore

New member
לא בטוח....
גם אני חשבתי כמוך - בגלל העונה השנייה והשלישית - אבל אם זכור לך בעונה הראשונה הגמר צולם בנפרד מהמירוץ...
כך שאולי עדיין לא צילמו את הגמר - ומדברים שהגמר בכלל יהיה בארץ (בגלל עלויות הפקה...)
&nbsp
ואם זה כך - אז יש בעצם ספוילר עצום במי לא עלה לגמר

&nbsp
&nbsp
&nbsp

לא בגלל זה

העונה הראשונה צולמה ביחד זה היה בניו זילנד.
השניה והשלישית היו בנפרד
ואני חושבת שהרביעית ביחד בגלל מה שאמרו אתמול בתוכנית
שים לב לכתובית:
וחוץ מזה אין מצב שהגמר עוד לא צולם. צריך לערוך, ולבדוק אם יש צורך בהשלמות צילום. כל זה לוקח הרבה זמן, והגמר ממש בקרוב.

l86

New member
לא

גם בעונה הראשונה הגמר צולם בנפרד אחרי כמה חודשים. יש פרסומים שהגמר עוד לא צולם ויצולם בארץ בסוף החודש. הוא ישודר ב-28.3, לא ודעת מתי יצלמו אותו אבל בדרך כלל זה מצולם כמה ימים לפני השידור.

l86

New member

זו כנראה טעות, זה סותר את כל הפרסומים עד כה, ולא נראה לי הגיוני שיחשפו את מדינת הגמר בכזו נונשלנטיות בפרק לקט.

שירהכ2

New member
הגמר

לא אמרו שהגמר בארגנטינה אמרו שחצי הגמר , על הגמר עדיין לא דיברו .

l86

New member
לא שמתי לב לזה באופן אישי, אבל רוחמה הביאה צילום מסך.

בצילום המסך שהבאתי

כתוב הגמר הגדול... אז אני מניחה שהכוונה לגמר הסופי בהחלט

AnnGore

New member
אפשר גם להבין את זה אחרת...
כלומר חצי הגמר שהוא בארגנטינה הוא זה שיקבע מי יעלה לגמר הגדול....

יש מצב שזה פשוט ניסוח מסורבל

כלומר שהכוונה היא לא שהגמר בארגנטינה, אלא שהזוגות "יעשו הכל בארגנטינה" כדי לעלות לגמר.
זה באמת יוצא מסורבל ומטופש להגיד את זה ככה, אבל אולי לזה התכוונו (במידה והגמר באמת בישראל כמו שטוענים בתקשורת).

למעלה