פרק אחרון-ויחי

tamar112

New member
פרק אחרון-ויחי

זהו זה...הפרק האחרון הגיע ומעכשיו ערבי שבת בערב יהיו ריקים ומשעממים.
אין מה לעשות חוץ מלקוות לעוד עונות איכותיות שכאלה. אמן כן יהיה רצון. תקציר הפרק למטה (אתם בטוחים שאתם רוצים לדעת מה הולך לקרות בפרק האחרון?): משפחת בן דוד במסע פרידה בדרכה לשדה התעופה. מועדון הג`אז עובר לידיה של הגר הפורצת בערב נשים אירוטי, גליה הופכת לזמרת במועדון. יונתן מאוהב באנה ומבולבל עם גליה. אמיר מחכה למנאר שתשוב ארצה.

I מ י ר ב I

New member
תמיד זה ככה...

אבל רשום בסוף התקציר שזה פרק אחרון לעונה. אז אולי זה לא הסוף....

tamar112

New member
אכן

יש עוד הרבה מקום להתפתחויות. לדעתי די בטוח שתהיה עונה שנייה. אני כל כך כל כך מקווה. כרמיתוש, מה שלומך? איך לך? ראית שמור פולנוהר כתבה בפורום? חג שמח!!! נ.ב. אני נוסעת מחר לצפון עד יום שלישי...אני אכתוב כשאחזור! (או עוד לפני אם אני אספיק). ביי אנשים

tamar112

New member
מילה אחת-ואווו

עכשיו כשזה נגמר אני באמת יכולה להבין את החוזק של כל הסדרה הזאת. הפרק היום היה מצוין מבחינה עלילתית והיה מבוצע נפלא על ידי כל השחקנים המופלאים שמשתתפים בסדרה הזו. אני נוסעת לטיול ככה שאני ממש חא יכולה לכתוב עכשיו אבל את הביקורת שלי אני אמשיך ואכתוב ביום שלישי. שבוע טוב לכולם. כל כך חבל שזה נגמר

I מ י ר ב I

New member
דעתי-

לא ממש אהבתי את פרק הסיום. חוץ ממנאר ואמיר שהיה כזה צפוי אבל מגיע להם,השאר היה דיי משעמם!!! אלישע לא מעיד,אז זה אומר שהוא נכנס לכלא? גליה ושאול ביחד,לא מתאימים בכלל!!! יונתן,מה הוא חשב לעצמו? חצוף ביותר!!! מה עם נח אפשטיין? מת או חי? חסר לי משהו,לא יודעת מה.יצאתי בהרגשה משעממת מהסוף!!!

פרק מדהים!סדרה מדהימה!!../images/Emo87.gif

חבל נורא שהיא נגמרה
וזה רק 12 פרקים! זה קצת!! אני שמעתי פה שיש מצב שתהיה עוד עונה! זה נכון?! כל כך חבל שאלישע לא מעיד! הוא היה יכול לחיות איתם! מפגר!! מבאס שבסוף שאול עם גליה.. הוא ממש מתאים להגר..!! שמחתי ששיר עברה לגליה
דרך אגב השחקנית שמשחקת את שיר משחקת ממש מצוין!! ועוד לגילה! כל הכבוד! נהניתי נורא מהסדרה! חבל שנגמרה! נקווה שיפתיעו בעונה חדשה!

galgaluna

New member
פרק מעולההה

היה פרק ממש טוב ! אני חושבת שבתור פרק סיום העונה הם לא יכלו לעשות אותו יותר טוב מזה... חלק מהדברים נשארו פתוחים... חלק נסגרו... הכל היה מיוחד... צילום מדהים ! ! קטעים קטנים שנראו לא חשובים ומשעממים היו ממש יפים לפי דעתי. בקיצורר.. נראה לי שיהיה המשך... :) בטח עוד איזה חצי שנה... (מקווה!) איזה קטעים עם שאול.. זה היה קצת צפוי שהם יתנשקו אבל עדיין לא האמנתי עליו... מעניין אם הגר תתפוס אותםם טוב זהווו

למעלה