פרקים 2+1 - הקוביה

Roei152

Well-known member
מנהל
מתחילים סדרה חדשה של גיורא חמיצר 3 שנים מאז ששכונה נגמרה...
מי זאת סקיי? למה היא נחתה בכדור הארץ?
ואיך מילי תתמודד עם הפרידה מיוני , שלי וליאור?
מה אריק מצא בזמן משחק מונפול עם חבריו?
ברוכים הבאים לישוב "עוצמה "!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב , זה היה פרק מבולגן מאוד , הכל התרחש סביב הלילה שסקיי נוחתת , וזה לא יצא מסטודר , כל כמה דקות גיורא החליט לחשוף עוד נדבך בלילה , וזה היה מעצבן
בשכונה למשל היה קטע קצר ולעניין , נותנים בתחילת הפרק עד שבנדה "מקבל התקף לב" , ואז השתשלשלות האירועים .. וחוזריםם לערב הכדרוגל ..
פה זה פשוט קפיצה בין פלאשבקים ....
אבל היה קטע מצחיק עם השיר שיוני אירגן למילי , בא לי לשמוע אותו בלופים "זה שיר פרידה"
גיורא אמר שמשפחה תתפרק בפרק הראשון , רק מספרים על אבא של אריק ויוני , ועל המשפחה של סקיי , לא שומעים דבר... אגב סקיי נראית אי, טי לא משהו מיוחד ...
ולפינה האהובה עלי : פינת דניאללי : רועי בהלם ממשהו שהוא לא ציפה לו מבחינת הרומנטיקה - דניאל גד משחק חייל צעיר בגיל ה20 שמתחיל עם אלמנה ואימא ? - מה קורה פ]ה? , זה ארפילו לא גורי וקארין או עמוס בתור דדי ודגנית ....

YossihNew

Well-known member
ולפינה האהובה עלי : פינת דניאללי
זאת ההגדרה שלך לדניאללי? לא "הזוג האהוב עליי" אלא "הזוג שהפתיע אותי"?

בטח דניאל מפצה על אביו רודף הצעירות ורודף אחרי מבוגרות. ועוד לא דיברתי על מה שהוא עושה בתפקיד במותק!!!!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
גם הזוג האהוב עלי , אבל גם באו לי בהפתעה בתקופת גלאפגוס בכל זאת.. היחסים העוויינים בינהם באו על רקע אלפי , ואח"כ כבר לא היה בינהם יתר מדי .. זה לא נהיה משיכה בצמות לפני נשיקה ...

YossihNew

Well-known member
עוד פעם שקופיות אזהרה.

משהו בפונט לא עובד לי כל כך.

המוזיקה מאוד... מה זה, חממיסטי? או שאולי אי-טיסטי?

היי, חוליו. טוב, את זה כבר ראינו. האופניים. כמו באי-טי. לא הבנתי... גיורא אמר שהיה לו קשה ללהק את בר כי היא כזאת מוכרת. טוב, עד לעליית הסדרה, מסתבר שמי שממש הפך למוכר זה מר טבוך, שכל המדינה עכשיו מחפשת את הקיפוד שלו. מסקנה, לך תדע. אבל מקס מצחיק אותי. שמגג. ורביד מקסימה. כל הבנות מקסימות. ובר נשמעת מוזר. אבל גיורא אמר שהיא טובה בזה. אני אצטרך להאמין לו. מעניין אם נראה את אחות של ברוש...

בטח, שום דבר רע לא יקרה ביער אפל ביישוב מבודד בסדרת נוער. חוק מספר אחת, שום דבר לא קורה שם ביערות בסדרות. רק צמיחת עצים. איזה חבל, חשבתי לעצמי, שאנחנו לא יכולים לעשות סמיילים בכותרות... אולי בכל זאת נעשה סמיילי בהודעות של הפרק?

אבל למה עם הפה?! שימו לב שאחרי חמש דקות (רבע מהפרק!) קורה משהו. חוק חשוב מאוד ביסודות התסריטאות. וחכו חכו, אני אחשוף לכם המון סודות. מקס, אתה לא יכול לגנוב לי את כל הבדיחות. זאת בדיחה שלי. והנה זה מתחיל... לא זורקים פעמיים! צריך שתי קוביות! חשוב! פתאום חשבתי שטאקו היה בזוגיות עם ליאנה עיון בקיבוצניקים וזה אומר, שוב, זוגיות גיורא. אבל חשוב מאוד שהדמות לא ממש לוקחת את גורלה בידה עד לחצי מהפרק. אז גם אם אריק קיבל קריאה להרפתקה... לא ממש. לא עדיין. אה... אולי מדובר בחתונה בכפר הסמוך? שמעתי שללוסי אהריש נולד בן. הקוביה זה חשוב.

הו, אבא של עומרי! סתם בצחוק. שיר בטח שמחה שחי פה.

זה אנימציה ממוחשבת?

למה כל העיירות נראות אותו הדבר... חכו רגע, בר עוד לא ביץ'.

רביד נהדרת כביץ'. מסרק? שמע, השיער שלה יפה, אבל זה לא שירה לוי. אני חושב שיום אחד יירו במילי באמת. למה אף אחד לא מפעיל פה...

אה. סיננו אותו. אוקיי. לא כדאי. אה, לא, לא נראה לי ש... אני לא אוהב את... אבל איך אתם אמורים ל... מישהו כאן ייפול נראה לי. והליפסינק לא ממש בסדר. רגע, לא הייתה שם... זאת לא הייתה ההיא מהחממריקאית? לא, מילי, זה לא מהמם. אבל לליאור יש חיוך חמוד. אה, להצביע על ה...

טוב, זה לא... ליאור, כמו שאמר הוגה הדעות משהו מצליח, מחול הוא השירה של הנעליים שסבתא זורקת עליך...

לא היה קורה כלום אם הייתם שמים את זה בהתחלה. אבל אז לא היינו רואים מה קורה בפנים. ליאור כבר נראית לא נינוחה עם המצב.

תכל'ס יש ביניהם הפרש של תשע שנים בסה"כ... אגב, דניאל גד עושה כאן ליטמן, ומשתתף בסדרה של גיורא בזמן שהוא מככב במותחן פוליטי. ועוד לא דיברנו על השוטרים. היא נראית זקנה מדי בשבילו. כן, היא באמת נראית קצת זקנה. אולי הוא יהיה עם לידור? המדינה הזאת היסטרית, בטח. אתם לא יודעים למה. בעלה של איריס נתקל בחוצן, ולכן התסביך שלה.

למה ליצור שפה? למה? ולמה הרובוט בוגדני? תשאלי אותו מה הוא אוהב לאכול, אני רוצה לשמוע! אנחנו 27? אחרי הקורונה אנחנו בקושי מינוס חמש.

כן, רק אפשר ליפול ולשבור את הראש.

מה יש לכל ההורים האלה ששונאים את הזן של הבנות שלהם בגלל היתקלות משפחתית?! מה זה פה כדברא?!

סתום כבר, רובוט בוגדני!

אבל השפה המומצאת הזאת...

עופרי פרישקולניק לא מוכרת מדי... מוזר. אבל דברים מסתבכים. אז זאת לא הייתה חתונה ביישוב הסמוך. האמת שם בחוץ... לא הבנתי מי יודע מה על חייזרים.

הקובייה, סקיי. ושמישהו יביא לסקיי טלפון לצלצל הביתה. טוב, מכל הזוגות, זה הכי מוזר. בואו נתחבר כי נתת לי את הקובייה שלי... בסדר.

האירוע חוזל"ש. לא, ברוש, הוא סימן אותך להצטרף לצבא. אתה תהיה אחלה חייל, ברוש.

קונדום תבערה, אולי? לא, החקירה זה דניאל גד עבר כבר בשוטרים. לא עבד.

פינטו. בסדר, פינטו.

כולכם מחורפנים. לא, ברוש, לא הפעם, צילמתם את זה לפני הקורונה. כלומר, לא יודע, חלק צולם.

אימא ובן דומים אך שונים, מסתבר. חולה על הקטעים האלה.

הייתה כאן מסיבה? לא משנה.

כן, בדרך כלל ככה הם נראים.

או ככה.

לכי, מילי. לא צריך שתיים כמוכן. שלי להוטה שמילי תעזוב. ויוני מעצבן. די, מילי, לכי. הם אשכרה כתבו את כל זה בג'יבריש! שלי לא מבזבזת זמן בכלל. כן, סקיי. הבית ריק.

מעלה נתונים, מעלה נתונים. מסתבר שגם דאוס לא מעודכן בכלל. היי, מה אבבא קשורים?

באור יום בטח פחות מפחיד. ועדיין נראה קודר. איפה נמצאת עוצמה? עוטף? איפה כבוד השר שיטפל בכל העניין? שוב ליער.

אחלה שירים. מאמא מיה, סקיי, מאמא מיה... נו, סקיי, לא להרוס את המטבח. אבל כמה מיץ מנגו, סקיי?

חגי לא רוצה לחזור ליערות. הספיק לו מיערות. כן, מישהו כאן ראה יותר מדי אי-טי, זה בטוח.

בן אדם הולך לידך ברחוב, פאם פאם פאם פאם פאם, משהו אצלו לא בא... מה? רק אני חשבתי? אני מהמר שרק בפרק 5 אריק יפגוש את סקיי.

כן, הבית אמור להיות ריק...

סתום ת'פה, רובוט בוגדני! ומילי נראית לא מרוצה בתמונה. המסרק... מאוד אוהב את הדמיון בין אריק ואיריס. והנה, עכשיו הם יבינו שמשהו קרה.​

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
שמע, השיער שלה יפה, אבל זה לא שירה לוי
רביד יפהפיה אמיתית , , וזו לא תחרות מול שירה ..
הו, אבא של עומרי! סתם בצחוק. שיר בטח שמחה שחי פה.
לא אבא של עומרי מאילת , בכור שם טוב -איפה אתה חי?

סקיי היא לא אנימציה , זו שחקנית שהייתה צריכה שעות של איפור ... -עופריי לסקיי

YossihNew

Well-known member
בזמנו אמרו שסקיי תהיה עם אפקטים.

זה גם אבא של עומרי, זה ששיר התעקשה לקרוא לו בכור למרות שהוא בכלל חי זה משהו אחר.

כשאתה אומר שרביד יפהפייה אמיתית- אתה מתכוון שלמרות זאת מול שירה זאת לא תחרות, כן? אני פשוט דיברתי על שיער.

Roei152

Well-known member
מנהל
התפקיד של אבא של עומרי , הוא תפקיד שולי , לא כמו בכור שהוא תפקיד מרכזי בקריירה של חי .. בשבילי ובשביל שיר בצדק הוא בכור שם טוב

YossihNew

Well-known member
שולי?!

שולי?!

אז אוקיי- ויטלי!!!!!!!!!!!!!! ויטלי!!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
רשימת שחקנים מלאה!

רביד רונן- סקיי/מילי פישמן.

עידו טאקו- אריק.

שחר טבוך- ברוש.

דולב סלע- מקס.

אופק פסח- יוני.

בר מיניאלי- שלי.

מעיין רחימה- ליאור.

עופרי פרישקולניק- איריס.

חי דוידוב- פינטו.

דניאל גד- חגי.

יחיעם ברקו- לשעבר איתן, תלמיד משני בנשרים, אבל הפעם ישחק את יותם.

דנה פריד- תשחק חיילת.

אבי פניני- כי הבת שלו שוב סידרה לו משהו. מעניין אם שוב שוטר.

אריה צ'רנר- שוב פעם שר לעניינים מאוד רגישים, בשם רסקין.

גל בן עמרה- שחקן תיאטרון. לא ידוע את מי ישחק.

עופרי לסקי- שחקנית לא מוכרת- סקיי בתור חייזרית.

בועז קונפורטי- שוטר בשכונה, שוטר בחממה, אביחי בפאודה, ובעלה של ליאת הר לב. כאן אבא של מילי.

גל גולדשטיין- בן שלנו הוא מלצר.

יעל חן- לא מכיר.

מרב שפר- שחקנית לא מוכרת.

רינת גולדברג- ?

סתם שאלה, לידור אדרי לא הייתה אמורה לשחק? זאת אומרת שהיא לא משחקת, כן? אוף.

מצד שני, גם עומר "גאון קומי בחסד" עציון לא מוזכר כאן והוא יהיה המורה לספורט!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Roei152

Well-known member
מנהל
את לידור ראיתי כאשת צבא על מחשב ..

Roei152

Well-known member
מנהל
גל גולדשטיין- בן שלנו יהיה חייל.
האמת שגם אני לא זיהיתי אותו בצפייה ראשונה , אבל הוא המלצר ששלי וליאור מבקשות ממנו עזרה בהפתעה למילי , שרואים אותן לראשונה ...
התבגר מאז כוכב ...

YossihNew

Well-known member
נכון, בקושי התמקדו בפנים שלו...

בן אדם פחות אהיב שכמוהו...

אגב, לפני הקורונה ראיתי אותו במחזמר. אם הייתי יודע מה שאני יודע היום, הייתי מצטלם איתו. ועם חני נחמיאס.

שיר m

Well-known member
היום הוא שחקן תאטרון מוערך... כאילו, אם היה תאטרון היום...

Roei152

Well-known member
מנהל
רביד יפהפייה ושירה יפהפיייה .. טוב?
לרביד יש שיער מהמם לא פחות משירה ...

igloo2

New member
סדרה חדשה של חמיצר האגדי ועוד עם פניני התותחית משכונה 3, מה יכול להיות רע
אז מה אם אני כבר פי כמה מגיל הצופים הממוצע :eek:

איזה חמודים אריק, ברוש ומקס, יש להם ערב קבוע בשבוע שהם משחקים :giggle:
באמת יש שם כזה ברוש?
להורים של מקס יש חברים מבלארוס? במקרה יש להם בת בשם אלונה שלומדת בחממה?

אהבתי את העיצוב של סקיי, חששתי שהיא תהיה קצת אי.טי כזו שנוצרה בCGI ולא שחקנית אמיתית. נראה שעשו המון עבודה עליה כדי שזה לא יראה כמו תחפושת זולה,עד לרמת שלוש האצבעות. פחות אהבתי שנראה שיש לה חולצה ונעליים,היא נראתה קצת יותר מדי אנושית בגלל זה

אהבתי את שיר הפרידה :ROFLMAO:
עם כל הכראוגרפיה הזו לא יכלו להשקיע בשלט מודפס וקצת יותר יפה?

השפה החייזרית נשמעת דומה לערבית,אולי כי הם הכניסו בכוונה הרבה תנועות גרוניות:unsure:
מרגיש כאילו אני רואה פאודה. בטח אבא של מילי מבין על מה אני מדבר

איך אתם לא מאמינים לאיריס שהיא ראתה חללית? טוב,אחרי שהיא התחזתה באלופה לפרחה בשם ויקי גואטה ועבדה על עופר מחזרות כבר אי אפשר לקחת אותה ברצינות
קצת מלחיצים עם כל החשדות למחבלים האלה. בחממה ובשמיניה תמיד הקפידו להגיד "טרוריסט" ולא להשתמש במילת ה-מ'. אולי עוצמה היא התנחלות?

עוצמה נראת ישוב יותר יוקרתי מאשמורת. והרבה יותר אמריקאית.
אבל כמובן שאין על נרקיס. הייתי שמח לראות חייזרית מתחלפת עם אגם שיינפלד :ROFLMAO:
נראה שיש פחות שנאה בין מילי לשלישית החנונים לעומת אגם והשכונקים. במיוחד שהחבר שלה הוא אח של אחד מהם

עד כה אני אוהב את כל השחקנים,העריכה מצוינת אבל חסרה לי קצת מוזיקה ברקע לפעמים
נראה שהולכת להיות סדרה טובה
מחכה לפרק הבא :)

קבצים מצורפים

• sky1.jpg
    sky1.jpg
    KB 173.5 · צפיות: 5
למעלה