פרקים כשקשה.

פרקים כשקשה.

המצב הנוכחי גרם לי לתהות.. כשקשה לכם, רע לכם, עצוב וזה לא עובר.. מה אתם עושים? או, מכיוון שאנחנו די מכורים קשות לסדרה (לפחות חלקינו
), איזה פרקים הכי עוזרים לכם, לאיזה פרקים אתם הכי מתחברים ברגעים האלה? אני ללא ספק - Passion 217, בעיקר בגלל הבכי של ווילו וההתפרקות של ג'יילס בסוף הפרק כשהוא עם באפי. זה עוזר לי להשתחרר. מה איתכם?

אני לא בטוחה איזה פרק בבאפי..

אבל באנג'ל ראיתי הרבה את הפרק Deep Down. פרק קודר, אפלולי, ובאופן כללי לא משמח במיוחד. אבל זה עוזר לי לפעמים, כשיש לי הרגשה רעה שלא עוברת, כמו שאמרת. זה לא פרק פיוטי כמו Passion, הוא אפילו לא מתקרב לקרסוליו, אבל רגש ההזדהות אצלי, לפעמים עוזר יותר מהרגשה עצובה כללית, הכוללת דמעה או שתיים(כי אף אחד עוד לא הצליח לראות את Passion ולהישאר אדיש) שירית, רחוקה ממני. ואני אומרת את זה עם כל הכבוד לפרק המופת Passion. באמת. חוץ מזה שיש ב-Deep Down סצנה לוהטת לחלוטין של ווס\לילה. וזה תמיד מעודד אותי.. :) מיה.

אני מתחברת ל-

amends i only have eyes for you בכלל, נראה לי שזה הפרק האהוב עלי ביותר מכל הסדרה Lie to me ו - band candy טוב cause it gives me the funny אני שאין ממש קשר בין הפרקים אבל אלו הפרקים שעושים לי טוב כשממש ממש רע.

rds15

New member
lie to me

כי פורד רולז
וגם בגלל המשפט האחרון של ג'יילס בפרק.

גנבת לי את הפרק. אררג?

בהחלט Lie to me. ואיכשהו גם Anne, משהו בבדידות ובצמיחה מתוכה של באפי בולט במיוחד בפרק הזה. הממ וגם Wrecked. (כן. זה אם רוצים להישאר בתוך הדיכאון..) אבל האמת היא שבעיתות משבר אלו מוסיקה הרבה יותר עוזרת לי מבאפי. על אחת כמה וכמה מוסיקה מבאפי :).. ואל.

talrv

New member
אני רואה Becoming

ואז רע לי, ממש ממש רע לי, ממש ממש ממש רע לי, ומשם הכל יכול להיות יותר טוב
טל.

אני היחידה,

שכשרע לה, מעדיפה לראות פרק מצחיק, משעשע או סתם מיוחד, להפגת המתיחות? (כולכם בחרתם פרקים קשים תחת, מה זה.) אני לדוגמא, רואה דופלגנגלנד, רסטלס, ניו מון רייסינג, אנטרופיה, Seeing red, (מפסיקה לפני וורן, אל דאגה. למה אני צריכה לראות מישהו יורה בבאפי, מה הפואנטה פה?
)[אוי, אקסטרה פליימית שכמוני^^; ) באנד קנדי, פרקי פיית' בעונה הרביעית (נערת השנה, מי את?) יום הסיום 1+2, ביר באד, ועוד המון שאני לא יכולה לחשוב עליהם כרגע.D:

OMRICH

New member
....

לדעתי זה כמו שירים כשעצוב את שומע שיר עצוב נכון?. בכל מקרה כשעצוב לי אני רואה המתנה, becoming,ו3X22

talrv

New member
יש כאלה ויש כאלה..

כמו שאני אמרתי, אני מעדיפה להיות ממש ממש עצובה, אפילו לבכות, כי זה מאוד משחרר, ואחרי עצב כזה הכל יראה יותר טוב.. זה כל אחד והדרכי התמודדות שלו
טל.

Elsewhere

New member
Entropy?!

ENTROPY?! כאילו, וואו. לא. :| אבל כל השאר כן, פרקים כאלה הרבה יותר עוזרים. כמו שראיתי את סופונה 1 של גילמור כשהייתי נורא מצוברח. ואז לא.

buffgirl

New member
Wild At Heart. אליסון שם משחקת

בצורה מדהימה, חבל על הזמן. כעצובים, רואים את זה

למעלה