פרסומות בפורום -שימו לב !

פרסומות בפורום -שימו לב !

שלום לכולם,

הפורום הוא פורום תמיכה וזו מטרתו,
מדי פעם אנו נתקלים בהודעות שמטרתן לפרסם טיפול או מטפל,
הודעות אלו - נמחקות וימחקו גם בעתיד.

אני מצטטת את תגובתו של jacolevi
לאלומת האור, שהתריעה על פרסומת :

"אם שמת לב ,ואני בטוח ששמת
איפה שיש סבל ישנם שרלטנים שמנצלים את המצב . אנשים רוצים לרזות יש את המושיע התורן , כאבים ראומטיים ודאי וודאי , כנ"ל לגבי מחלות קשות וכמובן בעיות נפשיות.
ברור בזמן שבן אדם נמצא במצב כזה הוא עלול ליפול בפח , גם אני נפלתי בעבר בפח הזה לפחות פעמיים בעבר . זה המצב."

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
לגבי שיטות טיפול במידה שהם מוכרות

אני חושב שיש עינין בהם לחברי הפורום.
כמובן לא מדובר בשיטת טיפול יחודית של שרלטן.
&nbsp

7575

New member
אין לי שום סמפטיה

לחברה מהרפואה האלטרנטיבית,הם ינצלו כל מצב על מנת להרוויח, אבל האם חברות התרופות בלי לדבר על האפשרות שיש פה פרסומות סמויות,שיוצאות לשוק אם דברים שהם מכנים תרופות ועברו ניסויים שצלחו על חוט השערה עם אחוזים בודדים לעומת קבוצת הפלצבו,וגם זה בספק כי הרבה חברות עושות את הניסויים במדינות עולם שלישי כי שם זה יותר זול ומי יודע מה עוד,.משלמים כסף לרופאים בכירים בשביל שיקדמו את מה שהם מוכרים,איך אנחנו צריכים לקרוא לחברה האלה, על זה נאמר זו טרפה וזו נבלה

נוסעת27

New member
היה כאן אחד כזה לא מזמן

אורח שפתח שירשור בפורום והתעניין האם יש אנשים שהתגברו על החרדה. עניתי את תשובותיי, השקעתי מחשבה רבה בתשובות, כי חשבתי שמדובר באדם שבא לבקש עזרה. מפה לשם התכתבנו בפרטי והתגלה לי שהוא מוכר ספר שאמור לתת פטנט להיפטר מהחרדה ב 7 שניות.
לטעמי זה היה פשוט מזעזע וגם אמרתי לו בדיוק את דעתי עליו.
&nbsp
עצם העובדה שאדם מגיע למקום של אנשים במצוקה ומנסה לנצל מכך את המיטב למטרת רווח... זה פשוט זיעזע אותי עד עמקי נשמתי.
לא אתפלא אם ניסה בפרטי לדחוף את הספר שלו למשתתפי הפורום.

מסכימה איתך

נוסעת יקרה,
אני מסכימה עם דבריך
וגם אני חושבת שאין מקום לקידום מכירות (של מטפל, של ספר למכירה, או של תוכנה).
זה קורה לצערנו לפעמים, ואני מנסה לזהות מקרים כאלה ולמחוק הודעות כאלה.
תודה על דבריך.

למעלה