***********פרסום*************

***********פרסום*************

החלטתי שכל מי שלא מודע אני אפרסם בשבילו, הנהלת רשות המסים החליטה על דחיית המועד האחרון להגשת הדוח על ההכנסה לעצמאים המנהלים ספרים בשיטה חד-צדדית ולשכירים עד ליום 31.5.2010. כל יחיד, החייב בהגשת דוח שנתי למס הכנסה, שהייתה לו במהלך אותה שנה הכנסה מעסק, ממשכורת או מחקלאות, נדרש להגיש את הדוח השנתי באופן מקוון. לידיעת כולם, בברכה,

ראיתי את התוכנה של משלוח הד"ח השנתי

מאוד פשוטה כמו הדף המקורי . השאלה אם צריך לשלם מס תוספת בדו"ח מיד יגיד כמה מס להוסיף . או שזה ישלח עם שומה כמו פעם ???

גם וגם

הדו"ח הוא מקוון והוא נותן לך מייד כמה עומד תשלום המס ותוכל לשלם מס במקום באמצעות כ.אשראי. ואם כל הסעיפים שציינת נכונים והוגשו כדין. יש צורך בחתימה דיגיטלית. השומה לא נשלחת יותר כמו פעם (הדף הארוך והבלתי פרופורציונלי). כיום נשלחים 3 דפים צבעוניים (A5): 2 דפים של השומה ודף אחד שמסביר מהם סעיפי השומה. בברכה,

תודה על ההסבר .

חתימה דגיטלית ? איך חותמים . אני יכול לעשות העתק- הדבק של החתימה שלי . כמו שאני עושה בוורד . על הצעות מחיר שאני שולח . כאשר אקבל את כול האישורים מחברות הניכוי אשלח את הד"וח

האמת שאני לא יודע להגיד לך כי טרם שידרתי דרך

האינטרנט. למייצגים יש מערכת משותפת עם הרשויות (שע"מ) שם יש שיטה אחרת לשידור הדו"ח. אני בטוח שבאתר מס הכנסה יש הסבר מפורט איך מתבצעת החתימה הדיגיטלית, אני לא חושב שזה ב"העתק - הדבק" לטעמי זה הרבה יותר פשוט. זה משהו בסגנון הזה, אתה מדווח ומאשר ואז מדפיס חותם ומגיש לרשויות פיזית. בברכה,

פעם היה כסף ביד . אבי המנוח עבד בבניין

בשנות ה50 . ובכול 1 לחודש עמד בתור לקבל כסף מזומן ביד כ800 לירות . היום הכסף הוא מספרים המחשב . המספרים עוברים ממחשב למחשב . רק אצל הזמר קובי פרץ תפסו מיליון שקל במזומן בכספת בבנק (מין העיתונות) . הוא עדיין נוהג בשיטה הישנה של הכסף מזומן

אי אפשר לדעת מה יהיה עם קובי פרץ

לדעתי יתקנו את הצהרת ההון, הוא יתן על זה מס 27% (כי הוא חברה) וכך ייגמר העניין. כדי לא לעשות לו נזק תקשורתי.

דו"ח שנתי 2009 . היום קיבלתי למלא דו"ח שנתי

כמו פעם מימס הכנסה בדואר . הרי צריך למלא דרך האינטרנט . אז למה שלחו לי את הטפסים ???? מעניין . או שאפר כך או כך

עליך להגיש גם וגם כפי שציינתי

קצת טיפשי שהם עדיין שולחים את הטפסים, כי הרי חייב להדפיס אז מדפיסים כבר את כל הדו"ח. הם שולחים כי אם תדפיס רק את דף השידור של הדו"ח תוכל לכתוב (שוב) את הנתונים על הדו"ח הידני. ההגשה מותנית בשידור הדו"ח דרך האינטרנט. יש לכך סנקציות (קנסות) מחמירות למי שלא יגיש דרך המערכת המקוונת של שע"מ. בברכה,

למעלה