פרסום היום

איןלישם

New member
פרסום היום

המצב בארץ כל כך מטורף שאפילו הישראלים לא יוצאים מהבית. מה אפשר לעשות כדי שפרסום של אתרי תרבות ותיירות בירושלים יהיה אפקטיבי ואנשים לא יפחדו להגיע???????? לי נגמרו הרעויונות. למישהו יש הצעה??!!

לשנות קהל יעד.

צריך להכיר במצב הנוכחי ולהציע חבילות מיוחדות שמותאמות לו, תוך הכרה במגבלותיו, והצעת אבטחה ברמה גבוהה. במקום לנסות להביא ישראלים מהמרכז, לפנות למתנחלים נצורים בחברון ורצועת עזה. הם בוודאי היו שמחים לצאת להתאוורר קצת בירושלים. לעשות טיולים מיוחדים ואקסצנטרים: "מסע בעקבות המתאבדים" ולאבטח אותם בשני מאבטחים. להציע טיולים בשעות ריקות מאדם, עם אטרקציות מיוחדות. נניח ירושלים בשתיים (בלילה) אנשים פחות יפחדו להגיע בשעות כאלה. לארגן כנסים/פגישות במקומות סגורים שאפשר להוכיח שהם מאובטחים רק לבאי המפגש. לארגן את ´עמותת הקונים ברחוב יפו´. ולצאת לסיורי קניות אך ורק בחנויות האלה. לנסות ולהשיג הנחות מיוחדות למצטרפים.

עופר ב.ה

New member
מה לגבי שעשוע לילדים?

"רולטה ירושלמית" נשמע לי משהו שיתפוס חזק!

איןלישם

New member
ושוב אני

פיסטוק - סחתיין על הרעיונות המקוריים - מה שנקרא הציניות חוגגת. אבל, אם נחשוב רגע ברצינות והשאלה הייתה רצינית לאללה. אנחנו צריכים לשווק אתר תרבותי ירושלמי לקהל שפשוט מפחד להגיע. לרשום שיש סופר אבטחה במקום (מה שנכון דרך אגב) זה לא נכון פרסומית לעשות, לנסות לפתות בכל מיני פרסוםמים של כרטיס שני חינם וכל מיני אטרקציות פשוט לא עובד. מסתבר שקשה להתמודד עם הפחד. להפסיק לפרסם זה גם לא נכון, כי המעטים שכבר מגיעים לא יגיעו בכלל וחוצמיזה במקרה כזה תמיד עולה שאלת ה"ביצה והתרנגולת".ואם הגענו למצב שאפילו קהל ירושלמי לא מוציא את האף מהבית, והירושלמים כאמור מתורגלים בפיגועים (לצערינו) - מה שאף פעם לא הפריע לנו להמשיך ללהנות מהחיים - הרי שמצבינו רע. אז, בכל זאת מה עושים?????????????????????????

אולי לנצל את המצב?

לא כתבת בדיוק מה העסק שלך עושה אז קשה לי להיכנס לפרטים, אבל נראה לי שיכול להיות שבמצב כזה אין פתרון טוב, פשוט אין! מה שמעודד הוא שהמצב הזה כנראה לא יימשך עוד זמן רב ומדובר בתקופה של לכל היותר חודש. לכן מה שאני מציע לעשות הוא להמשיך לפרסם וכרגיל ולנצל את הזמן הזה שבו לא באים הרבה אנשים כדי לשפץ את העסק, לחשוב בתקופה רגועה זו על תוכניות עתידיות, אולי להעביר סמינר לעובדים שלך וכד´. כשתיגמר התקופה הזו (וזה כנראה לא ייקח עוד הרבה זמן) תהיה הרבה יותר מוכן ותדע גם כי ניצלת את הזמן בחוכמה ולפחות לא שפכת המון כסף סתם. ד"א כאני אומר "התקופה הזו" אני מתכוון לשבועות האחרונים הנוראיים שבהם אף אחד לא יוצא מהבית, שלא יאשימו אותי בנאיביות . . . בהצלחה. מירן

almog4

New member
או לשנות את מיקום הטיול

טיול לקפריסין - או לתורכיה - בהחלט בטוח יותר בימים אלה...

למעלה