פרישת המנהלת

פרישת המנהלת

אנו מודים לScreamingForSomethin על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לה הצלחה בהמשך דרכה
. גולשים הרואים עצמם מועמדים לניהול הפורום (ומעל גיל 16) מוזמנים למלא טופס בקשה לניהול פורום (תשובות ינתנו בטווח של עד 10 ימי עבודה): http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

A v i v o o s h

New member
../images/Emo204.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחח אם כבר פאניק, מחרתיים יש לו שנה

fobnikit

New member
אתם צוחקות,וזה מתחיל להיות רציני ../images/Emo15.gif

מה נסגר עם כל המנהלות? כאילו מה הפורום עד כדי כך יבש שאפילו המנהלות שהקימו אותו עפות מכאן? צריך לעשות משהו,באמת. כוולם פה צוחקים על זה,ובתאכלס צריך לבכות שזה עד כדי כך זוועתי המצב פה. יאללה מי מתנדבת להיות מנהלת?|פאפיפייס|D:

../images/Emo45.gifטוב את כן צודקת,

אבל הבעיה שאני לא חושבת שיש פה מישהי מעל גיל 16 \: צריך לפרסם את הפורום..

FallOutBoy4

New member
תישמעוו!!

בפורום של האח הגדול יש מיליון ואחדדדד גווללששייםם!!! (אולי אחד מהם אוהבים את פול אאוט בוי) אז אני מחר השלח הזמנה וזה יהיה כך - מי שמעוניין להיות גולש קבוע (רק לאוהבי פול אאוט בוי) מוזמן להיכנס לפורום שלהם ^^ כאלו אני ניכנסת לפורום כל דקה או שנייה כותבים תגובההה!!! ואצלנו זה לא ככה אבל תאמינו לי בקרוב זה יהיה ככה!!

Fall Out Liel

New member
שלחתי בקשת הנהלה..../images/Emo168.gif

ואני גם בקטע של להפעיל את הפורום, למרות שאני די סמויה בזמן האחרון, אבל יאללה, צריך להפעיל אותו D: וד"א, מה בנוגע למפגש בחנוכה?

ליאל אני ממש מקווה שיצא לך לנהל../images/Emo223.gif

ואם לא אז שבאמת ימצאו מנהלת.. אולי אין לי זמן יותר לפורום אבל אני ממש לא מוכנה לראות אותו מת תשמרו אליו

fobnikit

New member
אעעעההה../images/Emo178.gif../images/Emo15.gif

גם אני לא הייתי]= אבל אמרו לי שהייתה אחלה הופעה ושפייר השמין אעש ושהוא חתיכת קובבXDD מה עם מפגש חנוכה?^__^

A v i v o o s h

New member
../images/Emo204.gifהייתי והיה כ"כ כיףףףף

אמאלה אני רוצה לבכותתתת בא לי לחזור לשםםםם

למעלה