פרישה רשמית

barkany

New member
פרישה רשמית ../images/Emo140.gif

אין לי כוח לחפור למה הפרישה הזאת, וגם אני רואה שאין לכם הרבה זמן לקרוא את הסיבה
אז אחת הסיבות היא חוסר זמן שלי למשחק הזה, סיבה שנייה היא שסבא כבר לא פעיל ממש במשחק
וסיבה שלישית לפרישה היא בגלל הטרור המפגר והילדותי של כמה אנשים פה בקשר לניהול הפורום. אנשים שגורמים לחבר שלהם לפרוש מניהול הפורום, ולהעביר את התמיכה במשחק לפורום הראשי בלבד, היא פשוט מגעילה ומביכה. אנשים בוגרים שלא מצליחים להתמודד עם ילד, אז הם פשוט עוברים למלחמה מול חבר שלהם, כי הם יודעים שמולו הם יצליחו להתמודד. מה גם שהמנהלים הטריים בפורום החדש, שעברו לשם מסיבה של דיקטטורה בפורום הנוכחי, אני לא רואה את הדמוקרטיה הנהדרת שם. אם עמי היה מנהל שם, ומיד עם פרוץ המלחמה הוא כבר לא מנהל שם בגלל שהוא לא חלק מהאיחוד, זה לא נקרא דמוקרטיה, עם כל הכבוד שלי אל מנהלי הפורום החדש. הפרישה שלי היא כמעט מלאה. אני אשאר עם מדינה אחת בלבד, שלדעתי כולכם מכירה אותה כבר
היום הוצאתי אותה מחופשה, ויהיה מה שיהיה אני לא אכניס את המדינה הזאת יותר לחופשה
כנראה שגם המדינה הזאת תעבור לברית חדשה, ברית בעלת מדינה אחת בלבד. שיהיה לכולכם משחק מהנה
אל תתעצבנו יותר מידי, זה בסך הכל משחק

fireforge

New member
חמוד שאתה רושם סיבות לפרישה כדי שיהיו נכונות

א.רון לא פרש מניהול הפורום בגלל שעזבנו את הפורום רון קיבל איום על חייו לאחר הנעילה שנעשתה ושקל בכלל אם להישאר במשחק אתה בטח מבין מאיזה צד האיום הגיע ב עמי לא ירד מהניהול שהתחילה המלחמה אלא ביקש ספציפית שנסיר אותו אז אל תנסה פה לעשות רעש מכלום וכן פרשנו מהפורום בגלל חן ובגלל חוסר היכולת של רון להבין את הבעיה אולי עדיף שתמצא סיבות אמיתיות

barkany

New member
מתוק לא תמיד כולם שקרנים ואת הצדיק

אלא אם אתה רוצה להיות אפיפיור ואז אני מבין למה אתה דורש להיות כזה. בקשר לאיום אני מודה לכך, זה עדיין לא קשור למה שאני אמרתי וזה נכון מה שאמרתי. גם בקשר לעמי, ציטוט: "אתם יכולים להוריד אותי מהניהול כי אני כבר לא חבר באיחוד". אתה יכול לקרוא לזה בקשה, זה יהיה סילוף פשוט.. ובקשר לחן אפשר להרחיב ולהרחיב והלרחיב אבל אני אוותר
תהנה במלחמה ושיהיה בהצלחה

fireforge

New member
מה קשור צדיק או לא

רשמת סיבות לפרישה והן לא נכונות זה הכל אתה חשבת שהדברים הלכו ככה והם לא רון חד וחלק פרש מהפורום בגלל האיום על החיים שלו הוא אמר לי בטלפון באותו יום שנשלחה ההודעה ובקשר לעמי הוא ביקש לרדת מה הסילוף פה???

רונס

New member
לירן אלו לא היו הסיבות היחידות

המהלך שלכם של העזיבה של הפורום+ איומים על מי שמגיב כאן אם בצחוק ואם לאו, האיומים עלי ועל ויקטור והגנון שהלך כאן, הובילו אותנו לקבל החלטה להתמקד בפורום הרשמי של החברה. שבוע טוב!

עמי1986

New member
אה וואאלה רון?

זה שרובי עוזר לך באבטחה ובתמורה לחצי איחוד יש תומכים זה נקי? 800 מדינות עם תומך... נשמע לך הגיוני? כי לי זה לא וזה גם מזיז לי את הביצה אבל אל תגיד שאתה נקי זה ידוע ממזמן כבר שהם מקבלים עזרה ממך בדרכים לא דרכים ושתאכלס מול רובי ויוגב אין לך מילה או עמוד שדרה

רונס

New member
אתה חי בלהלהלנד....

רובי נתן לנו כמה טיפים בנושא של האבטחה של המערכות, זה המקצוע שלו. האיחד לא מקבל מאיתנו תומכים, מי שקיבל תומכים זה על באגים שמגלים וכד'. אנחנו לא עוזרים לאף צד בשום דרך, ותשאל את אמיר מה הוא ביקש ממני לפני התקיפה שלכם על האיחוד.... אני יודע על כל תקיפה שיוצאת ומתוכננת, גם מהצד שלכם גם מהצד של האיחוד ואף צד אף פעם לא קיבל שום אזהרה.... והיציאה של אין לי מילה מול רבי לירן ויוגב? אתה בכלל חי בסרט, חצי מהעדכונים שהעלנ הם חפרו לי כמה הם לא טובים, והם עדיין עלו....

עמי1986

New member
למה כי חיסלתי לך תמדינה :(

היא הייתה בSND היית מביא לי אותה ימניאק :(

MHFCx4ever

New member
שיהיה בהצלחה בהמשך :)

לא צריך לריב בגלל פרישה
היה מה שהיה לי אישית אין מושג על חצי ממה שאתה מדבר פה.. אבל שיהיה לך בהצלחה בהמשך..

BoInG007

New member
../images/Emo201.gif פרישה נעימה אח שלי

שיהיה בהצלחה בהמשך

or77990

New member
פרישה נעימה אחי

ובהצלחה בהמשך. מצטער שהיינו צריכים להוריד לך ת'מדינה, פשוט היא הייתה בSND

עמי1986

New member
למרות ש....

השועל הקטן רצה להתאבד עלינו כמה פעמים מקור מוסמך מסר לי :)

למעלה