פרידות

argos

New member
פרידות

בן הדוד שלי התקשר אלי אתמול לספר לי שהחברה שלו עזבה אותו. לדבריו הוא לא מנע ממנה לעזוב. למרות שהוא הרגיש שהקשר הזה מחניק אותו, הרגשתי את הכאב בקולו. הבעיה הגדולה שלו היא שיש לו אקס מיתולוגית – מישהי שהוא נפרד ממנה לפני זמן לא רב. הוא יצא מהסיפור עם לב שבור. הם עדיין בקשר וממש כואב לו אבל הוא מתעקש לשמר את הקשר. לדעתי זו הסיבה שהוא לא יכול להיות בקשר אחר. הוא רואה בא אידיאל וכל השאר פשוט לא מתקרבות אליה… --------------------------------------------------------- לפני כמה חודשים הכרתי מישהי. ההכרות שלנו הייתה מקרית. לא הייתה כוונה לשדך בינינו, אבל דבר אחד הוביל למשנהו. כבר באותו ערב נכנסנו למיטה. היא הייתה הראשונה שלי אחרי הגרושים – אחרי אישתי לה הייתי נאמן במשך השנים הרבות שהיינו ביחד. כשנפרדתי ממנה באותו לילה כבר הייתי מאוהב. היא עשתה ואמרה את הדברים הנכונים, היא נראתה מדהים בעיני. כל מה שחלמתי… התחלנו לצאת. היא גם גרושה. אפילו יותר ``טרייה`` ממני. היא כל כך התרגשה מהאהבה שהרעפתי עליה, מהמחמאות ומהדברים הטובים שאמרתי לה. היא יצאה כל כך פגועה מהנישואים שלה עד שלא האמינה שמישהו יכול כל כך לאהוב ולפרגן – בייחוד אחרי איך שבעלה התייחס אליה. בסופו של דבר היא אמרה לי שהיא חושבת שהיא הולכת ומתאהבת בי. אתם מתארים לעצמכם איך הרגשתי כששמעתי את זה ? הייתי בעננים !!! אבל. הבעיה הייתה שהיא לא כל כך תכננה להיכנס שוב לקשר, והדבר בא לידי ביטוי בהתנהגות שלה: היא נלחצה מאד מכל האהבה שעטפתי אותה בה, עד שהיא התחילה לפקפק בכנות ובאמינות שלי. היא גם התחילה לפתח תסמינים פסיכוסומטיים של לחץ, עייפות, וכאבי ראש, עד שכתוצאה מזה הבנתי שאין לי ברירה: כדי שהיא לא תסבול היינו חייבים להיפרד. וככה, כמו שהייתי מבין ואוהב ותומך כל השבוע, ככה גם התנהגתי באותו רגע : אמרתי לה שאני רואה עד כמה הדבר מלחיץ אותה ועד כמה היא סובלת, ולכן כדאי שנפרד. היא לא אמרה לא. כמובן. השארתי לה גם את ההחלטה אם להתקשר אלי. היא לא חזרה אלי מאז. למרות שאני יזמתי את הפרידה יצאתי שבור לב – די ברור בהתחשב ברגשות שפיתחתי כלפיה. כל זה התרחש בדיוק בשבוע אחד. שבעה ימים של אושר עילאי. למרות שעברו מאז כמה חודשים אני עדיין חושב עליה. מעניין אותי לדעת מה קורה אתה, מה עובר עליה, אם הכירה מישהו. קשה לי שלא להשוות אליה כשאני נפגש עם בחורות אחרות. אני עדיין חולם עליה, מפנטז עליה… ותוהה אם באמת עשיתי נכון כשהחלטתי שנפרד.

remezh

New member
ארגוס יקר.

אתה יודע שלא הזמן קובע את גודל האהבה . גם אני נפרדתי לא מזמן מאהבה גדולה שהייתה לי ,ויחסית הזמן היה כל כך קצר ,טוב ,יותר משבוע. בו בזמן נוצר קשר יחודי ,שלדעתי ,לא יכול חזור על עצמו שוב ,עם אף אחד אחר . כמו שהקשר היה מיוחד ,גם הפרידה . היתה לא מובנת ,לא ברורה ,מאוד מאוד כואבת . אחרי הכל לא מוצאים כל יום משהו מיוחד בדיוק כמו שרוצים. אני מלאה געגועים ,דווקא בימים אלו ,לא יודעת למה... מתה להתקשר ,יש לי אומץ ,אני יכולה ,אבל אני יודעת שיהיה לי קשה חודשיים אחרי השיחה לחזור למסלול רגיל. אני יודעת שגם לו קשה לשמוע אותי . פעם היינו מדברים בשירים ,במיכתבים ,בשריקות ,בסימני ידיים. עכשיו ,מדברים בשתיקות ,בגעגועים. אין מה לעשות ,צריך להמשיך קדימה. ולחפש ,משהו שיתקרב לאותו קשר . שלך באהבה . רמז . ותגיב כבר למה שאני כותבת לך. B-)

argos

New member
להמשיך הלאה... לחפש...

אני נע בפול גז בימים האלו. מחפש. מפעיל את כל הראדרים והתצפיות... ברצינות: אני בטוח שלא הזמן קובע את גודל האהבה. לפעמים אני תוהה אם אולי כל הקטע נהיה כל כך משמעותי בגלל שהייתי בתקופה רגישה ופגיעה, ושהיא היתה הבחורה הראשונה אחרי... אבל ככל שאני חושב על זה היא באמת היתה הבחורה הנכונה והמתאימה. אני לא אשתמש בכל מני סופרלטיבים כמו הבחורה המושלמת מפני שהיא רחוקה מזה. אבל היא מדהימה. לא יעזור. אני ממש חולם על בחורה כמוה.

remezh

New member
זהו,שנגמר לי מלחפש,

הגעתי למצב ,שאני לא מחפשת ,כי עייפתי ,ועד שמצאתי , נגמר לי מהר . אתה יודע ,גם החיפושים מאוד מעייפים ,אני לא מחפשת יותר , אני מאמינה ,שהאהבה ,תמצא אותי לבד ,אני לא מחפשת אותה . תרצה תבוא ,לא תרצה ,יש עוד הרבה אהבה בעולם , רק צריך להרים את הראש ולהסתכל ,לראות להתבוננן , ארגוס ,יש עוד הרבה אהבה בעולם.``האהבה זהו רגש ,אין סוגי אהבות ,יש עוצמות לאהבה ,אהבה גדולה ,אהבה לילדים ,אהבה לאדם ,אהבה זה רגש אחד ,עוצמות ,יש הרבה ,מאחלת לך שהאהבה שלך תמצא אותך. ועוד דבר ,המלצתי כבר על הספר ``אהבה ``של ליאו בוסקאליה ,תמצא הרבה תשובות לשאלות שלך שם ,כי לא רשום באף סיפרי הפסיכולוגיה על האהבה ,הספר הזה עזר לי להבין הרבה דברים . כדאי לך . האהבה שלך תמצא אותך ,אתה איש מיוחד . רמז.

argos

New member
הטעות שלי היתה

שאיך שהתגרשתי התחלתי לחפש מישהי אחרת. היום אני מבין שהייתי צריך לסדר כל כך הרבה דברים עם עצמי לפני שרצתי למצוא מישהי אחרת. היום בעצם הפסקתי לחפש, למרות שאני מאמין שאני צריך להתאמץ אם אני רוצה קשר, אבל אני עובד על עצמי בקטע שצריך להוריד הילוך, לעבוד יותר שקול. יש בי המון אהבה. אני לפעמים מרגיש שהחזה שלי עומד להתפוצץ מעודף הרגשות שיש בי...

lir1

New member
טעות של בנים ???

תקן אותי אם אני טועה לאחר גירושיי ה - X שלי חיפש כמטורף בת זוג אהבה/זיון רק לא להיות לבד והוא היה מאוד מבולבל ...... צריך לאהוב את עצמך דבר ראשון להכיר את עצמך ואת מה שאתה יכול לתת או לא לעבוד על תקשורת טובה ואז האהבה תבוא לבד כי אז תהיה מוכן עם עצמך לתת מנקודת כח ולא מנקודת חולשה בהצלחה לכולנו

argos

New member
בזה אני מסכים

אני מודה שזו היתה הטעות שלי. אבל אני גם יכול להגיד לך שזו לא רק טעות של בנים. גם גרושתי עשתה את אותו הדבר בדיוק

עקרב32

New member
לארגוס ולרמז

ברגע שתפסיקו לחפס זה יבוא ברגע שכבר לא תחשבו על זה זה יבוא האהבה לא פוסחת על אף אחד אל תתיאשו תמשיכו לחיות עם כל הקשיים שלאחר פרידה אני פשוט הופך את הקשיים לזיכרונות יפים זה יבוא

lir1

New member
במקום ובזמן הנכון

לכל מערכת יחסים יש את הזמן המוקצב לה וזה כל כך תלוי במוכנות של שני בני הזוג. לעתים כמה שזה כואב יודעים שהגיע הזמן להיפרד אבל כמו שאתה חושב עליה עדיין, כשהיא תהיה מוכנה ותשלים את הדברים שהיא צריכה לעבור עם עצמה ,היא תחזור אליך לדעתי תבדוק מה שלומה תן סימן חיים את יכול רק להרוויח מזה :cool:

טעית בגדול

לדעתי יכולת למתן את כל מה שעשית/אמרת/נתת/הרעפת = לקחת חצי צעד לאחור, לגשת אליה כחבר/ידיד ולנסות להוריד את הלחץ הרומנטי של האופוריה בשניים, אל תהרוג אותי. אולי תתקשר אליה כידיד ששואל מה שלומה ותבדוק את התגובה שלה, ומכאן ימשיך הסיפור היפה הזה, וממקום שונה, קרוב יותר מלחיץ פחות.

argos

New member
אני לא חושב שטעיתי. כזה אני.

נותן מעצמי עד הסוף. את לא היחידה שאמרה לי את זה: תתן קצת, ועוד קצת, תגרום לה להתמכר ואז היא תרצה אותך. למה ??? למה לא לתת מיד את מה שיש לי ? מה, זה בכמות מוגבלת ? יש מחסור בשוק באהבה ובפרגון ?

תנסה להבין ארגוס, כל אחד והקצב שלו

הישאר נאמן לעצמך, אך במקרה שתיארת ברור מאד שהיה לזה אפקט שונה מזה שהתכוונת אליו, כיוון שלאחר גירושין יש איזו התנפצות והתפכחות שמולידה זהירות וחשדנות גם לגבי הדברים הנפלאים שקורים, ואז בא העניין של ``תתרחק`` או``זה אל יכול להיות אמיתי`` או ``לכמה זמן תימשך ההתלהבות הזו?`` ולכן אני עדיין חושבת שצריך למתן את מינון הנתינה עד אשר היא תוכל לקבל מבלי לשאול שאלות את עצמה. תן לה להיות בטוחה שאתה לא עובר אורח.

חתול

New member
ארגוסון יקירי

אי אפשר ללחוץ ולהכתיב לקשר את אופן התקדמותו והתפתחותו ולא יכולת גם להיות אחרת, לשחק אדם אחר שאינו כל-כך רגיש, חם ואוהב. אתה כזה ולא תוכל לשנות את זה ואתה לא רוצה לשנות את זה. זה דבר נפלא שכל-כך חסר בעולמנו. זוגיות תלויה בזמן ובמקום, במוכנות של שני הצדדים ואם זה לא כך, זה לא יקרה. ומה שמדהים הוא, שלמרות שזה נשמע כמו הדבר הכי בלתי אפשרי, החיבור הזה בין שני אנשים, שיפגשו בזמן הנכון ועם המוכנות הנכונה - זה קורה! ולא באופן נדיר כל-כך! אתה איש יקר ומיוחד והיא, המתאימה לך, עוד תהיה שם מולך, יום אחד בלי שממש תהיה מוכן לכך אז תשאיר את כל המערכות פועלות... חתול.

יפעת*

New member
פרידות

תמיד יש את המישהו/הי הזה שנזכרים בו, אקס מיטולוגי? אולי סתם פרדה קרובה....אני מאמינה, שאם אתה חושב שזו האחת, אסור לך לוותר, אם אתה חושב שלחצת יותר מדי, נסה להרפות קצת. מעניין אותך מה קורה איתה? תתקשר, אולי היא נמצאת באותו המקום כמוך, תוהה מה קורה איתך, ומה אתה עושה. אני בטוחה שזה לא קל לבצע, אני גם יודעת שהמשפט: מה יש לך להפסיד, הוא כל כך נכון, אבל לא ממש עוזר... ובכל זאת, מה יש לך להפסיד. בהצלחה איש יקר, מגיע לך את כל הטוב שבעולם. יפעת

ארגוס...תתקשר אליה !

חבל על כל שניה, מה יש לך להפסיד..תן לה לקרוא את מה שכתבת , יכול להיות שהיא מרגישה את אותו הפיספוס. אתה יודע איך זה , שניכם הייתם בקשר ראשון אחרי גירושין, זה נורא מפחיד מייד להכנס לקשר חדש, במיוחד אנשים שנפגעו מקשרים. לכן דווקא היום בפרספקטיבה של זמן הדברים יכולים להראות ולהתנהל אחרת. תתקשר אליה אחי, חבל על כל דקה ! ו...תעדכן אותי הא ? שלך, ענבר

למעלה