פרידה

kuhnuyh

New member
פרידה

עוד השטלתות מטעמה של פרידה פרידה כעת ישנה בלילות בתוך הקונכיה ומה זה אומר אף אחד לא יכול להכנס לשם בשעות הלילה היא אפילו אמרה לגקי שהיא מקציבה לו 20 דקות כדי לדבר עם נופר בקונכיה מה הדבר הזה הקונכיה של כולם בכל שעה ובכל דקה אלא אם האח הגדול יגיד אחרת חומר למחשבה

פרידה על דעת עצמה

החליטה להיות מוקצה, לקחה את עצמה לנסט כי כביכול הנחירות שלה מפריעות, ועכשיו היא השתלטה על הנסט.

kuhnuyh

New member
פרידה

נכון שפרידה על דעת עצמה תפסה את הנסט אך היא לא יכולה להקציב לדיירים זמן קצוב שיהיו בו כמו שאמרה לגיקי יש לך 20 דקות לדבר עם נופר בנסט מה היא תכתיב כמה זמן הם יהיון בנסט גם יואב אמר שזה המקום שהיה לו להתבודד וכעת קשה לו בגלל שפרידה שם נו באמת היא לא הגזימה יתר על המידה................אשמח לתשובה

lori3

New member
בעיה של הדיירים, שיתאחדו ולא יוותרו לה.מדוע

אין מישהו שיעמיד את פרידה במקום?

abigl

New member
בנסט לא נוחרת בכלל. הכל דווקא ורוע אצלה

המצלמה מראה אותה ישנה שם מדי פעם. היא ישנה עם אור מלא ולא נוחרת בכלל. בדיוק כמו שבכל הבקרים האחרונים היא מתעוררת כמעט בשיר ולא צריכה קריז ל-6 סיגריות ב-5-6 בבוקר כמו שדרשה מהגיישות. מעניין מאוד איך הגוף שלה פועל לפי מה שמתאים לה. אישה רעה ודוחה.

דיירי הבית צריכים להתאגד יחד ולדבר איתה......

לגבי הנסט,סיגריות,תנ"ך ועוד...... אבל מתברר שהם חזקים בעיקר רק בדיבורים.

kuhnuyh

New member
תגובה

אם היא החליטה על דעת עצמה איזו זכות נתנה לה להגיד לגקי יש לך 20 דקות לשוחח עם נופר זו בעייתה שתחכה בסבלנות

בסדר אני גם לא חושבת שיש לה זכות להקציב להם

אבל ברגע שאתה נותן למישהו לעשות מה שהוא רוצה.. אל תבוא ותתלונן אח"כ.

celebs2011

New member
פרידה היא חצופה ואגואיסטית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא להאמין שבהתחלה אהבתי אותה. דנה רון למיליון.

מוריאל5

New member
כל הכבוד למירב !

נלחמת כמו לביאה לקחת מפרידה את התואר שנואת העונה ! וכמו שזה נראה כרגע התחרות צמודה

abigl

New member
כמה שנכון מה שכתבת !

היא ירשה ממנה גם את "ואני .... ואני..... ואני.... "

זזה777

New member
איזה אנשים אתם?

עשיתם עליהום על פרידה כשהיא נחרה, אתם עושים עליה כשהיא לא רוצה להפריע. אתם מתנהגים בדיוק כמו דנה מלכת הפלסטיק והסיליקון, לא משנה על מה העיקר לריב, ואתם לא משנה מה העיקר להשמיץ את פרידה. שבת שלום.

מיק101

New member
../images/Emo45.gifצודקת זזה

תמיד ימצאו תירוץ לעליהום עליה....

nofaree1

New member
פרידה דוחה, מה את רוצה?

היא סוציומטית אגואיסטית נחירות של סוס בהמה לא מתחשבת אז את מצפה שלא יהיה עליה עליהום.? שבת שלום

../images/Emo41.gifנכון להיום יש לנו מלכת גועל חדשה

ואין לי בעיה הפעם להמליך בנאדם לתור שכזה. אולי הדברים ישתנו, אבל כרגע מירב , זכית בתואר. ברכותיי.

למעלה