פרידה מניהול הפורום ומלפיד.

אירילה

New member
פרידה מניהול הפורום ומלפיד.

לאחר תקופה של כחמש שנים אני מסיים את תפקידי כמנהל פורום לפיד. את ניהול הפורום קיבלתי לאחר הבחירות לועד המקומי , פורום שסוע ,פרוע ,בו אנשים תושבי הישוב לא בחלו בהשמצות כנגד חבריהם וכנגד מועמדים אחרים ,ירדו עד לרמת הפרט האישי והכוונה למצב המשפחתי. עם הזמן התמתן הפורום, אולם עדיין היו כאלה שהירשו לעצמם לשחרר לשונם ולהשתלח ואלה מצאו עצמם במהרה מחוץ לכתלי הפורום. עשיתי כמיטב יכלתי על מנת לשמור על פרטיותם של הגולשים. החשוב בניהול הפורום הוא לתת דרור לחופש הביטוי ,אולם בהצבת גבולות במסגרת תקנון הפורום ומתוך השמעות לתקנון פורטל תפוז. כולי תקווה כי מנהל הפורום הבא ישכיל לשמור על כל אלה ולאלה שישמחו בעזיבתי את ניהול הפורום אומר זאת ,תמיד ראו עצמכם בצד שמנגד ,ניצלתם את זכותכם והצגתם עצמכם בניקים ולא בשם האמיתי ומצד שני תקפתם אנשים אחרים אשר לא היתה להם האפשרות למי להשיב. לחברי ועד הישוב לא נותר לי אלא להצר על כך שלא השתתפו בדיוני הפורום ובעצם החמיצו ערוץ תקשורת חינמי עם תושבי הישוב. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לגולשים אשר ידעו לפרגן לאורך כל הדרך בה הייתי מנהל הפורום. כמו כן אני נפרד מהישוב ועובר לעיר העתיד בשל סיבות אישיות ,יחד עם זאת אמשיך בהתנדבותי בבסיס ההפעלה אשר הייתי המקים שלו (דברים טובים לא עוזבים) ,בנפשי תמיד אהיה קשור ללפיד ומי יודע באם אמצא בית מגורים מתאים עבור אישתי ,נחזור ללא היסוס. להתראות לכולם גרשון

../images/Emo43.gifפרישת מנהל הפורום../images/Emo43.gif

אנו מודים לאירילה על ניהולו המוצלח, ומאחלים לו בהצלחה והמשך גלישה נעימה ב
אנשים!
פורום לפיד נסגר. גולש/ת הרואה את עצמו/ה מתאים לניהול מתבקש לשלוח אלינו טופס בקשה לניהול: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp

ronpel

New member
גרשון בהצלחה

אפילו שהיו לנו לא מעט וויכוחים ועימותים ידעת לנהל את הפורום בצורה הוגנת. סגירת הפורום היא הפסד לכולנו. בהצלחה בביתך החדש

למעלה