פרידה כואבת...בבקשה עיזרו לי להבין

o s h o 1 9 3 1

New member
פרידה כואבת...בבקשה עיזרו לי להבין

אני גרושה בת 44 ואם שתי בנות..לפני 3.5 שנים היכרתי בחור הצעיר ממני ב- 13 שנים רווק...היו לנו תקופות בקשר טובות ותקופות פחות טובות...אבל תמיד רצינו להיות יחד...לפני כשנה באחת נסיונות ההפסקה שלנו הועלה נושא הילודה...ואני אמרתי לו שאני מוכנה לילד אחד...הנושא היה כזה כאוב בעיני שכאילו אני לא מספיק עבורו...ניסיתי להתרחק והוא ביקש ממני לחזור וכך נפרדנו...עכשיו לפני ימים מספר התחיל שוב כל מיני נסיונות של התרחקות...באמירות שהוא במשבר עם עצמו ואינו שקט...לא הבנתי מהיכן זה נובע שוב...אבל אז שמעתי שהוא הלך למגדת עתידות והיא ניבאה לו שהוא יתחתן בעוד כשנתיים... ויהיו לו 4 ילדים...מאותו יום הוא מנסה להתרחק יותר אבל לא שוכח יום יום להגיד לי עד כמה מתגעגע אלי והוא התתלבטות קשה עם עצמו לגבינו אם לעבור לחיות איתי לתמיד ומצד שני לא מוכן כיום לחשוב שלא יהיו לו ילדים...אמרתי לו ננסה ילד אחד...והאמת שאיני בטוחה אפילו שאוכל ילד אחד להביא..או נאמץ...אז אמר לי שלא מספיק לו ילד אחד...והוא רוצה משלו וכמה אפילו...(הוא בן יחיד וחיי עם אימו שלא כל כך בריאה בנפשה..)אך זה לא מפריע ולא היפריע לקשר ביננו...אני אמרתי לו שאני נעלמת ואני לא מוכנה לשמוע עד כמה הוא בהתלבטות לגבי...אני מרגישה כאילו אני לא שווה פתאום...אבל לא שיקרתי לא בשום דבר לא בגילי ולא ביכולתי להרות...יתרה מזאת חיכיתי בסבלנות לזמן הזה שירגיש מספיק בשל לחיות עימי...וכך עבר זמן...כי יתכן שלפני שנתיים הייתי הולכת על סידרת טיפולים ויתכן שהייתי מצליחה להרות...ועכשיו ניראה לי כאילו הכל אבוד..מרגישה מרומה וכאילו שאין לו הכוח לעשות שינוי בחייו לטוביתנו וכך מבקש להסתתר מאחורי נושא הילודה...כי תמיד היה אומר לי את הכל בחיי ואין לי אדם אחר מלבדך...אז מה עכשיו?...האם כך עלי להבין שעלי להתרחק בכדי שיעשה את חייו? או שאם אתרחק יחוש בחסרוני ויבין שאינו יכול לסבול את עצמו בלעדי?...מחכה לתגובתיכם

o s h o 1 9 3 1

New member
האם אף אחד לא שם דעתו לפנייתי

האם כך הגיע לסוף התור ולא יתייחסו לפנייתי? בתחנונים לתשובותיכם

nissimlev

New member
זה הילד הצעיר ממימך גדל ורוצה להיות

זה הילד הצעיר ממימך גדל ורוצה להיות אבא ולך אין סיכויים להיות גם גאמא שלו וגם האישה שלו וגם האמא של הילדים שלו יותר מידיי תפקידים השאלה היא עם הוא מסוגל למיצוא בחורה צעירה יותר , ובנתיים הוא ממשיך להישען עליך עשoת חיים 13 שנה רווח נקי אז תחשבי על באמת על הצעד הבא, גם לי היה בא ליתפוס אחת 13שנה כפול 2 צעירה ממני בשביל הקף .

o s h o 1 9 3 1

New member
האם יש כאן נימה של הקנטה ?

זה שהוא רוצה להיות אבא אני לא התנגדתי...ולא מתנגדת...אבל כשאמרתי לו שהזמן לוחץ הוא העדיף שהכל ישאר כפי שהוא אבל עכשיו פתאום ברור לו מה רוצה לחייו?!...אני לא הייתי מוליכה שולל אף אחד אם היו לי לבטים לגבי מה אני עושה עם אדם הנמצא לידי...וחוץ מזה יחסים טובים בין בני זוג מכילים לא פעם הכל...חברה אמא אחות פסיכולוגית ואחרי הכל זאת אישה שאפשר לסמוך עליה אז מה פתאום עכשיו אני יותר מידי תפקידים?ולמה השאלה אם מסוגל למצוא בחורה צעירה בעיניך?..את זה לא הבנתי...הוא לא נשען עלי גם קודם...ההפך דיי הרבה התחלקנו בדברים שמותפים במעט שהיינו...והצעד הבא שלי קודם כל להאמין שנתק מוחלט הוא טוב לשנינו בכל מיקרה.

Tully Is Here

New member
קראתי ואני לא ממש יודעת איך להגיב

על מה שאת כותבת. על רגל אחת מה שאני מסיקה זה שאת מתעסקת פה עם מישהו לא מאוד בוגר שלא ממש שלם עם הקשר שלכם. עם כל הכבוד, בגילך גם אם תצליחי להביא ילדים זה כבר תהליך ארוך וכואב שכרוך בה-מ-ו-ן טיפולים כואבים ויהייה מאוד קשה לעבור את זה בלי תמיכה מלאה של בן הזוג, מה שלא נשמע שיש לך פה. על העובדה שהוא מתרחק ממך כי מגדת עתידות אמרה לו שהוא יתחתן ויביא 4 ילדים, אני בכלל לא יודעת מה להגיד. הפתרון טמון רק אצלך, אבל למה לך להיות עם מישהו שלא שלם ולא רוצה להיות איתך? שווה לך הכאב לב הזה של הפרידה והחזרה והאי וודאות? הוא עד כדי כך חשוב לך שאת מוכנה לסבול את המצבי רוח שלו ולחכות לו שיחליט עם הוא רוצה להיות איתך או לא? אני חושבת שאת צריכה לשבת עם עצמך ולהחליט מה טוב לך ועד כמה את באמת רוצה אותו, בידיעה שכרגע, לפחות לפי מה שאת מתארת, הוא מאוד לא שלם עם הקשר שלכם ולא מוכן להתחייב, ויכול להיות שאת רק תחנה עד שהוא ימצא את האחת. בכל מקרה מאחלת לך בהצלחה וימים קלים יותר

o s h o 1 9 3 1

New member
ניראה לי שהייתי תחנה טובה בדרך

אני מקבלת את הכל באהבה ...ויש כאב...אבל אני לא מן הבחורות הלוחצות אני יודעת לשחרר ולאעלם...אם זה רצונו אני אכבד אותה אני מקווה שגם הוא יכבד את רצוני...ובאמת יניח לי כי לא כך היה עד עתה מידי פעם ביקש מרחב ..ולאחר ימים ביקש לחזור כי טעה...אולי הפעם ימצא זה רצונו ואני אלך לי הלאה...

Alleycat74

New member
זה אותו בחור שאמר לך שהוא לא רוצה?

אותו אחד שאת רצית לא מזמן להיפרד ממנו כי את זו שחשבת שמגיע לו שיהיו לו ילדים והוא זה שאמר לך שהוא רוצה אותך ויהי מה גם אם לא יהיו לו ילדים? אותו אחד שהוא זה שאמר "מקסימום נאמץ"?? לא ברור לי איך פתאום התהפכו היוצרות ואת אומרת שאת זו שאמרת שתאמצו ושהו לא מוכן שלא יהיו לו ילדים? למיטב זכרוני זה היה רק לפני מספר (קטן) של חודשים שכתבת פה שאת זו שמתלבטת בעזיבה.... מצטערת אבל לא ממש ברור לי מה קורה פה - או שכמו שטולי אומרת הבחור לא בוגר מספיק או שמישהו פה חוץ מהאמא שלו לא בדיוק שפוי... סליחה על הבוטות אבל ככה זה נראה....

מסכים עם קאט (לא מבין את הכינוי )

הגירסה שהצגת לפני תקופה לא קצרה במיוחד , אמרה ההיפך מהסיטואציה של הפעם הזאת , נראה לי שאת מנסה להשיג משהו בכל מחיר כדי להוכיח לעצמך שאת יכולה ואפילו אם זה יעלה בגבר שאת נראית כלכך דבוקה אליו , את לא חייבת להוכיח שאת יכולה להביא ילד או שאת הבוגרת בין שניכם , תהני מהחיים ומה שיש לך מבנות תסתפקי בהן , למה לך ?? העקשנות לא תמיד היא הדרך הטובה , אפשר לוותר עליה מדי פעם

o s h o 1 9 3 1

New member
אני לא לוקחת בכוח ההפך הוא הנכון...

אם הייתי לוקחת בכוח אז הייתי דורשת מזמן את מה שרציתי באמת...תמיד חשבתי לטובתו וליכולתו לאותו זמן...עובדה שגם עכשיו אני לא מנסה לשכנע אותו שכך לא קמים בוקר אחד ואז אומרים אני רוצה ילדים.ואת לא יכולה לספק לי זאת..סליחה אני הייתי בת 40 שהכרנו ולא אמרתי שאני בת 30...כך שלא הפתעתי אותו לרעה...וכל הזמן שוחחנו איך נעשה שיהיה טוב לשנינו ...וכמו בכל תקופת מה מוצא סיבה שצריך להתרחק ואז מגלה שטעה ומבקש לחזור רק שהפעם אני מוכנה לוותר כמו בכל הפעמים שוויתרתי..כי ניראה לי שלא נשקוט...אז עדיף בעיני שילך לדרכו ואני לדרכי...ואני כן מוותרת עם כל הכאב שבעניין...אני לא הייתי בקשר איתו בכדי להוכיח לעצמי מי יותר, או במה אני יותר לא חשבתי כך אף פעם ...הייתי שם מהתחושה שטוב לנו ואנו רוצים להיות יחד...אני לא חושבת שאני פחות מוצלחת אם בכדי לשכנע עצמו ללכת ממני צריך למצוא אצלי איזה דפקט בכדי ללכת ממני...אפשר ללכת כי סתם אפשר ללכת....ורוצה ללכת...אבל האפסורד של העניין הוא פתח את הבוקר תדעי לך שאני אוהבת אותך..אבל את צריכה להבין אותי אולי יום אחד תביני..סליחה אני הבנתי אתם זוכרים שסיפרתי כאן בפורום לפני 3 חודשים שאני מוטרדת אם הוא מבין נכון..ו"כל הפורום" קם עלי ..למה אינך מקבלת שיש גם אפשרות כזאת... אז הנה אני מופתעת הכי גדולה כאן היום...מה קרה לפתע? אני לא השתנתי...ואולי רק את צבע השיער שיניתי מתברר שאצלו תמיד משהו לא בטוח...גם אם טוב מידי זה לא בטוח...בכל אופן בחרתי לאעלם לו לחלוטין

o s h o 1 9 3 1

New member
כן זה אותו אחד

כן זאת אני שכתבתי לפני מספר חודשים על רצונו להיות איתי בכל רגע ורק שלא נפרד...פתאום יצאה האמת לאור...כשאמרתי לו זהו הגיע הזמן שנמסד עצמינו..הוא כאילו קיבל רגלים קרות ואני מכאן הבנתי שזה לא יהיה ולא רק בגלל שביקשתי זאת...אלא בגלל שהוא לא מוכן בעצם לעשות צעד וניראה שיש לו בהחלט סיבה חזקה עליה להתפס ולתרגם אותי פחות טובה...האמת היא שאני אומרת לעצמי האם בגלל זה אני פחות טובה או לא מוצלחת לידו?..כי הרי אם היינו עושים צעדים לפני זמן הכל היה ניראה אחרת...אבל איך אומרים אין בוכים על חלב שנשפך..אני מקווה שיכבד את רצוני ולא ינסה לחפשני...כי זה לא ממש נתפס אצלו..ניראה לו מוזר שביקשתי להניח לי ואני אניח לו אם זה רצונו..אני חושבת שעכשיו יש לו את הזמן והמקום להתפנות יותר לחייו וכך גם אני אעשה לחיי.עד היום כל פרידה לא עמדה במבחן המציאות אבל הפעם הוא נשמע כאילו אם זה רצונך אני אניח לך אני מבטיח...נחיה וניראה

o s h o 1 9 3 1

New member
אמא שלו אדישה להחלטותיו

אולי טולי צודקת...אבל אמירה של רצון למשפחה גדולה לא מראה על חוסר בגרות...אלא איך יוצא לזה..ומעכשיו זה לא ענייני...נשארו לפחות זכרונות טובים וזהו

yaelli10

New member
לא מובן לי למה בדיוק את מרגישה

מרומה. אולי בעצם בגלל הבחור ההפהפך (כתבתי נכון?) הרי לפני כמה חודשים דעתו היתה שונה בעניין ורק בגלל מגדת עתידות הוא השתנה לו? לדעתי את יודעת את התשובה. אני במקומך הייתי מניחה לזה מכיווןשאת זקוקה לחיים יציבים ושקטים למענך ולמען בנותיך.

o s h o 1 9 3 1

New member
אז לא היה מוכן לוותר כזכור... לך

אני לא יודעת מה לחשוב אבל בטוח שאינו רוצה להיות עימי מעבר למה שהיה עד עתה..והאמת היא שאני לא מוכנה כך להמשיך...מגדת העתידות אמרה לו שהקשר ישאר על אף שכל אחד מאיתנו יהיה עם בן זוג משלו...לדעתי היא טועה בענק היא לא מכירה אותי...וניראה עד כמה הוא חזק לא לחפשני...אני לא אחפש אותו זה בטוח...אני זאת שביקשתי שלא ינסה לעניין אותי במה שקורה אצלו כפי שאני לא חושבת שהוא צריך לדעת מה איתי...פה זה נגמר ודיי

איה א

New member
אני אהיה יותר החלטית

אני חושבת שעליך לוותר עליו. זה קשר חסר סיכוי, רוצה לא רוצה, מה את צריכה את זה?! אני מבינה שקל לי לומר, אבל לדעתי הקשר לא בריא ורק גורם לך לסבל. בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ואושר בכל החלטה שתחליטי.

Nayeli

New member
אושו עזבי את טובתו ומה איתך?

מי יחשוב עלייך? נכון בזוגיות עושים פשרות, אבל לפי איך שזה נשמע מי שסובלני ומחכה ומוותר ותומך זו את ובסוף השקעת את כל האנרגיות בלחשוב אם גם הפעם הוא יחליט שהוא טעה או שהוא כבר יוותר לגמרי. אני מסכימה לחלוטין עם איה, את צריכה להגיד לו שישב ויחשוב טוב טוב עם עצמו (ותתני לו מועד מדיוק עד מתי יש לו להחליט!) ואם זהו אז זהו נגמר ואין התחרטויות. אחרי מערכת יחסים כזו ארוכה ומליון ספקות הוא כבר צריך לדעת אם את זו האישה בשבילו ומה יותר חשוב לו. את צריכה למצוא מישהו שיהיה איתך בזוגיות מאוזנת לא שהכל סביבו והצרכים שלו. בהצלחה והרבה אושר בעתיד

o s h o 1 9 3 1

New member
את צודקת...אני באמת בחלל ריק מהקשר

כן אני מרגישה שאני בחלל ריק מבקשר...ובכלל אם בכזאת קלות קם ומרגיש שאני שוב זאת שצריכה להבין ולא אמר...צר לי שאני לא מבין אותך...הבנתי שמצופה ממני שוב להבין לקבל ולתת כפי שהיה רגיל...אבל לא אתן לו יותר הזדמנויות חשיבה...לפי דבריו הוא כבר החליט הוא פשוט רוצה להמשיך לשוחח איתי כאילו כלום לא קרה ובעצם כל אחד ילך לדרכו...מעבר לכך..כרגע אין לאף אחד מאיתנו קשר אז אם ירגיש רע יחשוב שאם אנו בקשר טלפוני מותר יהיה לו גם לבוא כאשר נהייה "ידידים"...רק שהבהרתי עצמי...אני לא מוכנה פתאום לההפך למספר שתיים לטמון ראשי בחול עוד...עשיתי זאת כאשר היה לידי יותר מידי אולי עכשיו זה הזמן להראות לו אפילו מרחוק שאני עקרונית לגבי חיי...לא פעם אמרתי לו אני לא הייתי איתך כתומך או משהו כזה...כי בסך הכל אני מסודרת כלכלית בסדר יחסית לאישה גרושה...אני רציתי בן זוג ויחוש שרוצה להיות עימי ובכל פעם שילך יחוש שכבר רוצה לחזור..ובאמת בכל שבת שהיינו יחד...ביום ראשון היה לו קשה להפרד...אבל זהו אם אני לא בחרתי מראש...והוא בוחר מה רצונו מחייו ואין לי חלק בהם...לא מן הנמנע שאפרוש לחלוטין...תודה על התגובה

atlanta3

New member
עם כל הכאב והעצב צריך לזוז

הלאה. ואולי טוב שזה קרה לפני שנכנסת למערכת של טיפולי הפריה ואימוץ. היו מספר שנים טובות וטוב שהיו. אני לא חושבת שיש אשם. הדבר היחידי שהוא חייב לקחת אחריות על רגשותיו ובחירותיו ולזוז לחלוטין מהתמונה על מנת ששניכם תוכלו להתחיל פרק חדש.

o s h o 1 9 3 1

New member
מה שעד היום לא עמד במבחן המציאות

אך יתכן שהוא ישנן לעצמו כי חשוב לו נשואים רגילים וזוגיות רגילה וכבר מיצה את הקשר ביננו..רק שילך עד הסוף...ולא יפחד אפילו מכשלונות...כי מי מבטיח לנו שעם הראשונה שיפגוש יתחתן...אבל אם ירגיש מעט כאוב אני מקווה שידע שהדרך אלי חסומה..כי כיבדתי את רצונו..ועליו לכבד גם את רצוני...אני מבינה שמכאן לא תהייה דרך חזרה...לפני שבוע אמר לי תשחררי כך אוכל להחליט...הנה שיחררתי אחרי הסיבה האמיתית.

למעלה