פרידה (בערך)

Roobie

New member
פרידה (בערך)

החל ממחר אני בטירונות תותחנים בשיבטה, בגדוד 411. הייתי בקורס כתבים, יצאתי ממנו, הצלחתי להעלות פרופיל ל-82 וביקשתי לעבור לתותחנים. למה תותחנים? שואלים אותי יותר מדי... שילוב בין מסורת משפחתית לזה שזה פשוט מעניין אותי, בטח יותר משריון. אני עדיין אבקר כאן מדי פעם (בסופי שבוע פעם בשבועיים-שלושה), אבל באופן כללי זה יהיה הרבה פחות מעכשיו. וההודעה הזאת באה בעיקר להסביר למה אני עלול לא לענות להודעות שמיועדות אליי - זה לא בגלל שאין לי מה לענות
יובל

עמרי ר

New member
שיהיה לך בהצלחה

למרות שאתה חולב פרות, שמאלני ואדום (למרות שהגליל זה אדום "נסבל" יחסית), אני מאחל רק טוב והצלחה בטירונות ובשירות בכלל. שמור על עצמך

רובי ../images/Emo24.gif

קודם כל תשמור על עצמך.... אתה אמנם שמאלני חסר תקנה, ולמרות זאת אנו אוהבים אותך
אז תזהר שם בחולות שבטה...וכ-50 צעדים דרומית לבסיס ישנה ערימה של.... שהשארנו חברי ואני ב-74...תזהר חתום בשם "ברוך ג'אמילי"
וברצינות-הרבה הצלחה בשירות, תעלה בסולם הדרגות ותזהר לא להיות הרמטכ"ל הבא!! והעיקר-קפוץ אלינו לביקור מידי פעם!

רונאל1

New member
סוללת גרניט, גדוד נמר

אני אמנם לא תותחן אבל רבים מחבריי, כולל אחי הצעיר, היו כאלה. אח שלי שירת בגדוד שלך בסוללת גרניט. מה שכן, את בסיס קרן טחנתי הרבה דווקא מטעם מודיעין. בסיס לא משהו, אבל אין כמו שירות ברמת הגולן. חבל לי שתשאיר אותי לבד להתמודד עם כל הבכיינים הימניים בפורום, אבל לא נותר אלא לאחר לך בהצלחה!!!!!!!

Roobie

New member
"קרן מגולן", לא נמר ../images/Emo13.gif

נמר זה 405, הם במאהל לידנו בשיבטה. ותודה!

רונאל1

New member
כן אתה צודק. הוא היה ב-411 בקרן

התבלבלתי עם מחנה יואב. בכל אני שירתי תקופה מטעם מודיעין בקרן. אין על רמת הגולן.

מטרניך

New member
למרות שכתבת עלי שקרים מאחל לך

שתעבור את השרות בשלום בתקווה שהוא יעזור לך להתרפא ממחלת השמאלנות.

רונאל1

New member
בצבא אפשר להיות רק שמאלנים

אחרי שפוגשים את חיות הטרף מההתנחלויות כל מרכזון הופך להיות מצביע מרצ.

מטרניך

New member
החלטת להיות שוטה הכפר?

בבחירות האחרונות איבדה מרצ קרוב ל-90 אלף בוחרים (כ-253 אלף לעומת כ-164 אלף) וירדה מ-10 ל-6 מנדטים. חלק גדול מהם היו חיילים שפגשו בשרותם את חיות הטרף הפלסטיניות. לא לימדו אותך לשקר בצורה יותר אינטליגנטית?

רונאל1

New member
לא לימדו אותי לשקר בכלל

אם אתה סופר כל מי שמצביע למפלגה שתומכת בעקרון 2 מדינות ל-2 העמים כימני (רמז: חלק גדול מבוחרי הליכוד), אז אתה עושה מעצמך צחוק ועושה עוול לימין האמיתי.

מטרניך

New member
לפחות תכבד את מה שאתה כותב:

>>כל מרכזון הופך להיות מצביע מרצ.<< לא דיברת על הצבעה למפלגות התומכות ב'שתי מדינות לשני עמים'. הניסיון לבצע מניפולציה בטקסט שלך עצמך לא מכבד אותך. בכל אופן, שנה טובה לך - פחות שמאלנות ויותר אהבת ישראל.

מעניין...

במקור ראשון דווקא התפרסמה כתבה על צנחנים שהיו בנצרים ודי נקשרו לחברה שם...

תודה רבה, כל הכבוד ובהצלחה../images/Emo24.gif

לצערי רק כעת ראיתי את הודעתך. אני מוצא לנכון להודות לך אישית על פעילותך הענפה בפורום מאז הקמתו. כל הכבוד על העלאת הפרופיל - זו ציונות אמיתית. בהצלחה בשירות, ותבוא לבקר בסופי שבוע. אל תשכח לשים אטמים...

Roobie

New member
תודה לכולם ../images/Emo13.gif

בקשר לגדוד - באמת אחלה גדוד.. לפי מה שהבנתי הכי טוב היום בחיל חוץ מיחידת מיתר (שם אח שלי שירת), ודי קשה אבל מסתדרים

למעלה