פרטנר/ית לרכיבה באופניים לאיילת

gitz3

New member
פרטנר/ית לרכיבה באופניים לאיילת

לדעתי קלי קלות לנסוע באופניים לאיילת,למרות שאני לא מקצוען,פשוט עולים על האופניים ונותנים בפדלים מה כבר יכול להיות??? כמובן שצריך להזהר ולהתקין מראה ולשתות בדרך.מחפש פרטנר/ית...

bonanai

New member
ב-מראה אתה בטח מתכוון...

למתקן הזה שבונה סביבך קיר בטון מזויין כשאתה מדווש בכביש הערבה כהגנה מפני משאיות וסתם פרייבטים שועטים... זה גם הדבר הזה שמרכך את תחושת האוכף הקשה בישבן ומונע שפשפת במאות הקילומטרים שתיגמע... זה בטח גם המנגנון שמספק לך כוח בעליות (וגם במישור האינסופי)... לא אמרת בכמה זמן אתה מתכנן לבצע זאת. בכל אופן, נראה לי שכדאי להתאמן, לקחת רכב מלווה ועוד עניינים שוליים. אל תיתן לציניות שלי לרפות את ידיך (רגליך) - אני רק רוצה לספק חומר למחשבה. מקווה שתמצא פרטנר/ית/ים בהצלחה

MrRoadRunner

New member
מה יכול להיות...

1. תתקע בלי מים אחרי מצפה רמון... (נו, עכשיו נראה אותך מוצא ברז) 2. פסססס - פנצ'ר ואת הפנימית היחידה שיש לך השארת בבית (לפחות יש לך מראה) 3. נו, מה עכשיו? נגמר האוכל והשרירים מתחילים להתכווץ בגלל שהזעת את כל המלחים החוצה (טוב, אולי תסע דרך יממלח?). 4. פתאום חושך מצריים (לא רואה ממטר!) ולך אין פנס. 5. הדרך לא נגמרת, והנה מגיעה שעת השינה. איפה ישנים? 6. מה זה הנביחות האלה? אה, הנה הכלבים של הבדואים מנסים לאכול אותי. 7. הגעתי סופסוף! טוב, עכשיו איך חוזרים? ויש עוד הרבה. מה שאני מנסה לומר.. זה לא פשוט לעלות על האופניים ולתת בפדלים וזה בטח לא קלי קלות (כ350 קמ מת"א, 250 מב"ש). הטיפ היומי שלי- גש לפורום אופני כביש או לקומונת אופני כביש ותתחיל להתעניין. אל תצא לבד! אתה חייב איתך מישהו עם נסיון לפחות לפעם הראשונה.(מנסיון אישי שלי) ושיהיה בהצלחה, ספר לנו חוויות!

למעלה