פרחים או עציץ ואיזה

billc

New member
פרחים או עציץ ואיזה

לינק זה לכבוד valentine's day הנשים: מוזמנות לומר מהן אוהבות ולמה הגברים מוזמנים לומר מהם בחרו בעבר או מה היו בוחרים בעתיד והכי חשוב למה

מרינה75

New member
פרחים...או עציץ..

שניהם יתקבלו בברכה, מה שבלינק הכל נראה ממש יפה, אבל לא הייתי הולכת על הצהובים בכלל לקבל פרחים מבחור זה דבר נדיר ביותר במחוזותינו, אז כל מה שבכיוון יתקבל בהערכה ושמחה רבה.. אני באופן אישי לא מצפה לקבל כלום..הבחור שלי לא חזק במחוות רומנטיות. למזלי יש לו תכונות טובות אחרות לכפות על זה... מתי זה וולנטיין בכלל ? יהודים אמריקאים גם נוהגים לחגוג את זה ?

billc

New member
ב14 לפברואר, היא צריכה לטוס לאביה באותו יום

אז אני מתכוון לשלוח לה ב13 לפבורואר

billc

New member
דרך אגב

שהייתי באונברסיטה היתה לי חברה צעירה והיא חינכה אותי טוב מאוד, היא היתה מזכירה לי את היומלדת שלה חודשיים לפני, חודש לפני, שבוע לפני..ואז היתה שותקת היא גם לימדה אותי לקנות לה פרחים כשהייתי חסר אגורה, הייתי סטודנט עני, והייתי קונה לה פרח עלוב מהמכולת הקרובה..והיא היתה מסתכלת כאילו הבאתי לה יהלום בשווי מיליון דולר ועם הזמן זה הפך הרגל.. הפרחים שאני מתכוון לשלוח, זה מהלב, אני מרגיש צורך לתת ולהראות אבל בלי אותה חברה בגיל צעיר לא הייתי יודע איך מה שאני מנסה לומר לפעמים צריך לחנך/לדרוש/ולהראות..ואז זה מגיע יותר טבעי

Shany1312

New member
פרחים.

לגמרי, פרחים. ואפשר גם להוסיף שוקולדים :) חיחי. בכל מקרה, זר פרחים אדום וורוד או צבעים צבעוני אחר הכי יפה (בעייני לפחות) תראה, לא מכירה את חברה שלך, אבל אני יכולה להגיד לך מה לטעמי. אני הייתי מאוד שמחה לקבל זר כמו האחד לפני האחרון בדף הראשון. הוא מהמם. גם הפרחים הלבנים, ורדים לבנים, הם מהממים! בקיצור, הכל הולך פה כמעט! הם ממש יפים.אבל גם אני לא התלהבתי מהצהובים.... ואל תשכח לרשום משהו יפה וחמוד

billc

New member
תודה, אני אלך על זה

תכננתי לשלוח גם קופסת שוקלדים, הבעיה שאני לא בטוח שזה באותו הזמנה, אבל שיהיה

billc

New member
מצד שני, פרחים זה דבר זמני

עציץ נשאר הרבה זמן, הפרחים נראים יותר יפה, אבל עציץ מסמל את תפיסת העולם שלי.........אממממממממממ

Shany1312

New member
עם כל הכבוד לתפיסת העולם שלך

שעם עציץ משקף אותו, אני בטוחה שהוא נהדר. רק מה.....אני אעדיף פרחים על כל מקרה!!

Benkok

New member
לא זה ולא זה...

בוולנטיין האחרון שהייתי בזוגיות החלטתי שפרחים באירוע כזה זה נדוש. פרחים מהלב הייתי מביא בלי קשר לכלום, באמצע השבוע, בדרך חזרה מהעבודה. פרחים אמורים להגיד "חשבתי עלייך", לא "היום וולנטיין אז קניתי פרחים כמו כולם..." במקום פרחים בישלתי ארוחת ערב, הידלקתי נרות, פתחתי בקבוק יין טוב וככה חגגנו את הוולנטיין. (הערת המערכת - מסתבר שפמוטים זה לא סתם ליופי. למדתי באותו ערב שלהדליק שתי נרות ולהדביק אותם על צלחת חד פעמית יכול בסופו של דבר לגרום לחריכה מאוד לא סימפטית על שולחן העץ הסיני העתיק של בעלת הדירה השכורה שבה אתה מתגורר, בטח אם אתה כבר בבקבוק יין השני שלך והארוחה הרומנטית הובילה למשהו אחר על רצפת פינת האוכל) מי בא להשתכר איתי בוולנטיין הקרוב?, בוולנטיין האחרון שהייתי בזוגיות החלטתי שפרחים באירוע כזה זה נדוש. פרחים מהלב הייתי מביא בלי קשר לכלום, באמצע השבוע, בדרך חזרה מהעבודה. פרחים אמורים להגיד "חשבתי עלייך", לא "היום וולנטיין אז קניתי פרחים כמו כולם..." במקום פרחים בישלתי ארוחת ערב, הידלקתי נרות, פתחתי בקבוק יין טוב וככה חגגנו את הוולנטיין. (הערת המערכת - מסתבר שפמוטים זה לא סתם ליופי. למדתי באותו ערב שלהדליק שתי נרות ולהדביק אותם על צלחת חד פעמית יכול בסופו של דבר לגרום לחריכה מאוד לא סימפטית על שולחן העץ הסיני העתיק של בעלת הדירה השכורה שבה אתה מתגורר, בטח אם אתה כבר בבקבוק יין השני שלך והארוחה הרומנטית הובילה למשהו אחר על רצפת פינת האוכל) מי בא להשתכר איתי בוולנטיין הקרוב?

אני

לפחות אתה לא צריך לסבול את החג המגעיל הזה במרכז האיכסה. הכל הופך לאדום או ורוד ועוד שבוע אי אפשר יהיה ללכת ברחוב מרוב פרחים ולבבות. פרחים, בכל מקרה, עושים לכלוך עד שמתים. אף פעם לא היה לי עניין בהם. לגבי השתכרות בוולנטיינ'ס..במקרה קיבלתי אתמול מתנה בקבוק של רום משובח מהקאריביים... אז לדעתי צפויה פתיחת בקבוק חגיגית בסטודיו שלי בוולנטיינ'ס.. יהיה מעניין, להקליט ביו-פידבק לפני ואחרי פתיחת הבקבוק
אז כן, I'm in

Benkok

New member
פה זה מרכז האיכסה...

אם הם היו יכולים, הם היו מחייבים אנשים ללכת עם ורוד כאן. בניינים שלמים נעטפים בסרטים ורודים-אדומים עם פונפונים, כל מוכרת נודלס בפינת הרחוב משתדרגת בשניות למרכז שזירה והפצה, הערוצים התאים מורידים סופסוף את סרטוני האבל על מות הנסיכה האחות ומעלים סרטונים מסוכרים עד אימה על אהבה ושלום. ולא נדבר על HBO וחבריו, שמוציאים מהבויידעם את כל פרקי הוולנטיין של כל הסדרות בארסנל. בקיצור, אפשר למות מסכרת... אם מישהו מחפש אותי - אני בפאב.

למעלה