פרופורציה .!

optimi10

New member
פרופורציה .!

פרופורציה ,, איש אחד נשלח לכלא , שיכנו אותו עם אסיר וותיק ,, שואל אותו האסיר הוותיק ,, "לכמה שנים נכנסת? " אומר האסיר החדש , "לעשרים שנה" אומר לו הוותיק , "כך את המיטה הקרובה לדלת , אתה משתחרר לפניי " ,, פרופורציה ! אסור לאבד את הפרופורציה ,, זכרו שאנחנו כיחיד ביקום סתם גרגר מרחף בחלל ,, על תיקחו את עצמכם יותר מדיי ברצינות , בלי הקהילה ,בלי המשפחה ,,בלי חברים , ובלי אהבה !! אנחנו בעצם כלום ,, "גרגר קטן ביקום "

dardara

New member
יחסי ,../images/Emo24.gif

קחו את החים בקלילות כי הכל ענין של יחסיות כי לאחד הם קלים ולשנים קשים ויש אחד שאוהב והשני תמיד מתאכזב הכל תלוי איך מסתכלים ואיך לוקחים את החיים אז כמו שנאמר קחו הכל בקלות עם טיפ טיפה של רצינות המשך ערב נעים

optimi10

New member
דרדי ..../images/Emo25.gif את צודקת, חומד

את עצמי אני לוקח בקלות .. אבל את מי שמולי ,, לוקח מאוד ברצינות,,,

optimi10

New member
ניקו ..לפני יומיים הכנסת לפורום

שיר נהדר ,משום מה נעלם מעיני אולי לא עלה ... מביא אותו שנית ,, מסתתר בשרשור מקופל

וגם

אפשר לראות את החיים בשתי דרכים . אפשר לראות אותם מנקודת מבט תועלתנית , דבר אחד צריך לשמש דבר אחר- ואז החיים הופכים לאמצעי ויש מטרה כלשהי להשיגה . ואפשר לראות את החיים כהנאה לא כתועלת ואז הרגע הוא הכל אין מטרה אין יעד. החיים לא צריכים להיות בעלי מובן הם צריכים פשוט להיות!מטרה כשלעצמם. לא הולכים לשום מקום רק להנות כאן ועכשיו. ליאור

optimi10

New member
ליאור ../images/Emo141.gif

נכון, לחיות את הרגע ולהנות ,, הולך בשדה ריק, אין פרחים ,אין ציוץ ציפורים, אני יכול להנות ? יוצא לרחוב ריק, אין שום אדם לחייך אליו ,אני יכול להנות ? יושב בביתי ריק ,אין משפחה ,אין חברים,אני יכול להנות ? "אין קהילה ,אין משפחה ,אין חברים ,אין אהבה , אני כלום!"
)

למעלה