פרויקט לקרוא בין השורות

פרויקט לקרוא בין השורות ../images/Emo13.gif

גולשים יקרים פרויקט לקרוא בין השורות יוצא לדרך,
, כל אחד ממכם צריך לבחור שיר של דנה שהוא מאוד אוהב ולנתח אותו כפי שהוא הבין אותו, ממש לקחת שיר ולכתוב למה דנה התכוונה בשיר הזה לפי דעתכם, איך אתם רואים את זה איך אתם מפרשים את זה, לאיזה כיוונים אתם לוקחים את השיר, אני אתחיל
"ואחרי הכל" 2001 בגדול מדובר באחד השירים היותר אישיים של דנה בו היא פותחת לנו מקום לעולמה האישי למקומות יותר רציניים מהחיים, ללא ספק אחד המרגשים והאהובים עליי במיוחד. ואחרי הכל גם אני רוצה שלווה, להעלם בתוך בועה להתערסל כמו תינוק, ואחרי הכל גם אני רוצה קירבה להתחבא בזרועותיו של מישהו מתוק, דנה בסופו של דבר אומרת ואחרי הכל, הכוונה אחרי כל ההופעות אחרי כל הטלוויזיה הפרסום וכל חיי הזוהר בסופו של דבר אחרי כל זה אני רוצה שלווה, אני רוצה את הפינה שלי את הקט שלי, לעיתים אפילו להיעלם ולעוף הרחק הרחק לעולם פרטי שלי, לכן היא שרה להעלם בתוך בועה להתערסל כמו תינוק, תינוק בעריסה חסר דאגות חסר מחשבות עם כל התמימות והרוגע, וזה מה שדנה רוצה לעיתים את הקט והשלווה, ואז דנה שרה על רצונה לאהבה, רצונה להרגיש קרובה לגבר למישהו שאוהב שמעניק שנותן לה, להתחבא בזרועותיו של מישהו מתוק. וכשאני נרגעת אני לרגע שוב שוכחת את כל הכאבים שיושבים אצלי בלב וכשאני נרגעת אני נוסעת ובורחת מנטל החיים והם פתאום... המשך ישיר של הבית הראשון, אחרי שדנה מבקשת את השלווה והשקט אחרי שהיא רוצה להתערסל כתינוקת ולרחף בבועה, היא נרגעת, וכשהיא נרגעת שוב לרגע אחד זה קורה והיא מצליחה לשכוח את הכבאים היומיומיים שנמצאים אצלה בלב ומצליחה לברוח מהחיים שלעיתים הם נטל ולרחף לעולם הפרטי שלה. צל חולף של מישהו מתוק שאחרי כל הלב אלמד שוב לאהוב, החיים הופכים להיות צל חולף של מישהו מתוק, הכוונה היא שדנה רוצה אהבה ולא מוצאת ומדמה את החיים למאהבים שבאים והולכים ובאים והולכים , צל חולף של מישהו מתוק, שאחרי כל הלבד אלמד שוב לאהוב, פשוטו כמשמעותו אחרי הבדידות והלבד דנה רוצה ללמוד שוב לאהוב לתת להעניק להרגיש נאהבת. ואחרי הכל גם אני רוצה מבט שישיר פניו אלי שיביט בי עד בסוף ואחרי הכל מתפללת הלואי שאחרי כל הלב איהיה איתו קרוב. בית זה מחזק יותר את רצונה של דנה לקירבה ואהבה, רצונה בבחור שאחת ולתמיד יסתכל בה ישירות לעניים לנפש לנשמה ולא ישפיל מבט או יהיה לרגע ויעלם, שיסתכל עליי ויביט בי עד הסוף במבט שלם, ואז דנה נושאת תפילה להיות עם אותו אחד קרוב ביחד, שוב דנה חוזרת על מוטיב הלבד, שאחרי כל הלבד אהיה איתו קרוב. שיר יפה וחזק שדנה ששרה בו על החיים, על הרצון לאהבה הרצון לקירבה, דנה פותחת לנו דלת לחייה האישיים ומשתפת שלא הכל וורוד ונוצץ עמוק בפנים יש בדידות יש לבד יש עצב ויש רצון חזק לאהבה גדולה שתיסחוף! שיר יפיפה מדהים וחזק.! מה איתכם, מה לכם עשה את זה, איך אתם ניתחתם שיר של דנה לאיזה כיוון אתם לקחתם אותו?.... קדימה צאו לדרך,...

nerod 72

New member
ניתוח שלי...

אני החלטתי לנתח שיר ממש אהוב עליי שמאוד נוגע ללבי.. ולדעתי זו הבלדה הכי מדהימה של דנה... עד היום... יום ועוד יום עוד נשמר בי החום שחיכה לאחד שיאהב לעד עד היום עד היום עוד נשאר בי מקום לחיבור אמיתי שיזרום איתי... בבית זה הדוברת בשיר ( במקרה זה דנה) מביעה את הכמיהה שלה למצוא את המישהו הזה..המיסטר רייט שאיתו תהיה לה אהבה גדולה ..אהבת אמת... כל מה שמשתמע מאהבה..החום..החיבור...הזרימה ביחד... מתפרש כאילו היא חיכתה המון זמן למשהו כזה..היא אומרת עד היום עוד נשאר בי מקום כאילו עבר זמן רב.. והיא עדיין לא התייאשה... זמן לא משכיח את הכל ולבטיח לא יכול הוא רק עובר ולא חוזר... הפזמון שכל מילה בו נכונה עד כדי כאב.. השורות האלו באות כניגוד בעצם לאלו שאומרים שהזמן הוא המרפא הגדול ושהזמן יעשה את שלו..אבל דנה אומרת- עבר זמן ועדיין לא שכחתי את מה שאני רוצה לעצמי- אהבה.. הזמן לא גרם לי לרצות פחות את זה או לשכוח את זה שאני רוצה אהבה.. הזמן רק עובר ולא חוזר.. זה משפט מאוד של החמצה- כל הזמן שעבר היה לחינם כי כל מה שהיה לא יחזור ואיבדתי זמן יקר כשהייתי צריכה אולי לנצל אותו וזה המוטו בעצם..לנצל כל דקה שיש..כי היא לא תחזור.. יום ועוד יום עוד מכה בי פתאום העלבון הצורב זיכרון כואב עד היום עד היום עוד חוזר החלום שאומר לי תקחי ונגמר בבכי... הבית שיכולים לפרש אותו לכל מיני מובנים.. מצד אחד אכזבה על מה שהיה - איזה אהבה כאובת שהייתה לדוברת בשיר והיא נזכרת.. או ההווה שמציק לה שאין לה את האהבה הזו..שזה כמו שמישהו מעליב אותה וככה היא מרגישה.. יש שוב פה תחושה של החמצה שאולי לדוברת היה איזה צ'אנס בעבר ליצור מערכת יחסים..אהבה..משהו עמוק אבל היא לא לקחה את ההזדמנות ולבסוף התאכזבה וזה נגמר רע... זמן לא משכיח.... הוא רק עובר- זה לא עוזר... זה לא עוזר...זה בהחלט לא עוזר..שהזמן שכל הזמן הזה עבר ועדיין שום דבר לא השתנה ועדיין אין אהבה... כאילו לחינם הזמן עבר... בקיצור השיר מדבר על הרצון הגדול באהב גדולה במישהו הזה שיגרום לתחושת סיפוק מהאהבה הזאת.. ויש תחושת החמצה של גורם הזמן שעבר לחינם והתבזבז ושום דבר לא קרה ושהמסקנה שצריך ליזום דברים ולקחת סיכונים וצ'אנסים כל עוד יש הזדמנות ולא לפחד.. זה הניתוח שלי..שיר מהמם גם בעיבוד המוזיקלי פשוט הורס..הבלדה הכי יפה של דנה.. גם אמא שלי מטורפת על השיר הזה והוא הכי אהוב עליה מכל שירי דנה- ועוד היא לא מה זה אוהבת אותה.. מושיקו כל הכבוד על היוזמה באמת הגיע הזמן למשהו כזה בפורום..משהו עמוק .. סחתיין על ההשראה מפורום מדונה....

ashton20041

New member
ניתוח שלי:

"אני ניצחתי" השיר שמשקף את כל הקרייה שלה. "הטוב והרע ניראים די דומה אחרי כל הדברים שעברתי מכל האהבות וכל הזכרונות מאיך שהתחלתי עד אך שגמרתי" מה שהיא עשתה,דבר קיצוני שכזה לשנות את מינה,משהו שחדש לקהל הישראלי היה נורא מוחצן כמיתקבל. אחרי שהיא עשתה את זה היא עברה טוב ורע,מיצד אחד ההצלחה שהתקבלה מהר אם צאת שירה הראשון,לבין כל הדעות הקדומות,שעשו לה רק רע אבל כמובן שהיא התגברה על זה, מיצד שני על האהבות שלה, ובמיוחד על האהבה הגדולה שהייתה לה עד שהתרסקה. "אני ניצחתי הצלחתי-נכשלתי-נפלתי-וקמתי הצליחה בתחום הקריירה עד שנכשלה-אחרי כל מה שהציעו לה וכל ההצלחה עד שפשוט היא הסתחררה והחליטה לחזור לישראל להמשיך להצליח כאן שוב,בסוף שום דבר לא יצא לה,אלבום בןלאומי כושל אלבום ישראלי כושל,וכמובן היא שוב קמה עם צאת "ניצחתי" לרדיו ועים אלבום חדש דנדש שכולו חומרים מקוריים. "הצדק והפשע נראים די דומה אחרי כל הדברים שעשיתי ביום ובלילה אותם כוחבים מעל חומות שבניתי" "אני לא יודעת מה חושבים אחרים על הדרך שבה הלכתי,לא חשוב לי מה אומרים" כל מה שהיא עשתה במהלך הקריירה נראים כמו צדק ופשע.מצד אחד כל פעם שהיא הצטדקה על מה שהיא כשכולם "הרימו גבה",עד למה שהיא עשתה שבעיני אחרים (כגון הדתיים....) זה פשע."ביום ובלילה אותם כוחבים מעל חומות שבניתי" היו הרבה דברים,פרוייקטים שהיא תכננה לבצע אך הכל נישאר אותו דבר"אותן חומות" כמילות השיר."כל פעם שאני מתכננת לאחר מכן אני מתאכזבת", כך אמרה דנה בראיון "במעריב לנוער". דנה לא יודעת מה כל אחד חושב על הדרך בה הלכה, אם תגובות חיוביות או שליליות,היא יודעת בכללי,עד שזה פשוט הגיע למצב שזה לא מעניין אותה כבר מה חושבים,מה אומרים היא סוועה ממה שהיא עשתה,לשאר נותר לקנות. "הייתי הכי רעה בעולם עשיתי את המסע המושלם רציתי הכל,נגעתי בכל" בתחילת דרכה של דנה לא האמינו שההצלחה תהיה כזאת,בהתחלה התייחסו אליה כגימיק חולף אבל מהר מאד הבינו שלא!!! לא האמינו שהיא תגיע להצלחה כזאת בישראל ובאירופה. במיוחד החרדים שתמיד נגדה, בשבילם ובשיל אנשי דעות קדומות היא הייתה רעה שהצליחה כחה הם לא רצו את זה הם רצו שהיא פשוט תעלם מסדר היומיום של התקשורת, אבל היא הייתה"רעה" אלהם והמשיכה וממשיכה בהצלחה. היא עשתה את המסע המושלם הייתה הכי מצליחה הייתה מושלמת בעולם,אבל עכשו מה שנותר לה זה לשחזרשוב את ההצלחה.

יפה , אהבתי את הניתוח שלך ../images/Emo13.gif,...

מה עם שאר הגולשים, העלו את הניתוחים שלכם, שתפו אותנו בראייה שלכם את החומר של דנה

KristineW

New member
טוב, אז....

קודם כל, מלא זמן כבר לא יצא לי לכתוב כאן, אז מה איתכם?? מקווה שהכל טוב... בכל מקרה, אחלה רעיון הבאת מושיקו, ואחרי שכבר ניתחתם את 2 הבלדות המדהימות והסוחטות דמעות, אני אבחר שיר בסגנון אחר לגמרי... והשיר שבחרתי הוא "אתה הורס" מתוך האלבום"יותר ויותר מילים: דני דותן, לחן: אלי אברמוב האמת שפעם ניסיתי להסביר על מה השיר מדבר לפי דעתי וקצת כעסו עליי פה ולא כ"כ הסכימו, מקווה שלא תכעסו הפעם, סה"כ זה איך שאני רואה ומבינה את השיר הזה... בכל אופן, השיר הזה מדבר לפי דעתי על הפרידה מעופר ניסים השיר מתחיל במשפט: "רק כי אמרתי שתיפול, רק כי ידעתי שתתחיל לזחול", שחוזר על עצמו פעמיים... אני חושבת שהכוונה פה היא שעופר הוא הדמות החלשה והוא זה שיפול הן כאומן והן כאדם... בית 1: כמה זמן תתפעל מעצמך במראה כמו נסיך מצרים כמה זמן תראה לעצמך כמו מלאך שבא מהשמיים כמה זמן תספר לעצמך איך הפכת אותי למלכה כמה זמן עוד תגיד לעצמך בלעדיך אני אבודה טוב, אז הבית הזה מדבר על היחס של עופר כלפי דנה. עופר תמיד היה מתגאה בה שהיא ה"בייבי" שלו, שהוא לקח וטיפח אותה והוא גם זה שכאילו גרם להצלחתה והוא בעצם לקח את רוב הקרדיט על עצמו והיה מספר שהוא זה ש"הפך אותה למלכה" ולדנה הוא היה אומר ש"בלעדיו היא אבודה"... פזמון: עכשיו אתה הורס תוקע בי מבט כועס כן, אתה הורס תוקע בי מבט כועס רק כי אמרתי שתיפול רק כי ידעתי שתתחיל לזחול כל פרידה היא לא קלה וכנראה שהפרידה מעופר הייתה מלווה בהמון כעסים ומטען רגשי כבד, מהפזמון משתמע שעופר מאוד נפגע וכועס על דנה כי היא טוענת שהוא זה שהולך ליפול ועוד יחזור אליה ב"זחילה"... בית 2: כמה זמן תגיד לעצמך אני יותר חכם ממנה כמה זמן תשקר לעצמך שיום אחד תחזיר אותי הנה כמה זמן עוד תמכור לעצמך סיפורים על החיים הטובים כמה זמן עוד יעבור לפני שאתה תבין... עופר כנראה חשב לעצמו שהוא יותר חכם מדנה, שהוא המוח והיא רק בובה ששרה ובטח הייתה לו תוכנית מסויימת ב"איך לכבוש את העולם" והוא האכיל את כולם בסיפורים של מה יהיה אח"כ, "סיפורים על החיים הטובים"... אולם, תוכנית זו התנפצה, ייתכן שהתנפצה לו ממש בפרצוף... ואז הגיעה הפרידה והפסקת העבודה המשותפת ובכל זאת, עופר ממשיך להאמין שדנה לא עושה בשכל וחושב שהיא עוד בסוף תחזור אליו... ודנה היא זאת שמזכירה לו מהי המציאות והיא אומרת: "כמה זמן עוד יעבור לפני שאתה תבין..." פזמון: עכשיו אתה הורס תוקע בי מבט כועס כן אתה הורס תוקע בי מבט כועס רק כי אמרתי שתיפול רק כי ידעתי שתתחיל לזחול... בפזמון דנה חוזרת ואומרת שכנראה שהם היו צריכים להפסיק ולעבוד ביחד כי אם היא הייתה ממשיכה לעבוד איתו, הוא רק היה "הורס" לה... והיא לא הייתה מתקדמת לשומקום... בנוסף, דנה טוענת שבסוף עופר יפול ויתחיל לזחול חזרה אליה.... אגב, בפועל, זה לא מה שקרה במציאות, והנבואה הזאת שעופר ייפול לא הגשימה את עצמה... בכל אופן, אני באמת מתנצלת, שלקחתי שיר כזה אישי של דנה וניתחתי אותו בצורה כזאת, ונכון, אני מבינה שבטח לא כולם יסכימו עם הניתוח שלי, אבל זה פשוט איך שאני רואה ומבינה את השיר... שיהיה לכם שבוע מעלףףף!!!
וחודש גאווה
שמח!!!

nerod 72

New member
תמר....

את לא צריכה להתנצל... כמו שמושיקו אמר כל אחד יכול לקחת את השיר לכיוון אחר וזה מה שאת מפרשת מהשיר... ופירשת יפה לפי דעתך על מה השיר... וסחתיין על הגיוון ושפירשת דווקא את השיר הזה שהוא לא להיט ענק של דנה.. שיהיה לכולם חג גאווה שמח....

אשטון- אני איתך בכל מילה.

שיר נפלא, מרגש, גם בגירסה השקטה, גם בגירסה העליזה. זה מדהים איך שהמוסיקה משנה את האוירה, בגדול, אהבתי יותר את הגירסה השקטה, שגורמת לבכות בגלל האמיתות שיש במילים.

פירוש שלי לשיר נוסף...

למה כתבת לי שיר בעיקרון השיר הזה מתאר תחושת עצבות מאוד גדולה, איזשהוא יגון וצער שעובר על בחורה מסויימת...אחד היפים של דנה אם לא היפה, שיר שבעניי ניתן להגדירו כיצירה, העיבוד המשובח והמילים החזקות... את הגלים אני מכירה מקרוב כל גל לוחש לי לילה טוב אני ישנה כמו תינוקת מול הרוח הטבע הטוהר של הטבע הבדידות של הטבע בחורה אל מול הים מדמיינת את רעש הגלים כלחישות לילה טוב, ונרדמת כתינוקת מול הרוח, תינוקת חסרת פחדים וחרדות, הים כועס עלי הוא יודע משהו על חיי שאני עוד לא יודעת ואז הבחורה מרגישה שהים לו היא מחוברת ואותו היא אוהבת בעצם כועס עליה כי יש משהו שהוא יודע שהבחורה עוד לא יודעת... ואתה למה כתבת לי שיר למה נתת לי להאמין שכל מילה שלך שווה זהב למה לא שלחת מכתב למה לא נפלת לרגליי כמו כוכב ואז יש פנייה לגורם מסויים, אולי לים, אולי בחור שבגד באהבה או אולי לאהוב לשעבר, תחושה חזקה של אכזבה מאוד גדולה מאותו אחד, למה כתבת לי שיר שבעצם אין בך אהבה למה השלת אותי ונתת לי להאמין שמילותיך הם כזהב ובעצם הם לא למה עזבת ונעלמת ונטשת והשארת אותי לבד לא שלחת מכתב ולא עשית את אשר כה רציתי תן לי את אהבתך ופול לרגליי ככוכב, תחושת אכזבה מאוד גדולה ותקווה מאוד גדולה שהתנפצה אותו אחד נטש ועזב כפי שדנה שרה למה לא שלחת מכתב... את העיר אני מכירה מקרוב כל רחוב לוחש לי לילה טוב אני ישנה כמו תינוקת מול האורות כמו הים ככה העיר, כנראה שאותה בחורה מאוד אוהבת להסתובב לה לבד בים ברחובות שבעיר ומרגישה קירבה מסוימת לים ולרחוב כי היא מכירה אותם כל כך טוב ושוב מרגישה שהרחובות לוחשות לה לילה טוב ואז היא נרדמת כתינוקת שוב, אורות הניאון כועסים עליי הם יודעים משהו על חיי שאני עוד לא יודעת ושוב כועסים עליה יש משהו נורא חזק שהיא לא רוצה לדעת ואחרים יודעים כמו הים ואורות הניאון שכועסים עליה?... למה הם כועסים? בעתם ים ואורר לא יכול לכעוס אולי הבחורה לא רוצה להתמודד עם אמת מסוימת וכואבת ולכן היא מסתובבת בים וברחוב לבד וקשה ל להתמודד עם מציאות מוסימת ומשליכה את הכעס שלה על הים והאורות, ושוב בכעס על המישהו הזה שאיכזב שנטש שהבטיח ונעלם שכתב שיר ונתן לה הלאמין שהמילים בו אמיתיות ושוות זהב אבל הכל שקר כי הוא נעלם ולא שלח מכתב ולא נפל ככוכב... שיר מאוד עמוק ומסתורי שבאמת למה מתכוונת דנה בשיר הזה קשה לדעת, אני רק יכול לשער שהשיר מדבר על בחורה שמתמודדת עם מציאות מאוד קשה ובו זמנית משתפת באכזבה גדולה שהיתה לה ממישהו תחושה גדולה של כעס ועצבות עד כדי כך שהראייה שלה את הרחובות והים היא ראייה שהם כועסים עליה ויודעים אמת מסויימת שלה קשה להתמודד איתה..... השיר היפה ביותר של דנה העמוק ביותר המסתורי ביותר והקסום ביותר! חברה מה איתכם איך אתם רואים את השירים של דנה שתפו אותי ואת כולם בניתוח שלכם את השירים של דנה שניתן לראות שיש בהם עומק ומסר מאוד חזק!!!

nerod 72

New member
עוד פירוש....ל..בתולה....

בתולה אחד השירים האהובים ביותר עליי של דנה וללא הספק אחד המיוחדים והשונים....זכור לטוב המוזיקה המדליקה והמילים המצחיקות והסימפול מסוזן ווגה... שוקולדה לי בעיניים מרמלדה לי באוזניים תות ומוקה בין השדיים יש גם דובדבן אל תיגע אני בתולה... בבית ה-1 יש תיאור של שילוב של מאכלים שנחשבים לאפרודיזיאק ( מעוררי תאווה) שקשורים למין... שילוב של אוכל על הגוף זו ללא ספק הזמנה לסקס ולליקוק... אבל בדובדבן אל תיגע- מטפורה לאיבר מין הנשי...כמו נקודת ג'י כזו.. הדוברת מזמינה את הגבר אליה למין אבל מרחיקה אותו במובן מסוים.. סירופ פטל על המתניים דבש טהור על הירכיים בוא לקק אותי בינתיים רק בדובדבן אל תיגע אני בתולה.. חזרה על הרעיון של הבית ה-1 רק שהפעם הדוברת מזמינה באפן ברור את הגבר לליקוק וחוזרת על ההדחקה של לא לגעת בדובדבן.. זה סוג של טיזינג..התגרות..מין לוליטה מפתה שכזאת... בתולה עולה לשמיים בתולה עולה מן המים אם תרים אותי בינתיים קח אותי כלה בלי עגיל ומחרוזת בתולה בראש ובאוזן לא עושה סקנדלים ופוזה קח עוד בתולה... תיאור של בתולת-ים שעולה מן המים...הזמנה נוספת "תרים אותי" ...בתולה באוזן= יעני חצי בתולה.. הדוברת היא חצי מפתה וחצי חסודה..מצד אחד מזמינה ויוזמת אבל אז היא מרחיקה את הגבר ומזהירה אותו שלא יתקרב יותר מדי.. ממי לא מרשה לי עם גבר שמה לי משמר מכל עבר אמאלה איטס נאו אור נבר.. הוא מזמן גילה שאני כמעט בתולה.. חיזוק של תדמית הלוליטה המפתה..אמא לא מרשה= הבחורה צעירה ולא בוגרת.. ואמא שלה מרחיקה מעליה גברים למרות שהדוברת רוצה להתנסות ולעשות סקס... ושוב חוזר המוטיב של חצי בתולה= בתולה באוזן, כמעט בתולה וכו.. מצפצפת ומכייפת מתופפת ומרחפת מתעופפת לא מתעייפת כל כך ענוגה... אל תיגע הוא כמעט נגע.. הדוברת מצפצפת על אמה ובכל זאת יוצאת בסתר עם הגבר ומורדת ומרגישה בעננים ונסחפת לקשר...ובכל זאת מרחיקה עדיין את הגבר...הוא כמעט נגע..אל תיגע...היא לא מרגשיה שהיא עדיין מוכנה למרות הפיתויים.. פזמון.. הולכת לי ברחוב כך עם מחשוף שאין לו סוף כל הגברים הנועזים חושבים עכשיו על תפוזים.. אל תיגע- אני בתולה? הבחורה מפתה במראה שלה- מחשוף שמסובב את כל הגברים אחריה.. ושוב הרחקה- אל תיגע...ועכשיו השאלה אני בתולה? האם אני באמת בתולה? הם חושבים שלא...לפחות מאיך שאני נראית.. בקטע הראפ שאיו לי כוח לכתוב את כולו... הבחורה מסבירה את תסכולה שהיא רוצה כבר לחוות מין ולהתבגר כבר והיא מחפשת בכל מקום את הגאולה..היא כבר מתכננת את העתיד- להתחתן עם מישהו עשיר.. רוצה לגעת ולדעת= הכמיהה בהתבגרות... לסיכום, השיר מדבר על בחורה צעירה עם משפחה מאוד סוגרת ומגוננת שכבר רוצה לפרוץ החוצה ולהתבגר ולחוות מין ויש לה צורך פיזי ורגשי..היא אפילו עושה דברים בנידון ומפתה בשפת גופה ומודעת היטב לסקסיות שבה..מעין לוליטה מפתה ופרובוקטיבית..אבל באיזה מקום היא אומרת פוס..כאן יש גבול ולכאן אני צריה עוד זמן כדי ללכת עד הסוף.. מוטיב הרצון בקרבה והריחוק כשגבר מתקרב כל כל ברור.. שיר מצחיק,כיפי ואהבתי לנתח אותו.. מה אתם חושבים?

למעלה