פרוייקט צילום ייחודי

אייל 77

New member
פרוייקט צילום ייחודי

שלום, אני מחפש אנשים יוצאי דופן לפרוייקט צילום ייחודי. אם אתם - אנשים - גברים/נשים שונים ויזואלית בעלי מראה בילתי רגיל, בעלי יכולות שונות ומשונות (זה יכול להיות כל דבר: נמוכי קומה, גבוהים במיוחד, נושאי צלקות, פירסינג, קעקועים על כל הגוף, שריריים, רזים מאוד, שמנים מאוד וכל דבר אחר) אם אתם חיים במקום שונה ומעניין במיוחד, אם עיצבתם או בניתם משהו שונה ומעניין או כל דבר אחר יוצא דופן ומעניין שלא ציינתי כאן ואתם מעוניינים להשתתף בפרוייקט צילום שמתבונן בגובה העניים הרוצה לשבור (עד כמה שאפשר) את המוסכמות החברתיות של כל מה שנוגע ל"יפה" ו"פוטוגני". מטרת הפרוייקט היא להביא את כל מה שזר שונה ו"מנוכר" לקידמת הבמה ולהראות את העניין שבו. אני רוצה לעבוד על הצילום יחד עם המצולם ולהגיע למצב שבכל תמונה יש את המאפיין הויזואלי ואת המאפיין הענייני שעומד מאחורי האובייקט. מספר הבהרות: - איני מעוניין לפגוע באף אחד אלא דווקא לחשוף את הצד המעניין והיפה ולתת במה רק למי שמעוניין. - אין לי כל רווח כלכלי מפרוייקט זה. - המודעה פונה לגברים ונשים כאחד. לפניות וקבלת פרטים נוספים אנא השאירו פרטים בכתובת הבאה [email protected] ניתן גם להשאיר מסר. תודה.

למעלה