פרוייקט חלוק המגבת עדיין בתוקף?

Tנקר בל

New member
פרוייקט חלוק המגבת עדיין בתוקף?

תפרתי שני חלוקים! וזה היה כיף גדול, למרות שבמהלך התפירה נשברו לי 3 מחטים (2 המכונת תפירה ואחד באוברלוק).
הלכתי לחפש בקניון מתנה ללידת תאומים, בן ובת. לא מצאתי משהו שאהבתי, אז קניתי 4 מגבות בשני צבעים, ותפרתי חלוקי מגבת לתינוק ולתינוקת. התחלתי לתפור ב-19:30 וסיימתי ב-2:00 לפנות בוקר. הייתי עייפה בטירוף, אבל נהניתי כל כך, ואהבתי את התוצאה. אני צריכה לבדוק את התמונות שצילמתי (נראה לי שהתמונות מעפנות. צילמתי אחרי שסיימתי ב-2).
את האמרות הארוגות של המגבת היה קשה לתפור (כשהיו בכמה שכבות), ושם גם נשברו המחטים.

אני ביקורתית כלפי עבודות שלי, וקרה לי כמה פעמים שתפרתי מתנה, והחלטתי לא לתת, אבל הפעם לא היה לי זמן להתחרט - למחרת בשבע יצאנו לברית. אז החלוקים כבר ניתנו וזכו להתלהבות.
אבל העבודה הזו הבהירה לי שכדאי שאלמד סוף סוף איך עושים גימור נקי של האוברלוק. כיום אני תופרת ישר וגוזרת בסוף התפר (שנמצא בסוף הבד), ואז החוטים בסוף יכולים להיפרם מעט עם הזמן. ראיתי הדרכת וידיאו שבה בסיום התפר הופכים את הבד ותופרים חזרה לאחור, אבל זה יוצא לי פחות יפה. בקיצור - איך מסיימים את תפר האוברלוק בצורה נקייה ויפה?

טרהקוטה

New member
נו, באמת.

את שואלת אם הפרויקט עדיין בתוקף כדי לבשר שכבר סיימת אותו?! הוא בתוקף, אבל כנראה שהוא הפך מפרויקט קבוצתי לפרויקט אישי...
מאחר והחלוקים כבר נמסרו, אין לך ברירה אלא להסתפק בתמונות שברשותך, כי לא נראה לי שמישהי פה תוותר לך על זה (מיסיס סלוקומב אהובתי היתה אומרת במקרה כזה: I am unanimous in that).

Tנקר בל

New member
לא, אני רק בתחילת ההתלהבות

אני מתכוונת לתפור עוד שני חלוקים לבנות שלי

ומי זו מיס סלוקומב אהובתך?

טרהקוטה

New member
נו, בטח שאת מכירה אותה.

מ- Are you being served המיתולוגית. עם המגדל הנפוח של השיער, שבכל פרק היה בצבע אחר (אבל סגול-לילך היה חביב עליה). עם מיסטר פיקוק ומיסטר המפריז ומיס ברהמס ומיסטר מי-בכלל-זוכר-איך-קוראים-לו. מיסיס סלוקומוב, נו.

revavonet

New member
איזה כיף לדעת שיש פה עוד מי שמכיר את התכנית

המיתולוגית הזאת...
יש לי הרבה זכרונות ממנה

Tנקר בל

New member
יו! אני באמת מכירה

אני לא זוכרת משהו מהסדרה, מעבר לכך שסבא שלי היה צופה בה.
איזו נוסטלגיה

מה לגבי השאלה שלי - איך צריך לסיים תפר אוברלוק? אתן פשוט חותכות בסיום, או חוזרות על סוף התפר?

Tנקר בל

New member

נראה לי שאני זקנה בערך כמוך

מסתבר רק שאני זקנה יותר סנילית

למעלה