פרוייקט השאלת הספרים נדחה אצלנו

catנוע

New member
פרוייקט השאלת הספרים נדחה אצלנו

לשנה הבאה.
קיבלנו מייל מהמנהלת שאין סיכוי שבית הספר יוכל להערך לפרוייקט עד סוף החופש הגדול ולכן הפרוייקט יידחה בשנה (אני לא בטוחה
שמותר להם לדחות אם זה עבר בהצבעה של ההורים, אבל אין לי כוח לבדוק).
בנוסף, כדי להתכונן לפרוייקט כבר השנה אסור יהיה לכתוב בספרים (למעט בחוברות שפה וחשבון) כדי שאפשר יהיה להעביר אותם
הלאה בסוף השנה.

אז השנה צריך לקנות ספרים כרגיל. משום מה אני ממש לא מופתעת מההודעה הזאת.

יולי 7

New member
לא הבנתי

אתם קונים השנה את הספרים ואמורים להעביר אותם הלאה לבית הספר בשנה הבאה? זו מהות הפרויקט?

אורora

New member
הפרויקט לא מתחיל השנה אצלהם

הוא מתחיל בשנה הבאה ( אולייייי)

אורora

New member
כי שנה הבאה יתחיל הפרויקט בבית הספר

והכוונה שבשנה הראשונה "תחזירי" ספרים שקנית לא דרך הפרויקט כדי שהפרויקט יוכל להתחיל לגלגל ספרים

catנוע

New member
אכן...זו הכוונה

אחרת בעצם אין לבית הספר עם מה להתחיל את הפרוייקט, שזה מה שקורה עכשיו בין השאר.
אין ספרים לגלגל לשנה הבאה (או יש מעט מאוד ספרים), אין זמן לקנות חדשים, אין זמן להתארגן...

אורora

New member
גם אין כסף לקמת חדשים

נן הסתם הכסף אמור לממן חוברות וקצת השלמות לספרים לא תקינים
הוא לא יכול לממן את כל הספרים ף כל הרעיון הוא גילגול

אורora

New member
כמה אופייני להתנהלות משרד החינוך

לפני שנה הם קפצו עם קיצור החופש הגדול - אז התברר שאי אפשר.
השנה הם התחילו בצורה מבולבלת ומבזה עם פרויקט ההשאלה הזה, עם מסרים סותרים וחוסר הבנה אחד גדול. ושכבר יש בית ספר אחד שהחליט להיכנס לעניין אז בעצם אי אפשר.
בושה.

catנוע

New member
מאכזב...

וכן, אופייני מאוד להתנהלות שלהם. כולל המסרים הסותרים וכו'.
מדהים איך כל אחד ששאל שאלה מבית הספר שלו, קיבל תשובה אחרת. פשוט מדהים.

חבל, דווקא חשבתי שזה פרוייקט טוב. עד שנה הבאה זה עלול להתמוסס ולהעלם כמו פרוייקטים רבים אחרים.

Tin Tinn

New member
אצלנו מתחילים השנה

התבקשנו לשלם 280 ש"ח ולהביא את כל הספרים מהשנה לביה"ס עד סוף השבוע.

שאלתי לגבי חוברות העבודה וקיבלתי תשובה שהשנה יקנו לכולם חוברות חדשות אז לא להביא את הישנות.
מבחינתי זה אומר שאני משלמת 280 ש"ח ומקבלת את כל הספרים וחוברות העבודה לשנה הבאה מביה"ס, אז זה משתלם וחוסך כאב ראש (להשיג עוד חוברת ועוד חוברת במהלך השנה)

אגב, לא חייבים - רק מי שרוצה. מי שלא, לא משלם ודואג לעצמו לספרים ולחוברות לפי רשימת הספרים שתפורסם.

אני עדיין לא מצליחה להבין מה הם חושבים לעשות עם החוברות, אבל לא לחוץ לי לברר. מקסימום נגלה שאי אפשר למחזר אותן וישנו את זה לספרים בלבד או שנרד מהפרוייקט הזה.

למעלה