פרוייקטים מגלומניים

revavonet

New member
רציתי להוסיף "ואל תגיד תרמומיקס" אבל ידעתי

שזאת תהיה התשובה שלך.
הבעיה היא שמחירו אינו שווה לכל נפש והוא קטן יחסית.
הייתה תקופה שפינטזתי עליו, אבל המחיר שכנע אולי שזה לא יקרה, אלא אם כן אני אקבל מתנה.....
האם הסכין שלו לא מתקהה?
איך היא נשמרתת במצב טוב אם טוחנים בה דברים קשים כמו אורז או חומוס לקמח?
וכשמחליפים חלק, הוא גם יקר מאוד, לא?

tch111

New member
הוא לא רק טוחן אורז וחומוס

הוא טוחן בקלות קרח ופה קוביות קרח שנמכרות הן גדולות מאוד.
הסכין חזקה מאוד, ולא מתכהה.
חלקי חילוף איני יודע אם יקרים, לא היתה לנו שום תקלה.

revavonet

New member
אבל אתה לא גר בארץ!!!!

פה זה עולה 6000 ש"ח אם לא יותר.
אצלכם זה עולה 1500 ש"ח פחות ממה שראיתי באי.ביי, אולי אני אזמין מחו"ל.

tch111

New member
כן, פה המחיר הוא בערך 1000€ ומשהו

העניין הוא שבספרד ניתן לרכוש בתשלומים מאוד קטנים, אם איני טועה אנחנו שילמנו בערך 24€ לחודש, וזהו סכום שבאמת לא קשה לשלם.
אין לי מושג מה הם תנאי הרכישה בישראל, אולם, לדעתי שווה לברר, דרך אגב הבעלים של תרמומיקס ישראל גלש פה בפורום מפעם לפעם.

akavishon

New member
גם בארץ אפשר לחלק אותו ל-24 תשלומים

נכון שזה לא מכשיר זול, אבל הוא חוסך המון זמן ולאורך זמן גם חוסך כסף.
סתם כמה דוגמאות:
100 גרם אבקת סוכר עולה בערך 1.80 - 2 ש"ח - בתרמומיקס 40 אגורות (ק"ג סוכר עולה 4 ש"ח)
כל מיני מחיות שעולות הון בחנויות המתמחות - אני מכין לבד. למשל מחית פיסטוקים שמוסיפים להם צבע מאכל ירוק וגם שקדים ותמציות טעם - אני מכין לבד בבית.
מסקרפונה - שלא תמיד זמינה בסופרים - אני גם מכין לבד וגם יותר זול.

חיסכון בזמן: להכין קרם קרמים - בקלי קלות - קרם פטיסייר - פשוט זורקים את כל החומרים לקערה ואחרי כמה דקות יש קרם מדהים
ריזוטו שמעטים מכינים בבית בגלל הטירחה - אני מכין המון בלי לעמוד לערבב.

ובקיצור - בלי סוף.

לגבי הסכין - לי יש את המכשיר כבר 3 שנים - הסכין כמו חדשה.

yair_bar

New member
מנהל
מעניין לשמוע - האם מי מכם עוסק או עסק בארץ או

בחו"ל בשיווק המוצר?

tch111

New member
אתה ממשיך עם השטויות שלך????!!!

אני עוסק בזה אני מגיע כל שבוע לארץ עם מכשיר לתצוגה אצל לקוח פוטנציאלי, ואם הוא מעוניין אני חוזר לספרד נוסע לחברה לוקח מכשיר וחוזר לישראל עם המכשיר, זה משתלם לי, הטיסות והמלון בישראל עולים לי בערך 1200€ ועל כל מכשיר אני מרויח כ 100€,
אז אם כך רצוי שתיקח אספירין ותרגע, אתה מעוניין שאבוא גם אליך עם דוגמה? אני רוצה להרויח עוד 100€חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

revavonet

New member
בואו נרגע.... בבקשה.

לכולם יש זכות לומר את מה שהם רוצים, אבל יהיה יותר נחמד אם נאמר זאת בצורה קצת יותר מתורבתת, אתם לא חושבים?

tch111

New member
אני מסכים איתך

ה"חשבון" הזה נמשך מאז שהוא היה מנהל פה, הוא אף ניסה לחסום אותי לתקופה ארוכה, חסימה שבוטלה אחרי זמן קצר מאוד ע"י הנהלת הפורומים.
הצהרתי אז ואני מצהיר היום, מעולם לא היה לי קשר עסקי עם תרמומיקס ישראל, אני חי בספרד כבר 13 שנים, נכון שאני משבח את המכשיר הזה היות והוא מעולה, ואין שני לו בעולם לעת עתה.

yair_bar

New member
מנהל
לגולשים מגיעה הזכות לדעת

אתה מנס לנסח את התשובות שלך בצורה עקיפה.

האם אתה משווק או שיווקת בעבר את המכשיר בישראל או בחו"ל?

תן לגולשים את המידע המלא והם יחליטו איך להתייחס להמלצות שלך שחוזרות בכל הפורומים.

tch111

New member
נתתי תשובה מלאה, לגביי הדיון הסתיים,

ושוב עיצה, קח גלולת הרגעה.

yair_bar

New member
מנהל
שאלתי שאלה פשוטה

האם אתה עוסק או עסקת בשיווק המכשיר בארץ או בחו"ל

שאלה פשוטה - אני מבקש תשובה פשוטה.

אני חושב שלגולשים בפורום מגיעה תשובה

tch111

New member
אני לא התעסקתי, אישתי

התעסקה עם זה לפני כ 4 שנים בספרד שבאירופה ולא בישרא במשך תקופה קצרה עד אשר מימנה את רכישת המכשיר אני עזרתי לה היות והיא התקשתה בהפעלה, גם כאשר חסמת אותי בשמחה הצהרתי שאין לי שום קשר עם תרמומיקס ישראל ואיני מכיר את הבעלים.
יותר לא אתייחס לאובססיסיה שלך לגבי תרמומיקס.

yair_bar

New member
מנהל
האובססיה שלי?

בדקת פעם במנוע החיפוש כמה פעמים הזכרת את המכשיר בפורומים השונים בתפוז ובעבר בוואינט?

כלומר אישתך (בעזרתך, אם הבנתי נכון) שיווקה את המכשיר בעבר. ואתה ממליץ עליו ולא נראה לך שאתה צריך לתת גילוי נאות על כך?

yair_bar

New member
מנהל
על פי מנוע החיפוש

של פורום מתכונים בשנים האחרונות הזכרת תרמומיקס 62 פעמים!!! ועוד פעם אחת טרמומיקס ועוד אזכורים שזכורים לי בלי להזכיר את השם המפורש
בפורום עושים שוק עוד 6 פעמים את הביטוי תרמומיקס.

tch111

New member
לפי מנוע החיפוש, חסמת אותי בגלל שאני סוכן

של תרמומיקס, החסימה בוטלה כעבור זמן קצר, ובמקרה גם אתה נעלמת מהניהול.
אני מציע לך לקנות תרמומיקס זה מכשיר מעולה שיש לו המון פונקציות שאין למכשיר אחר, הוא שוקל, הוא טוחן,הוא לש בצק הוא מטגן, הוא מפסיק את פעולתו בגמר הבישול ומודיע על כך, קנה ותהנה ממנו, המלצה אישית, אה שכחתי הוא גם מנקה את עצמו כמעט לבד, אני ממליץ לך בחום היות ואני חושב שאתה "חבר" שלי שתקנה את המכשיר הטוב ביותר בעולם.
קנה ותהנה.
עכשיו זה 64 פעמים.
ואם תבקש יפה אמליץ לך על מעבד מזון מעולה שמו תרמומיקס, אישתי קנתה אותו ושיווה אותו לפני כ 4 שנים בספרד שבאירופה עד למימונו של המכשיר כיום היא לא עוסקת בזה כבר מזממן, אולם עדיין אני ממליץ לך שתקנה אותו זהו מכשיר מעולה יש לו המון פונקציות שאין למכשיר אחר, הוא שוקל, הוא טוחן,הוא לש בצק הוא מטגן, הוא מפסיק את פעולתו בגמר הבישול ומודיע על כך, קנה ותהנה ממנו, המלצה אישית, אה שכחתי הוא גם מנקה את עצמו כמעט לבד, אני ממליץ לך בחום היות ואני חושב שאתה "חבר" שלי שתקנה את המכשיר הטוב ביותר בעולם.
קנה ותהנה.
65
ואם תרצה אמשיך.

tch111

New member
על אפך ועל חמתך, כל פעם שיזכירו מעבד מזון אני

אמליץ עליו, יש לך בעיה, אז על תקרא את תגובותיי, מכשיר טוב יקבל את המלצתי.
והייתי ממליץ לך לקנות אותו זה מכשיר מעולה שיש לו המון פונקציות שאין למכשיר אחר, הוא שוקל, הוא טוחן,הוא לש בצק הוא מטגן, הוא מפסיק את פעולתו בגמר הבישול ומודיע על כך, קנה ותהנה ממנו, המלצה אישית, אה שכחתי הוא גם מנקה את עצמו כמעט לבד, אני ממליץ לך בחום היות ואני חושב שאתה "חבר" שלי שתקנה את המכשיר הטוב ביותר בעולם.
קנה ותהנה.
ועכשיו רד ממני בבקשה אינני מוכן לשמוע יותר אתהשטויות שלך, תודה מראש.

yair_bar

New member
מנהל
אני מבטיח באופן אישי

שבכל פעם שתזכיר את המכשיר כאן או בכל פורום אחר בארץ אני אגיע ואוסיף בשמך את הגילוי הנאות.

אולי המכשיר טוב, אולי הוא לש ואולי הוא טוחן. אבל לך יש קשר למכשיר (גם אם בעבר וגם אם בארץ אחרת) ואתה צריך להוסיף על כך גילוי נאות.

אתה לא סתם משתמש רגיל בו.

לזכרונך, חסמתי אותך מכיוון שלא הסכמת לכתוב את הקשר (כפי שכעת עשית). אפילו הסכמתי שתמשיך לשבח אותו ובתנאי שתוסיף גילוי נאות כמתחייב בעיניי. אגב (ואתה יכול לבדוק זאת מול ההנהלה) ההנהלה חשבה שהם לא יכולים לחייב אותך לכתוב כי זה סוג של אוטינג (למרות שפרסמת זאת ביוזמתך בוואי-נט). אני חשבתי שאי אפשר שיהיה פרסום כזה בלי אזכור הקשר שלך ולכן אני בחרתי להתפטר (שוב - יכול לאמת זאת מול ההנהלה).

מבחינתי העניין החשוב הוא שיופיע הגילוי הנאות וכעת הוא יצא לאור ומבחינתי זה מצויין.

עכשיו לך ללוש, לטחון, לנקות עצמית, לחמם, לערבב ולעשות מה שמתחשק לך.

בהצלחה

tch111

New member
מה שהוכחת זה שאתה לא חכם במיוחד

אני מציע לך לקנות תרמומיקס זה מכשיר מעולה שיש לו המון פונקציות שאין למכשיר אחר, הוא שוקל, הוא טוחן,הוא לש בצק הוא מטגן, הוא מפסיק את פעולתו בגמר הבישול ומודיע על כך, קנה ותהנה ממנו, המלצה אישית, אה שכחתי הוא גם מנקה את עצמו כמעט לבד, אני ממליץ לך בחום היות ואני חושב שאתה "חבר" שלי שתקנה את המכשיר הטוב ביותר בעולם.
קנה ותהנה.
תתייג את ההודעה הזו למספר הכללי שהזכרתי תרמומיקס, דרך אגב זה מכשיר מעולה, שכנראה ידך אינה מסגת לקנות זאת והקנאה נובעת מהמקלדת שלך.
אז תחסוך מעט מדברים אחרים וקנה את המכשיר המעולה הזה.

tch111

New member
כתבתי בפורום ספרדי של מתכונים על התרמומיקס

עכשיו תורך לקיים את הבטחתך ולפרסם שם שאתה החלטת שיש לי קשר לתרמומיקס, שהוא מכשיר מעולה שמבצע הרבה מאוד פעולות שאף מעבד מזון לא מסוגל לבצע.

למעלה