פרדי מרקורי...

Meddle

New member
פרדי מרקורי...

שמעתי הרבה (מאד) זמרים בחיים שלי ודעתי בעניין מי הזמר הכי טוב (ולרוב אני לא אוהב לעשות השוואות כאלה ולהגיד מי הכי טוב - אבל הפעם זה שונה) הוא פרדי מרקורי. הקול של פרדי והיכולות הווקאליות שלו היו מדהימות, מעטים האנשים שיכולים לשיר כמוהו היום, ומעטים מהם האנשים שעושים את זה עם הקול המיוחד הזה ונימה הזו של פרדי. פרדי, וקווין בכלל היו ונשארו מדהימים. דרך אגב, אם כבר זמר שמחליף את מקומו של פרדי, אני חייב להגיד ג`ורג` מייקל - אל תבינו אותי לא נכון, אני לא ממש אוהב את החומר שלו או את הסגנון שלו, אבל הוא היחיד שיכול להתקרב עם הקול שלו לפרדי (אם תשמעו אותו עושה את SOMBODY TO LOVE עם קווין - תבינו על מה אני מדבר) :)

מסכים איתך.

אין כמו הקולות של קווין ... :) הם מדהימים .. אני מת עליהם ! לא יודע מה בקשר לג`ורג` מייקל ...

alon2

New member
Lily of the valley

מי ששמע את השיר Lily of the valley של פרדי, יוכל להבין מדוע הוא הזמר הכי טוב ששמעתי. ואגב גיטרות, אז את העבודה של בראין בשיר It`s Late היא מדהימה.

** רוזבד

New member
ממש נכון

קווין היא להקה מעולה עם שירים מעולים ופרדי מרקורי זמר מצויין בקשר לג`ורג` מייקל אין לי מה להגיד

z.StarDust

New member
זה נכון בהחלט!!

(לדעתי), וג`ורג` מייקל-עם כל חוסר אהדתי לחומר שלו-יש בזה משהו... באמת שמעתי את הביצוע-וכן. הוא בהחלט הכי קרוב לפרדי (עד כמה שידוע לי..). רק חבל ש...הוא לא ממש ממשיך את דרכו (מבחינת מוזיקה איכותית...). ho well...

Meddle

New member
בריאן מאי...

עבודת הגיטרות של בריאן מאי מוסיפה המון לקווין, בכלל כל הלהקה הזו הם חבורה של אמנים מדהימים

Hell is beige

New member
בריטני ספירס

אני מת על הקול של אקסל רוז, של סטיבן טיילור ושל הההוא מאגלי קיד ג`ו, וגם על של לואי ארמסטרונג... אולי אין להם את אותן יכולות ווקליות אבל הקול עצמו הרבה יותר יפה לדעתי

למעלה