פרדוקס עיתוי האמהות

שחר 33

New member
פרדוקס עיתוי האמהות ../images/Emo3.gif

מי שיוצא לו לפעמים להגיע למקומות שבהן יש ערב-רב של נשים מהלכות להן לטייל עם ילדים ועגלות , ומי שמגיע לטיילת בשבת שטופת שמש יוכל לשים לב יוכל להבחין בקלות בתופעה הבאה: העולם של האימהות מתחלק בגדול לשתיים ( אני יודע שלא כולם, אבל תנו רגע להכליל) : בחורות מטופחות , צעירות יחסית, וסקסיות שהולכות להנאתן, כאשר הן סוחבות מאחוריהן, ילדים די גדולים…כלומר התחתנו מוקדם, או שהתהללו בצעירותן , או זכר חטף אותה מהר משוק הרווקות, או כמו ברוב המקרים "מתאונות" . דומה כאילו , הוציאו אותן ממסיבה ודחפו להן עגלות. ומנגד נשים בשלות בסביבות השלושים , מטופחות הרבה פחות , שהולכות עם עגלות - תינוקות וילדים קטנים יחסית…כלומר התחתנו מאוחר, ועשו את זה מחושב, או מהר מהר, שמה הרכבת הביולוגית תחלוף. דומה, שהיא הרגע הגיע מחוג פנויים פנויות ועשו לה טובה נתנו לה לשכור עגלה לשבת. כולנו יודעים שהחיים משתנים לחלוטין כשיש לנו ילדים, ובעצם אנחנו לעולם לא נחייה את אותם החיים כבעבר במיוחד בכל הנוגע ליכולת לבלות והכח לעשות זאת. ואני שואל את עצמי : האם החתיכה ש"עשתה" קצת חיים בצעירותה , היום יותר מאושרת ? או המתבגרת, שהשתהתה, היתה עסוקה בעצמה, ורק היום מתחילה להיות אמא , מאושרת ? הפרדוקס של המודרניזציה, זה שיש לנו המון דברים להספיק : לימודים, צבא, חו"ל, אוניברסיטה, קריירה ואז מתפנים לכאורה, אנחנו עתידים לחשוב על משפחה וילדים. לבנים יש זמן, אבל לבנות הגיל הביולוגי מתקתק בלי רחם…והן נכנסות למעגל לחוץ. הטבע חושב במונחים של תוחלת חיים קצרה הרבה יותר. מזה יוצא שהחתיכה, לא הספיקה הרבה כי היו לה הרבה מחזרים והיא נחטפה מוקדם מידי...עד שעשו לה ילדים והשביתו אותה . והבוגרת, הספיקה אולי הספיקה הרבה, אבל היה לה פחות זמן לבחור באמת , כי הייתה עסוקה בדברים אחרים, וכנראה התפשרה קשות. כלומר, שתיהן דפוקות כל אחת בדרכה. מי אמר שקל להיות אמא בזמנינו ? ועוד להרגיש שלמה עם התזמון. עולם מוזר ! שלכם, שחר 33

נעמי 1

New member
שחר...

מעניין אם מישהו אחר היה כותב את זה איך היית מגיב... המלצה לך, כדאי לקרוא שוב לפני ששולחים... חומר למחשבה!

"נעמי לא עם הגרזן !!!!!!!!"

נעמי תמהני........ כל מילה של שחר היתה במקומה , מה אמר הבחור? את האמת. למה לנסות להבין את זה הפוך? מילא אם אני היתי אומר ניחא........ אבל שחר???????? ליכלכת אותה נעמי. הוא ג´נטלמן מספר אחד בתפוז, או ליתר דיוק בכל הפרדס. עכשיו ברצינות לא צריך לעשות מכל מאמר הללויה אחד גדול סוגר את הלשון דון חואן פטישון.

patishon

New member
נעמי רוצה ............

לטעום את נחת לשוני אני לא כאן בכדי לריב אני רק צוחק ..... אבל אני כל כך כישרוני שאני יכול לגרום לבכות... חשבת על זה? ועכשיו אני רוצה לשמוע שוב למי פוףףףףףףףףףף

שחר 33

New member
נעמי,

הייתי מוכן להשבע שאת תקטלי...ותעקצי...הפעם שברת את כל השיאים במהירות. מעולם לא חיפשתי לכתוב כאן דברים פופולריים, אני אומר אמיתות <שלי> שבאופיין מדברות על המהות שלנו, על הקשיים הכי עמוקים, והתמודודיות הכי "כואבות" , ככה אני לטוב ולרע, אני לא מאלה שאומרים בוקר טוב, ולילה טוב , ומחפשים תשומי בפורום. כמעט בכל המקרים הדברים מקוריים לגמרי, ומבטאים רעיון מקורי, לטוב ולרע. אני משתדל לכתוב דברים רק כשיש לי מה להגיד, ואני אוהב ביקורת ומתמודד איתה בהגינות. אני מנסה לתת זויות חשיבה אחרות לדברים שכולנו חושבים שהכרנו. אפשר לאהוב או לא לאהוב ואפשר להתעלם...אבל אי אפשר לזלזל. מעולם לא כתבתי דברים על מנת לפגוע, מעולם לא חיפשתי נושאים פשוטים, אני לא מצפה להסכמה אולם אני גם לא מצפה להקנטה, רק לתגובות עניניות. הרי בואי נגיד דוגרי, מאז סיפור "ההריון" של טאקילה , את סימנת אותי כ"יצור רע " , אני רואה גם את ההתפרצויות הציניות שלך בצ´אט ואת המילה "קשקשן"...מה לעשות אני לא צבוע, אני אומר את מה שאני חושב...גם אם זה לא פופולרי...לפעמים אפילו מקצין את הדברים, כדי לתת לנושא נפח. לא יודע איזו מרירות יש בך...ואני כלל לא מכיר אותך. עשי לי ולך טובה תתעלמי מקיומי, לא היה בנינו אלה זוהר. יש לך משהו להגיב, תעני עינינית, אם את רוצה לעקוץ, מאסתי בך ! שלך, שחר 33

נעמי 1

New member
שחר....

מה שיש לי להגיד לך במשפט קצר... ביידיש (אני אתרגם) שימשן הגייבר מיט דה טוכעס ארייבר... שמשון הגיבור עם התחת מקדימה.

נשית~37

New member
פסססטטט שחר....בוא רגע קרוב

אתה יודע שאני אוהבת אותך נכון? ומה איתי? כאילו, איפה אני בפרדוקס הדפוק הזה? ולמה תמיד כל מה שאתה כותב נשמע לי שוביניסטי? הא?????

חתבושת !!!!!!!!!!!

רוצה לדעת למה ? כי את עדין עם אטמי אוזניים..... מה קרה? מה אמר הבחור? במשפט אחד : "ברוך אתה ה´ אלוקינו מלך העולם שלא עשני אשה" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דרך אגב שחר אתה מסומן אצל נעמי לא מההריון של טאקילה , אלא מאז שאני קיבלתי מחזור.

נשית~37

New member
אני דווקא ללא אטמי אוזניים

אלא עם כנפיים, כמתבקש מהשם - רואה הכל מלמעלה.

שחר 33

New member
עכשיו אני נזכר

שהבטחתי לך לכתוב קצת על גברים ! דווקא יד לי הרבה, איך שהוא אני כותב יותר על נשים מעניין למה ? חחחה. מה שבטוח מה שלא תכתוב על נשים תצא שוביניסט. מעניין מה תגידי אחרי המאמר על הגברים ( שיבוא במהרה בימינו אמן) מקווה שלא פמיניסט חחחה. אגב את בקבוצה של החתיכות שהתחנתו מוקדם מידי. שלך, שחר 33

נשית~37

New member
הממממ.....28 זה מוקדם?

כבר כמעט איבדתי תקווה חחחח עד שבא האביר. איך שהוא, דברים צינים שנכתבים על נשים ע"י גברים מתקבלים אחרת מאשר נשים יכתבו על נשים, וזה נכון גם לגבי דברים הנכתבים על גברים. אבל תכלס, אני לא נעלבת ממה שאתה כותב: א. בגלל שאני מכירה אותך ויודעת שאתה חמוד ואוהב להקצין דברים. ב. בגלל שאין לי רגשי נחיתות או הרגשת מקופחות לגבי עצמי כאישה. ג. ו...לוקחת את הרוב כאן בפורום בהומור. נכון פטישון?

שחר 33

New member
אני בטוח כשסיפרת ל"אביר" שאת בת 28

הוא ביקש תעודת זהות. וחוץ מזה כבר למדנו עלייך, שהכל הולך אצלך לאט... ( זוכרת את השנה ההיא ? חחחה). יש לך מין DELAY בסיסי בחיים הסולדים שלך. כנראה שגם תחיי יותר, תעשי ביטוחי פנסיה חברות הביטוח הולכות להפסיד עליך. שלך, שחר

בטח !!!!!!!!!!!!!!!

מסכים עם כל מילה שלך וכי מה אני יכול לעשות חרב פיפיות מונחת על צווארי....... אני תמיד אומר את המילה האחרונה: "כן תחבושת את צודקת".

טשטושה

New member
שחר.........

תשמע.... אני מאוד מעריכה את כושר הכתיבה והחשיבה שלך אתה אחלה בן-אדם להתווכח איתו מה שנקרא....ויכוח ברמה.... יש לי בקשה קטנה..... אתה הרי נשוי לאישה... זו אשר בחרת.... ולא משנה מתי.... עכשו, נשמה שלי - תדפיס את הטקסט שכתבת - ותשבץ את שמה של האישה שאתה חי במחיצתה ותקריא לה בבקשה את דעתך עליה...... נשמה - אם מחר אתה לא מגיע ----------> פרחים ובונבוניירה........עלי ! יאללה - בורחת לפני שיבואו אלה עם הפטישים.... ועוד כאלה שיקומו....לך תדע... טש

שחר 33

New member
חחחה, אני מבטיח לך , שזה יקרה

עכשיו יוצא מהעבודה הביתה...הבאת לי אתגר חמודה. צפי לתגובה יותר מאוחר ,לניסוי שלך, כולל השלכות. לדעתי אישתי היא מקרה קלאסי של חתיכה שחטפו אותה מהר מידי. שלך, שחר 33

ואני מכירה גם...

חתיכות עם ילדים קטנים... או פחות מטופחות עם ילדים גדולים.. וגם כאלה שילדו מוקדם.. ועשו קריירה.. וכאלה שילדו מאוחר.. ולא הספיקו כלום.. וכאלה שילדו מוקדם.. בלי להתהולל.. ובלי "תאונות"... ועוד כהנה וכהנה... ויודע מה הקטע? שאני בטוחה שגם אתה מכיר... אז הפרובוקציה היא פרובוקציה... אבל לא מבינה מאיפה המסקנות... ההיא.. גם אמא

טליה34

New member
שחר

בגדול.....אולי יש משהו בעניין הזה של אמהות מטופחות ואמהות לא מטופחות....נכון.... יש מין חלוקה כזו..... בכלל של אישה מטופחת ואישה שלא.......בלי קשר אולי להיותה אם. אבל אני תמיד תמהתי איך דווקא התולעות הכי מכוערות בתיכון, אלה שלא היה להן אפילו חבר התחתנו ראשונות....... טלי-ה

למעלה