פצע כואב... מאוד

vejita

New member
פצע כואב... מאוד

חח היום ירדתי לים אני נכנס בסבבה עם הגלשן שכבר 3 חודשיים לא נגעתי בוא[תיקונים וכו...] אני תופס ככה גל נחמד, נגמר הגל אז קפצתי מהגלשן ואיך שאני ממוציא את הראש מהמים בוםםםם בא גל והכניס את החרבות של הגלשן לתוך המצח שלי... בסדר היה כואב מתגברים.. אני מתחיל לחטור לפיק איך שאני מגיע חבר שלי מסתכל עליי כאילו נפלתי מהירח.. אז אני שואל אותו מה יש? והוא אמר לי שיש לי פצע במצח כמ של הארי פוטר חחח אז העברתי שם את היד ואני קולט דם.. בכמויות.. אז נשארתי לגלוש עוד איזה שעה ככה ויצאתי

sfl

New member
חחח גם לי יש כזה!..קבל:

שים לב גם מה קורה מאחוריי!

Black Soul Om

New member
יש לי בדדדיוווק ת'צלקת של הארי פוטר

כשאני יגיע הביתה אני יצלם את זה וישים... אבל בוווווווול הצלקת הזאת

ILANA360

New member
ואי אני מזה מבינה אותךךךך

גפם לי באתי לצאת ותפאןם בווום אף לי הגלשן לפנים חחחחחחח באת י לחתור גם קולטת מלא מלא זמן לא הבנתי מה קרה חחחח יצאתי בסוף שברתי תאףף חחחחחחח זה היה כול כך מצחיק יום למחרת שוב הלכתי לים וכולי היתי נפוחה ועקומה שבוע אחרי עשו לי ניתוח והכול בסדר חחחחחחח הכי בעסה זה לקבל אותו לפנים איזה אחד שאני מכירה יש לו אף שובר גלים ועוד נכנס לו הגלשן ב]פרצוץ כול האף שלו לצד חחחחחחח איזה מכוער

jKiTTiE

New member
יווו זאת שניי!! כמה שנים לא ראיתי

אותההה ממתי התמונה?!

sfl

New member
מלפני חודש ככה שעוד היה לי חום

בשיער..... למסור לה משהו!?

vejita

New member
עכשיו אני לא יכול להוזיז את הגבה

כי כל פעם שאני מוזיז אותה זה כואב כמו לא יודע מה.. והיום לדובדבן שבקצפת, אני וחבר שלי היינו בתוך קייק כי לא היה גלים אז התהפכנו ושבעתי לעלות דחפתי טעות את הצד שלי למטה ואז הצד השני של הקייק עלה ופגע לי בגרון ועכשיו גם לבלוע רוק אני לא יכול בשקט... לאן הידרדר העולם..

Black Soul Om

New member
חחחחח תיהי בריאה!

זה שהוא כתב "כשבעתי" במקום "כשבאתי" שזה שגיאת כתיב ממש דבילית... חח את זה לא ראית... אבל את זה שהוא כתב להוזיז במקום להזיז...?!

Black Soul Om

New member
ואתה תתחיל לשבת בבית ולנוח קצת

לפני שאלויס יצטרך לפרסם מודעת אבל בפורום...

sfl

New member
זה היה בכותרת זה יותר בולטט

להוזיז זה מהמציקיםם שאומרים צורפת במקום צרפת!

vejita

New member
אני יודע שאני מפגר זה בסדר..

חחח יש לי שגיעות כתיב אני יודע זה בסדר.. קיצר אין לי מזל בים כי כל פעם שהלכתי ב4 חודשים האחרונים קרא לי משהו... אני מקולל!! בן זו** מי שקילל אותי...חח

למעלה