פצעים מוזרים

comm2

New member
פצעים מוזרים

שלום,

שלשום הבחנו בשלושה כתמים אדומים קטנים (בגודל של עדשים) על הבטן של הכלב, ועוד פצע פתוח על הרגל, כזה שמכוסה בדם וללא פרווה. הוטרינר לא ידע במה מדובר והעלה השערה שאלו יכולים להיות כתמי פיגמנט ושאין קשר בין הכתמים שעל הבטן לבין הפצע שעל הרגל.
היום חזרנו לוטרינר משום שזיהינו שלושה פצעים נוספים שכולם התרכזו בגפיים. שתיים מאחורי הברכיים (ממש מתחת לעצמות) ועוד אחד במפרק היד.
לוטרינר (המנוסה מאוד) לא היה מושג במה מדובר. הוא אמר שהוא לא נתקל בזה בעבר והתלבט מה לעשות.

לבסוף הוא החליט לתת לו זריקה כנגד אלרגיה ומשחה למריחה על הפצעים.

יש לי חבר שאני זוכר שלכלב שלו יש פעמיים בשנה, בעונת המעבר, משהו דומה. הוא פשוט מלקק את עצמו בלי סוף וגורם לעצמו לפצעים ולגירויים בעור. גם במקרה שלו הוטרינרית לא ממש יודעת מה לעשות והפתרון הוא באופן קבוע כובע שימנע ממנו ללקק את הפצעים.

הוטרינר שלנו מבוגר יחסית ומאוד מנוסה, ולכן נראה לי מוזר שהוא לא ראה כזה דבר בעבר.

יש דרך לשער ממה זה יכול לנבוע?

אגב, לא מזמן החלפנו לו את האוכל לאוכל שכולל דגים, אבל הוטרינר אמר שלדעתו זה לא קשור.

תודה

אתה יכול לגלח ?

גם כך זה לא ממש אפשרי להגיע לאבחנה מצילום. העובדה שיש שיער על הלקות קצת מקשה לזהות מה זה.
כל האפשרויות עדיין מאוד פתוחות. אם זה יימשך כדאי להתחיל בתהליך אבחוני מסודר של בעיות העור
אסף

למעלה