פצעים בהירון,שאלה:

התחלות

New member
פצעים בהירון,שאלה:

אני בשבוע 10 לערך וכבר למעלה מחודש סובלת מ"פצעי בגרות". פשוט נורא. לא עובר ולא משנה אם שמה משחה או סתם משתמשת באלכוהול לחטא. מופיע בפנים וגם בכתפיים ובגב. יש מה לעשות? אני כבר מיואשת.

התחלות

New member
מילא בכתפים ובגב-חורפי כרגע ולא

רואים. אבל הפנים? זוועת עולם. חלקם מוגלתיים ובחיים לא הייתי ככה. כבר לא נעים לי. אנשים מעירים לי וכל פעם צריכה לתרץ אחרת. מעבר למה שמעירים לי,זה לא נעים לי אישית, בשביל עצמי. אין מה לעשות?

d i n o l e

New member
רק לשמור על הגינה לשטוף את הפנים

או לנקות אותם טוב ביחוד כשהולכים לישון בסוף זה יעבור

BaLuna

New member
לי זה עבר בחודש שביעי...

כשכבר חשבתי שזה יישאר איתי תמיד. אל (!) תעשי את הטעות שלי ותתעסקי איתם. נשארו לי כמה שקעים בעור לצערי מהתעסקות יתר... אגב, יש הרבה כאלה שמספרות שזה עבר להן יחד עם תופעות השליש הראשון.

זכור לי במעורפל שרמת איזשהו חומר

בדם אמורה לרדת סביב שבועות 10-12 ובעקבות הירידה ישנה הקלה בכל מיני תסמינים בגוף. תכף אנסה לחפש בגוגל.

annes

New member
יכול להיות שיש לך בן!!

אומרים שבהיריון עם בנים, העלייה ברמת הטסטוסטרון שנובעת מהעובר גורמת לחיצ'קון - זה כמובן לא מדויק - אבל אצלי זה הוכיח עצמו כנכון - זה היה ממש "כיף" בשליש הראשון של ההריון - ממש חזרה ל"ימים הטובים" של התיכון - עצבים, וחצ'קונים ביחד@! אבל עבר אחרי השליש הראשון - אם זה נורא מציק, הייתי פונה לרופא עור...

inbaraviv

New member
ולי יש בת וכולי מלאה בהם!!../images/Emo7.gif

וזה כואב וזה מציק וזה דוחה! אני מתנחמת בזה שאין לי עוד הרבה זמן לסבול את זה.

hilapila

New member
ולי גם יש בת

וכבר סיימתי שלישי והם לא הולכים לשום מקום! אני מרגישה כמו בת 16 אבל שמנה עם ציצים גדולים

גם לי יש בן והיו לי חצ'קונים

אבל הם הלכו להם אחרי שהשליש הראשון הסתיים, אבל יש מידי פעם אחד סורר. למיטב ידיעתי אין קשר אם זה בן או בת
.

יש סבון פנים מעולה

זה נקרא zeniac ג'ל, והאו מעולה מעולה, ליי הוא פתר את כל הבעיות בתקופה הזאת, בהמלצת רופאת עור. הוא יקר קצת אבל טוב הבעיה היא שאני כבר לא מוצאת אותו בשום בית מרקחת

גם לי היה בהתחלה ובאמת נחלש לקראת

שבוע 14-15 ביחד עם ביקור אצל הקוסמטיקאית בשבועות האחרונים שם התחלתי קצת לפרוח ולכן קבעתי תור נוסף לקוסמטיקאית כדי לנקות את כל השחורים החדשים... היא משתמשת בחומרים לא חזקים שמתאימים להריון (אמא לשני ילדים קטנים בעצמה) וזה מה עוזר לי....

למעלה