פפחחחחח...פספסתם את בני אלבז....

פפחחחחח...פספסתם את בני אלבז....

עלה לשיר ואז שמע שיוצאים לפרסומות, עזב ת'מקרופון ו "ירד" מהבמה... אז סטלוס שאל אותו מה קרה? הוא ענה לו, מה יוצאים לפרסומות, מה אתה רוצה שאני ישיר לעצמי...? אין הבנדם הזה פשוט לא מהעולם הזה עם כמות הצומי שהוא דורש!!! איכססס

מזה למי אני אשיר...? מה הם שם עציצים...?

לא שידור חי אז אתה ת'לא שר...? איך דפנה קלטה את אבי ביטר כל כך נכון- אתמול בשיחה עם רוחמה היא אמרה שהיא פשוט שתקה כשהוא "התנפל" עליה ואח"כ באה בשקט בצד בלי שאף אחד ראה ושאלה אותו מה היא עשתה שהוא כל כך כעס עליה כי אולי פגעה בו בלי כוונה שלא תעשה זאת שוב והוא ענה לה, מה...על מה את מדברת... אה.. עזבי , סתם הייתי עצבני... אז היא אמרה לרוחמה שלפעמים לא צריך לעשות סיפור צריך לתת לדברים לעבור וציינה שאבי כמו ילד בקטע הזה

didush100

New member
הוא באמת כמו ילד קטן

ראית את השיחה של בני היום בבוקר? הוא ישב עם כל הבנים חוץ מטולדנו ואמר שהם מתנהגים אליו לא יפה ושאחרי מה שעשו לו אתמול (כנראה התכוון לזה ששידרו את הריב שלו עם אביבה) זה לא יפה שאף אחד לא הגן עליו והיה לצידו. אז הם אמרו לו שאין להם שום דבר נגדו ושהוא זה שמבודד את עצמו מהשאר. בסוף הוא שוב אמר שהביאו אותו כדי לשמור על ביטר ומצלמה מיד זזה לא ברור מה קורה שם

אה...!!! ידעתי שאני מפסידה את כל הקטעים!!!

UUUU אני בהלם! מה יש מצב שהביאו את אלבז לשמור על ביטריקו...? לא נראה לי בשיט כי לביטר יש קהל אדיר של מעריצים ואף אחד לא צריך לשמור עליו הוא יגיע לסוף לפני בני אלבז מה השטויות של בני בקטע הזה... איך הוא לא מתבייש להגיד כזה דבר על ביטר שמתאבד על בני כל פעם מחדש - זה ממש לתקוע לו סכין בגב זה ממש לא יפה!

במחשבה שניה- באמת מבני למה אפשר לצפות

זה חבר שלך שם יא ראבק! הם קוראים לביטר חייל של בני מרוב שהוא מתאבד עליו כל הזמן אז איך הוא יכול ככה ללכלך עליו...?

מיק101

New member
../images/Emo24.gifזה עתה הגעתי להיכל הטמבלים../images/Emo163.gif

מתי אבי ביטר עוזב?

didush100

New member
לדעתי רק בגמר

כשהוא לא בקריזה על משהו/מישהו הוא דווקא די חמוד הבעיה שזה בקושי קורה

didush100

New member
נראה לי שהוא התכוון על זה שישמור עליו בבית

וירגיע אותו או משהו אה וגם יש קצר בין בני לטולדנו. כנראה שאבי טולדנו נפגע אתמול מבני וביטר בגלל כל הקטע של הניקוד והוא לא מדבר איתם כרגע. אז גם על זה הם דיברו.

didush100

New member
הן הכי מגניבות בכל הבית הזה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מקווה ששתיהן יישארו השבוע

בני אלבז

בני אלבז נכנס להיכל התהילה ואמר שהוא בא בשליחות להשכין שלום בין דתיים לחילונים אך ממה שיוצא הוא רק מחרחר ריב ומדון המרדף אחר הכבוד מעביר אותו על דעתו ובא כוחו אבי ליטר מתערב בכל ויכוח שלואין מה להגיד זמר בעל קול גדול אך יוצא אדם קטן היום בביקור של ההורים של אילנה גנב את ההצגה מכולם וגם שאורן חן וסטלוס הופיעו לקח מאורן חן את המיקרופון כמעט בכח

למעלה