פעם 1 שהצליח לי קוסקוס

פעם 1 שהצליח לי קוסקוס

יש לי שכן, דלת לידי, ששולח לי תמידדדד אוכל. הוא מבשל חבלז, אבל אף פעם לא לפי מתכון, אלא לפי מה שהיה במקרר תמיד מצליח לו, האורז יוצא 1 1 בקיצור בשלן. שלשום שלח לי קוסקוס טעיםםם בטירוף שאפילו הבת שלי סרבנית האוכל אכלה וביקשה עוד. מיד הלכתי לשוק וקניתי את כל הירקות, ופולקע עוף ואפילו כנף של הודו לטעם ואני והוא יחדיו הכנו את המרק שיצא מעולה! איזה שכן מלך! את הקוסקוס קניתי, לא צריך להיסחף. אבל לתוספת הכנתי לגמרי לבדי את הקציצות של צוצונת, יצא מעולה שבת נפלאה לכולם, אני ממש מאושרת מעצמי

dana 2222

New member
ולי הביאו במשלוח קוסקוס שנפל מהארגז

והתפזר על כל המדרכה, והציפרים הגיעו בהמוניהם לחגוג. טוב שלפחות היו מי שנהנו מן ההפקר.

המרק של מוטי

מטגנים בשמן פולקע של עוף וכנף הודו אחת כמה דקות עד שמקבלות צבע מוסיפים חתיכות גזר וחתיכות של שורש סלרי וממשיכים לטגן כמה דקות מוסיפים כמעט כפית של פפריקה וכמעט כפית של כורכום מוסיפים גם 5-6 פלפל אנגלי וממלאים עד מחצית גובה הסיר נותנים לזה לבעבע כמה דקות.. מוסיפים חתיכות של תפא וקישוא וכרוב ומבשלים כמה שיותר, אולי איזה 25 דק לפחות ואחכ מוסיפים את הדלעת החתוכה וכמה עלי סלרי לקישוט וגם כף מרק עוף ומבשלים עד הדלעת רכה זהו, מוכן מרק מאוד טעים ומומלץ בחום

למעלה