פעם הייתי "פילה סגולה" היום אני

../images/Emo41.gif תודה

תודה לכל מי שטרח, קרא, ובירך! אני יודעת שבלב האובדן, סיפורים כמו שלי אמנם מחזקים, אבל לא תמיד קלים לקריאה. לברכות מן הבית הזה יש ערך מיוחד עבורי. אוספת אותן אחת לאחת. מחאלת לכולם את כל הטוב שבעולם. הגשמת כל משאלות הלב ויותר! לאיחולים מן המקום הזה

מישמיש7

New member
למשפחת הפילפילים ../images/Emo65.gif

לאמא של פילפילון ולכל המשפחה, קראתי בשקיקה את מה שכתבת, והרגשתי כ"כ איתך עם כך הפחדים וכל רגעי האימה שעברו עלייך. אני כ"כ שמחה לשמוע על הסוף הטוב!!! הסיפור שלך אכן מחזק, ותודה לך על ששיתפת אותנו. שתדעו רק שמחה ואושר. מישמיש

karen01

New member
איזה יופי!!!! כמה טוב לשמוע!!!

הי פילונת, ממש מזמן לא דיברנו (ודי מזמן לא הייתי פה), אבל אני מניחה שאת זוכרת אותי. עוד לא קראתי את הסיפורים אבל הורדתי למחשב ומבטיחה לקרוא כשיהיה לי קצת יותר זמן. מאחלת לך גידול שמח וממלא של הפילפילון הקטון, קרן.

בטח שזוכרת!

ואפילו חושבת עליך מידי פעם! מה שלךום אור-אור הקטן? אם תשלחי לי לתיבת המסרים את כתובת הדוא"ל שלך, מבטיחה תמונות של הרך הנולד.

hope13

New member
את פשוט גיבורה

ללא ספק סיפור הריון ולידה מדהימים. תודה על ששיתפת אותנו. אני אישית שואבת ממך כוחות והשראה. מאחלת לך הנאה מילדיך הנפלאים והמון בריאות ואושר.

לינך

New member
התרגשתי עד דמעות!

רק אושר, מזל טוב וגידול קל בבריאות ונחת.

אני כל כך מאושרת בשבילכם

אמא של פילפילון יקרה, איזו חדשה משמחת ומחממת לב. הנחישות שלך והחיוביות שלך, למרות כל התלאות והכאב שחוית, תמיד היו לכולנו עמוד תווך ומקור לתקווה. אני מלאה אושר עבורכם ויודעת שאין אף תחושה, רגש או חוויה שיכולה להדמות לזו שאני חויתי לפני חצי שנה עם הולדת רוני היקרה, ולזו שאת חווה עתה עם אמיתי היקר. הלוואי שכל חברינו היקרים כאן בבית החם הזה ידעו רק אושר, וכמוני וכמו רבים וטובים אחרים, ישאבו תקווה מהסופים הטובים שאכן קורים. המון מזל טוב! יעל, אודי ורוני

למעלה