פעם אמרו לי

פעם אמרו לי

"שיש מקומות שאסור לחזור אליהם בכדי לא לאבד את הזיכרונות היפים שיש לנו מהם וזה נכון גם לגבי אנשים שהרי כולנו משתנים" מה דעתכם????? האם הייתם מעדיפים את הזיכרון הטוב והנעים מהאדם ??? <אסור שרועדת מלחץ>

נראה לי מאד נכון ../images/Emo218.gif

כי סביב מקומות ואנשים כאלה נוצרת מן הילה. משהו שהוא לא ממש מציאותי. קסום. והיא שבירה מאד. כמו בועת סבון. תגעי בה והיא תתפוצץ.

קר נבל

New member
אסור לי לגלות ../images/Emo13.gif

זה מסוכן, כי כשמכירים לעומק רואים שיש גם חסרונות לבן אדם.

או להפך

יש מקומות שהייתי רוצה לחזור אליהם, בשביל לשנות את הזיכרון הרע שיש... אני לא אגיד את שם המקום אבל לדוגמא: מסעדה שמכינים בה פנקייקים. יש לי זיכרון לא טוב. ובדיוק אני עם המאהב בטלפון סיפרתי לו על זה, ועל זה שאנחנו צריכים ללכת לשם. ואני רואה את הפוסט שלך וצוחקת לעצמי כאילו קראת את מחשבותיי. ויש מקום של זיכרון נעים שהייתי אוכלת שם כמעט כל שישי. הייתי רוצה לשתף את הנוכחי בחוויה שם אבל שוקלת למצוא איתו מקום חדש לזכרונות. למרות שכבר יש לנו המון מקומות. אל תפחדי
פשוט תהני.

אני כמובן

מעדיפה את הזיכרון הנעים מהאדם. אבל יש מצבים שזה בלתי אפשרי לשנות את הזיכרון הבלתי נעים. אבל תמיד טוב לנסות.

אני אומרת

שמה שמדהים בזכרונות יפים הוא שיש להם את היכולת ליצור זכרונות חדשים יפים אף יותר בהצלחה

זה מקסימום

יכול להוסיף טיפטוף קצת פחות חיובי למשהו מדהים שכבר קיים אם מה שהיה היה אמיתי, אי אפשר לנפץ אותו כי הוא לא היה אילוזיה מה גם שנוכחתי לגלות שמשום מה את השלילי אנחנו נוטים לשכוח והחיובי מקועקע בזיכרון לנצח כך שבכל מקרה, מה שיש לך עכשיו, ישאר לך תמיד חוץ מזה, האפשרות להרוויח עוד שווה את הטיפטוף

אז ככה..

במקרה המדובר שלך-> תתקשרי!!! <במיוחד אחרי מה שעברתי על הבוקר, רעדתי בשבילך> וזהו.. לא מגיבה לעניין כרגע את חייבת את זה לעצמך }{

אני

עדיין רועדת מפחד מלחץ אני יודעת שאני חייבת לעצמי את זה אבל אני לא יודעת אם אני אצליח להתמודד עם התוצאות

מאמינה בזה מאד

יש דברים שלא נועדו שיחזרו עליהם, הם צריכים להשאר כמו שהם בזכרון שלנו כל שינוי או ניסיון שחזור נועד לכישלון, זה לא יהיה אותו דבר אף פעם

למעלה