פעם אחת מותר. מוכר את הבייבי שלי :)

• פותח הנושא Axiel
  • פורסם בתאריך

BlueFairy10

New member
כמה מילים על "להרוג את עצמי".

לפני שנה וקצת עברתי מקטנוע 125 לפיציאר.
חששתי מהעניין הזה של להסחף עם הגז, להתמכר לתאוצה ולמהירות הסופית שהן גבוהות בצורה משמעותית לעומת מה שחוויתי עד אז.
אבל חשתי צורך ביותר כוח - מה שלא יכולתי לקבל בקטגוריה של 125.
בדיעבד אני יכולה לספר לך, שלמדתי לאט לאט להכיר את הכלי, מצאתי את האיזון בין הרצון ליהנות מתוספת הכוח ובין העובדה שכל זה עוד חדש לי.
למדתי עם הזמן לתפעל את ההילוכים כמו שצריך, לנצל את המומנט וליהנות מהרכיבה בלי לחשוב באופן מודע ושוטף על הצד הטכני.
מצאתי את עצמי רוכבת לאט יותר ממה שהרשיתי לעצמי עם הקטנוע בתוך העיר, בגלל המודעות שלי לשליטה הפחותה (זמנית) בכלי.

זה רק עניין של החלטה ולקיחת אחריות.
בכל הנוגע לשיקולים הכלכליים של לקנות "כלי מעבר" רק כדי למכור ולקנות משהו אחר אחרי תקופה קצרה - אני פחות מבינה.
אני מאמינה שבנושא הזה מה שכתבו לך פה נכון: עדיף לך לחכות קצת, לקחת בינתיים רכיבות מבחן כדי להחליט מה אתה רוצה.

ועוד משהו חשוב:
לקח לי חצי שנה מהוצאת הרישיון ועד למעבר לאופנוע. בזמן הזה לא רכבתי על אופנוע ולא תרגלתי תפעול הילוכים.
לקראת הקניה, עוד לפני רכיבת המבחן שעשיתי - לקחתי שיעור נוסף, כדי לרענן את המיומנות.
גיליתי שזה באמת כמו שאומרים: זה כמו לרכוב על אופניים, לא שוכחים

ch561

New member
ל 120 קמ"ש הוא מגיע בקלות

כך שהמהירות זאת לא הבעיה.
ואתה יכול לעשות רכיבת מבחן על ה 300 CBR החדש. הוא אומנם קצת יותר חזק מה 250, אבל לא בהרבה, וזה יתן לך תחושה לקראת מה אתה הולך (מבחינת המצב שהכביש כבר לא ישר...
)

למעלה