פעילים בפורום - הכנסו בבקשה

פעילים בפורום - הכנסו בבקשה ../images/Emo26.gif

ברגעים אלו ממש, שלחתי מסר לפעילים בפורום - גם לרכזים, גם למשנעים, גם לאוספים, גם לתורמים - לכל מי שזכרתי. מי ששכחתי אותו, ראשית - התנצלות ענקית. אני מצרפת את המסר שנשלח - אנא ראו זאת כמסר אישי. שלום לכולם
לקראת חגיגות השנה ובשל הרצון להגדיל את החשיפה של הפורום, אני מכינים סיכום של השנה שחלפה. על-מנת להציג את היקף הפעילות של הפורום, נדרשת עזרתכם בריכוז הנתונים. לצורך זה, בבקשה שלחו אלי במסר או לאי-מייל [email protected], סיכום של הפעילות שלכם בפורום. למה הכוונה?
סיכום הפעילות עם משפחות, יחידים ומוסדות, כולל כאלו שטופלו ואינם זקוקים עוד לעזרה. אנא פרטו מס' משפחות, מס' ילדים, מאפיינים וכד'.
אירועים שנערכו באיזור בסוע שלכם ושל הפורום, כגון – ימי הולדת, חגים וכד'.
איסופים שבוצעו באיזור – ראש השנה, שנת הלימודים, חורף וכד'.
תורמים שאתם רוצים לצייןץ
קצת על הפעילות שלכם – כמה אתם משקיעים, מתי וכד'.
מכתבי תודה, כתבות ותמונות שלא פורסמו בפורום!
דברים נוספים שלא עלו כאן. בנוסף, אנחנו מחפשים משפחה/יחיד שמוכנים להיחשף עם הסיפור שלהם (אפשר גם מי שנמצא כבר "אחרי"). פרטים בנוגע למשפחה/יחיד שכאלו העבירו לפנינה. לא נותר הרבה זמן ונשמח לכל סיוע מכם בהקדם האפשרי. תודה

אני מוכנה להישף

רק לא את הבת שלי. סיפור הבן שלי וסיפור חיי מתועדים בסרט בנושא מלחמה בסמים. לכל בעיה אחרת יש לי מסמכים להוכחות. ניתן ליצור איתי קשר בכל רגע נתון גלית

אתגרית../images/Emo24.gifהפעילות שלי בעצם

מתועדת בפורום אם יש משהו מעבר אשמח, עדיין מנסה לגרום למשפחה מסויימת להחשף קשה להם עם זה. פנינה

למעלה