פעילויות לילדים מטעם הרכבת

sharona0909

New member

דיווחים
ערב טוב!
מישהו יודע מה התדירות של הרכבות מקרית גת לתל אביב? אני אמורה לנסוע מחר עם שני הילדים ואני שוקלת אם לנסוע ברכב או ברכבת (לא אוהבת לנהוג מחוץ לעיר)

sharona0909

New member
משום מה לא שלח את כל ההודעה

ערב טוב!
מישהו יודע מה התדירות של הרכבות מקרית גת לתל אביב? אני אמורה לנסוע מחר עם שני הילדים ואני שוקלת אם לנסוע ברכב או ברכבת (לא אוהבת לנהוג מחוץ לעיר)
משום מה לא שלח את כל ההודעה
הבנתי שיש פעילויות לילדים השבוע, השאלה באיזה תחנות ובאיזה שעות?

בועז ל

New member
הודעת רכבת ישראל - פעילות חווייתית ברכבות

ערב טוב!
הודעת רכבת ישראל - פעילות חווייתית ברכבות
שלום,
בימים אלו, בהם נמצאים הילדים בחופשת הפסח, רכבת ישראל מזמינה את ההורים לנסוע יחד עם הילדים ברכבת וליהנות ממגוון אפשרויות ליהנות מהדרך, עם הטבות והפעלות חווייתיות לילדים המתקיימות במהלך הנסיעה ברכבת ובקרבת התחנות.

השבוע מתקיימת פעילות "שעת סיפור" לילדים במהלך הנסיעה ברכבת. במסגרת הפעילות יעלו לרכבת שחקנים ויספרו סיפורי ילדים במהלך הנסיעה: מיץ פטל, האריה שאהב תות, המפוזר מכפר אז"ר ועוד.

בנוסף לפעילות שעת סיפור, מחולקים לילדים גם חוברות צביעה מיוחדות וצבעים, דגמי רכבת להרכבה, בלונים וספרי הילדים 'הקטר הכחול שיכול' ו'בינה נוסעת מבנימינה'.

פרטים מלאים אודות ההטבות, אופן ההגעה, דרכי המימוש וכמובן לוחות הזמנים – ניתן למצוא באתר רכבת ישראל (www.rail.co.il) ובדף הפייסבוק הרשמי של החברה.

שעת הסיפור תתקיים בימים ב'-ד' (18-20 במרץ 2013) ברכבות ובשעות להלן :
09:02 ברכבת היוצאת מתחנת ת"א סבידור מרכז לתחנת רחובות
09:22 ברכבת היוצאת מתחנת ת"א סבידור מרכז לתחנת חיפה חוף הכרמל
09:38 ברכבת היוצאת מתחנת רחובות לתחנת בנימינה
10:22 ברכבת היוצאת מתחנת חיפה חוף הכרמל לתחנת ת"א סבידור מרכז
11:09 ברכבת היוצאת מתחנת ת"א סבידור מרכז לתחנת באר שבע מרכז
11:12 ברכבת היוצאת מתחנת בנימינה לתחנת מודיעין מרכז
12:42 ברכבת היוצאת מתחנת מודיעין מרכז לתחנת ת"א סבידור מרכז
12:44 ברכבת היוצאת מתחנת באר שבע מרכז לתחנת ת"א סבידור מרכז

מצ"ב תמונה מאושרת לשימוש (קרדיט: רכבת ישראל)
שחר וייסמן | אגף דוברות והסברה

למעלה