פעילויות בכרטיסית איש קשר

• פותח הנושא ikis
  • פורסם בתאריך

ikis

New member
פעילויות בכרטיסית איש קשר

לפתע פתאום ובלי שום אזהרה מוקדמת מזה מספר ימים אני לא מקבל שום תצוגת פעילויות בכרטיס איש קשר (עד עכשיו קבלתי את המיילים הנכנסים והיוצאים של אותו איש קשר בלחיצה על לשונית "פעילויות" שבכרטיס איש קשר). יותר מזה, בדקתי אצל מספר משתמשי אופיס 2003 וגם אצלם כרטיסית פעילויות אינה מציגה פעילויות, רק שהם לא ידעו אם זה עבד אי פעם... באופיס XP זה עובד. לתשובותיכם הטובות אודה מ"ה WXPP אופיס 3003 עברית.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אכן, מעט משתמשי 'אאוטלוק' ...../images/Emo43.gif

מכירים את האפשרות הזאת, אך אין ז"א שהיא איננה אמורה לשרת אותך נאמנה. בשלב ראשון הייתי מציע להפעיל את 'אאוטלוק' ב'מצב בטוח' ולבדוק. החזק את המקש Ctrl לחוץ מרגע ההפעלה ועד לעלייתו המלאה של 'אאוטלוק'. אם ב'מצב בטוח' הבעיה חלפה > סגור את 'אאוטלוק' ובדוק מה קורה בהפעלה רגילה. אם הבעיה עדיין קיימת - הייתי שוקל להריץ' זיהוי ותיקון' > מתפריט 'עזרה'. *** ייתכן שתידרש להתכניס את תקליטור ההתקנה של 'אופיס' לכונן התקליטורים, לכן הכן אותו מבעוד מועד. אם זה לא פותר את הבעיה - גש ל'התחל' > 'הפעלה' והקלד: א. Outlook /unregserver ו´אישור´. ב. Outlook /regserver ו´אישור´. *** תשומת לבך לתו רווח אחד
אחרי שם התוכנה. אם גם כעת הבעיה ממשיכה - הייתי שוקל להסיר, כליל, את 'אופיס' כולל
"ביעור חמץ"- כמוסבר כאן. בה-צ-ל-ח-ה.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
גם אם אני מתפרץ לדלת פתוחה...../images/Emo43.gif

מצאתי לנכון להדגיש שבעת הרצת הפקודות, מסע' א'+ב', על 'אאוטלוק' להיות סגור.

ikis

New member
מה אני עושה לא נכון?

מיכאל ידידי תודה על התשובה המלומדת. ניסיתי את סעיפים א ו ב' וזה מה שקבלתי מה דעתך? אגב את זיהוי ותיקון ביצעתי כבר וזה לא עזר

מיכאל אבידן

Member
מנהל
נראה שב"2003" הפקודה לא תקפה.../images/Emo43.gif

דלג על התהליך הזה. לדעתי, התקנה מחדש, אחרי ניקוי כל השאריות תחזיר את 'אאוטלוק' לשפיותו. אבל...., לפני הכל נסה להגדיר 'פרופיל' חדש. עיין במאמרי 'אאוטלוק' > קטגוריה 'חשבונות דוא"ל" > בנושא: "הגדרת פרופיל". בדוק את התנהגות 'אאוטלוק' בפרופיל החדש. אם הכל חזר לקדמותו כל שעליך לעשות הוא לייבא את הנתונים מקובץ הנתונים הישן (PST) ל'פרופיל' החדש. ('קובץ' > 'ייבוא וייצוא' וכו...')

ikis

New member
נפתרה הבעיה

עדכון למתענינים: מקור הבעיה בהגדרות בשרת Exchange ולא באופיס וזאת אגב הסיבה מדוע אצל משתמשים נוספים אצלנו באירגון זה לא עבד. כמה הקלדות במקלדת של איש הסיסטם אצלנווהעסק עובד לידיעתכם.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
עכשיו הצלחת להרגיז אותי . . .../images/Emo43.gif

ואני הרי ידוע ומוכר כאחד שאיננו מתרגז בקלות...
בשום מקום לא ציינת שמדובר במשתמשים המחוברים לרשת
מחשבים ובנוסף גם לשרת Exchange. זה שאנחנו ידידים, מזה כ-20 שנה, לא אומר שאני בודק כל 'ניק' של מי שמציב שאלות בפורום. אם הייתישם לב שזה אתה
ואני הרי יודע באיזו סביבת עבודה כבודו משתמש, הייתי מפנה אותך, לפני הכל, למנהל הרשת ... בכל מקרה אני שמח שהבעיה מאחוריך...

למעלה