פספוס גדול בתסריט

פספוס גדול בתסריט

אני לא מבינה למה לא דואגים לעשות תחקיר כמו שצריך לפני שה"רופא" אמר את אחד מהשטויות הגדולות בכל מה שקשור להריון, ואני אסביר: בהריון יש שתי בדיקות שבודקות תסמונת דאון בדיקה אחת שעולה תשלום והיא מתבצעת בתחילת ההריון והיא שקיפות עורפית. ובדיקה אחרת שמתבצעת בערך בחודש שישי והיא בדיקת חלבון עוברי. כל אישה בהריון עוברת בדיקת חלבון עוברי, זאת בדיקת סקר שמתבצעת על סטטיסטיקות, ואין אישה בהריון שלא עוברת אותה. אז שהרופא אמר שזאת בדיקה שלא כולם עוברות, כמעט הרבצתי לטלוויזיה מהטמטום של התסריט. מצד שני, יש בדיקה אחרת שבודקת באופן ספציפי תסמונת דאון ועוד מחלות גנטיות, והיא בדיקת מי שפיר. זאת בדיקה מסוכנת, היחידה מכל בדיקות ההריון, שיש 2% סיכוי להפלה או ללידה מוקדמת. זאת באמת בדיקה שלא כל אישה עוברת, והלחץ והאמונה בה' של אפריים היו מקבלים הרבה יותר משנה תוקף אם ה"רופא" היה מציע למיכל את הבדיקה הזו. פספסו פה בענק דרמה טובה ורצינית וחבל... והכל בגלל תחקיר לקוי. ירד לי קצת מהסדרה בגלל זה....

veredmp

New member
לי אין מושג בדברים האלה, אבל מאמינה לך ../images/Emo3.gif

באמת מוזר שהם יעשו טעות כזו. מציעה לך בכל זאת להשאר עם הסדרה. וכמובן, איתנו

SupeRonit

New member
הייתי יכולה לעשות העתק-הדבר אבל הרבה יותר

פשוט לכתוב

לא מדויק

לא כל אחת עוברת בדיקת חלבון עוברי. לי יש ארבעה ילדים ומעולם לא עשיתי בדיקה זו,כך שזה לא טעות ..

veredmp

New member
ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo140.gif

מקווה שתישארי איתנו

השאלה היא מתי ילדת את האחרון/ה

בדיקות הריון זה משהו שמשתנה כל הזמן. כרגע, זוהי בדיקת חובה. בדיקת סקר, וכל אישה בהריון עוברת אותה

ny22

New member
מנהל
כן ולא....

מבלי להתייחס למה שכתבו כאן אחרי. יש בדיקות שאפילו שכל החילונים עוברים אותן, חרדים לא תמדי עוברים/ מסרבים לעבור.

למעלה