פסילת רישיון

אמא11

New member
היי ושבת שלום ../images/Emo140.gif

בהצלחה עם הרשיון. אני מקווה שלא תהיה בעיה. אוסידי לא נחשבת להפרעה שיכולה להפריע לך בנהיגה, ולגבי ההפרעות האחרות - אפילו רציניות, מי שיכול להיות מסוכן על הכביש הם דוקא אלה שלא מטופלים, שהרי ברגע שאתה בטיפול תרופתי אתה במצב "רגיל". תכתוב לנו איך היה ומה היה תמי

yohaim2

New member
פסילת רישיון

שלום לכולם! אני בן וסובל מ-OCD כבר 12 שנה. בשנת 2002 התאשפזתי במצב ממש לא טוב בבית חולים. השתחררתי כעבור 8 חודשים ב-2003. בכל מקרה בגיל 18 עשיתי רישיון לרכב.לא זוכר אם דיווחתי אז או לא,אבל נדמה לי שלא. בכל מקרה עכשיו אני עושה רישיון לאופנוע,ורשמתי בטפסים שיש לי בעיות נפשיות ואת הכדורים שאני לוקח. עכשיו קבעו לי ועדה ברחוב הארבעה בת"א. למישהו יש ניסיון עם זה? יש מצב שישללו לי את הרישיון לגמרי? מה בדיוק בודקים שם? בתודה מראש, יוחאי.

לא לגמרי יודעת לגבי הפרטים

אמנם אני מכירה הרבה אנשים עם בעיות ממש חמורות, כגון סכיזו' שיש להם רישיון.

עדיף שתגיע עם מכתב של הרופא

שמטפלך בך.בדרך כלל הם שוללים לפי סעיף "אי התאמה",אבל אם תצטייד עם מכתב,רוב הסיכויים שהם לא יגעו לך ברשיון.דרך אגב איזה כדורים אתה נוטל?

sammy s

New member
זה שיעור טוב לכולם

לא צריך לרשום בכל מיני טפסים את כל הפרטים האלה. אין שום סיבה לכך, וזה רק מזמין צרות. עכשיו גם אם יתנו לך רשיון אתה תהיה בבעיה, כי אם תעשה תאונה עם האופנוע חברת הביטוח שלך תחקור מה זה הבעיות האלה, מה אלה הכדורים האלה, ובטוח שתנסה לעשות קשר בין התאונה לכל זה. יש דברים שפשוט לא צריך לספר, ואני עדיין לא מבין מה חשבת כשעשית את מה שעשית

guymgk

New member
סמי

לא יודע מה היה האינטרס שלך בתשובה הזו, אבל יכלת למצוא מילים קצת יותר נעימות לכתוב את מה שרצית להגיד. מדובר בפורום תמיכה לאו סי די אני מזכיר לך, אז תחשוב פעמיים לפני שאתה כותב למישהו "כי אם תעשה תאונה חברת הביטוח שלך תחקור מה זה הבעיות האלה". ממש לא במקום, צר לי.

yohaim2

New member
מה עשיתי?!

אולי לא הייתי צריך לדווח,אבל נמאס כבר כל הזמן להחביא את המחלה מאנשים. אם היה לי סוכרת לא הייתי חושב פעמיים. חוץ מזה שאני מקבל אחוזי נכות מביטוח לאומי,וחשבתי שהם דיווחו למשרד התחבורה,כי קיבלתי כרטיס הנחה לנסיעה התחבורה ציבורית. אני לוקח מינון של 80 מ"ג של פלוטין ו-10 מ"ג זיפרקסה. אולי זה לא הדבר הכי חכם לדווח,אבל אולי זה הדבר הנכון. אח"כ אם תהיה תאונה חס וחלילה,יכולים להאשים אותי שלא דיווחתי. בכל מקרה אני מקווה שיהיה בסדר.בגלגול הבא אני כבר לא אדווח.

אל תתן לאנשים לא רגישים לבלבל אותך

לטעמי עשית מצויין אין שום סיבה שתתבייש או שתסתיר את המחלה שלך בגלל חששות לא הגיוניים שלא מסתמכים על שום דבר. תזכור שיש אנשים עם בעיות הרבה יותר חמורות משלך שנמצאו כשרים להיות בעלי רישיון. אל תדאג, יהיה בסדר, בעז"ה
.

sammy s

New member
הבהרה

כל אדם שעולה על שני גלגלים עושה תאונה, ולא משנה אם הוא בריא מבחינה נפשית או לא, או שהוא רוכב מיומן או מתחיל. זה תמיד קורה במוקדם או במאוחר, זה רק שאלה של זמן. אין שום סיבה להיות רגיש בנושא הזה או להיות פוליטיקלי קורקט, זאת המציאות וכל מי שעולה על אופנוע צריך לדעת את זה. אני אומר את זה מנסיון, עשיתי כבר כמה תאונות כאלה בחיים שלי, ואני מכיר הרבה אופנוענים עם הרבה סיפורים. בכל מקרה, אני אומר שוב שבאתי להעביר מסר למשתתפי הפורום שלא תמיד צריך לספר את הכל. אז נכון, לא נעים ללכת בין הטיפות ולחשוב תמיד מה לספר ומה לא, אבל בסופו של דבר אתה צריך לדאוג לאינטרסים שלך, ולחשוב איך יתייחסו אליך הפקידים עם החליפות כשיבואו לדון במקרה שלך. אז אם הייתי במקומך הייתי עושה דברים אחרת, אבל אני בטוח שתקבל בסופו של דבר רישיון, וביום שחור אתה תילחם על מה שמגיע לך, ותזכה. רק רציתי לומר שאפשר וצריך לעשות דברים אחרת, עם כל חוסר הנוחות שבזה.

yohaim2

New member
תכל'ס צודק

זה קטע טריקי בין לספר את האמת במלואה לבין לספר את מה שנוח לך. אולי לא הייתי צריך לדווח,אבל כבר עשיתי את זה. מקווה באמת שבסוף אני לא אוכל את הכובע.

yohaim2

New member
יש התקדמות!

קיבלתי היום מכתב מהמכון הרפואי,שבו הם מבקשים ממני למלא טופס אצל הפסיכיאטרית שלי. כתוב גם בטופס,שרק אם הם יראו לנכון,הם יזמינו אותי לועדה. מקווה שהכל יסתדר רק בדואר וזהו. אמשיך לעדכן אתכם.

למעלה