פסח!!!^__^

XxMidnightxX

New member
פסח!!!^__^

יאי...גיליתי היום שהחייל שלי חוזר לפסח...הוא היה בבית מיום חמישי עד יום רביעי....יאי!!!! יאי...אני כל כך שמחה...בהתחלה היינו בטוחים שהוא סוגר... ספרו... החייל של עוד מישהי חוזר לחג?..

YesWeCanSee

New member
יצא מושלם...

השבוע הוא סגר... חמישי הוא חוזר.. ונשאר פה שבוע שלם ובחמישי נוסע לצבא! אני לא רגילה שהוא כאן כ"כ הרבה זמן..=] כיףףף!!!

XxMidnightxX

New member
אני יודעת...

זה הכי כיף שהם באים להרבה זמן... ועכשיו גם הוא אמר לי שלא מחשיבים לו את זה לרגילה...זה אומר שהיה לו רגילה בהמשך..^____^

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifבעיקרון הגדוד שלו יוצא ברביעי..

עד לרביעי הבא.. אבל.. רק מי שיוצא למכי"ם מקבל את הרגילה הזו! :O ולא... לא המליצו על חבר שלי למכי"ם כי הם זונותתת! שהציעו לו ללכת לקצונה בחיל רפואה המפקדים שלו בגדוד אמרו לו "לאאאא.. אנחנו לא רוצים שתלך. תסיים מסלול ונוציא אותך למכים וקצונה בהנדסה! כי אנחנו אוהבים אותך ואתה טוב כאן" יופי.. ואז מה? הוא מסיים מסלול השבוע והם החליטו לא להוציא אותו למכי"ם. אז אין רגילה והוא הולך להתחיל קו גרוע באיזה חור עוד יותר רחוק בצפון.. ממש ממש ממש בצפון צפון צפון של הארץ ולא בחרמון חחחח אולי.. עוד חודשיים תהיה לו רגילה.. אולי עוד 4 חודשים הוא יצא למכי"ם אבל אז מה?? עד שהוא יסיים מכי"ם תישאר לו בדיוק שנה בצבא ואז אולי הוא ילווה מחזור אחד וחצי בקושי. טוב.. סליחה על החפירה ועל ההוצאת עצבים. להיות אופטימית יותר?? היום יש לנו שנה ו-11 חודשים ביחד. מחר יש לי יומולדת 18. מחרתיים, יום שלישי, יש לו טקס סוף מסלול. יום רביעי הוא מקבל סמ"ל. (טכנית, במחשב.. עוד לא נותנים לו את הדרגה כי הוא בדיוק עובר מוצב אומשהו) וכולי תקווה שאולי ירחמו עליו קצת שבשנה וחצי עוד אף פעם לא הייתה לו רגילה ושיוציאו אותו לחג!

XxMidnightxX

New member
מזל טוב...HUG...^__^

איזה באסה...אין לו עם מי לדבר?.. אולי הוא יכול לדבר עם המשק''ית ת''ש...יש מצב שהיא תוכל לעזור לו לא? בכל מקרה ...HUG

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifתודה :)

המ.. לא ניראה לי שהיא תוכל לעזור לו.. כי זה צורכי הצבא. הצורך הוא להעמיד לקו את כל החיילים שכל יוצאים למכי"ם ושהמפקדים ששם ימצאו להם תאריך לרגילה אבל לא בחודש הקרוב. הצורך הוא.. שחיילים אחרים עוזבים ומישהו צריך להחליף אותם בקווים אחרים :\

LiNoY EzRa

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo192.gifהחיילי שלי ברגילה בפסחחח

בע"ה הוא חוזר סופ"ש הזהה.. ואז נשאר 10 ימים בבית בערךך.. אולי יותר [!!!!] אני הכי מאושרת בעולם ... כבר הודעתי לאמא שלי שהיא לא רואה אותי בחופש הזה :D

LiNoY EzRa

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo103.gif מה גם שאתמול נסעתי עם אבא שלו

לבקר אותו ...... ואבא שלו נסע מ10 עד 1 לאנשהו עם חבר שלו .. ככה שאני והחיילי נשארנו לבדד לבדדד , אפילו כשאנחנו בבית לא יוצא לנו לדבר כל כך הרבה מרוב שאין זמן.... ומקודם הוא התקשר ואמר שהיה לו אתמול כיף.. [: ואז מ1 עד 3 בערך היינו עם חברים מהצבא ואבא שלוו וזזה.. [ גברים שלו אמרו שאני כוסית :-O .... אני שונאת שאומרים כוסית :-\ ]

Snowhitee

New member
אצלי המצה לא כזה מרהיב!!

הוא מגיע השבוע בשלישי ורביעי (שאני במחזור). הולך לסגור שבת ואת פסח א' ויוצא ביום חמישי.. לחג השני.. עד יום שלישי או משהו כזה... :(

XxMidnightxX

New member
לא נורא...

העיקר הוא יוצא לא?... גם אני במחזור ביומיים הראשונים שהוא היה בבית....

j u l i a 1 3

New member
שלי ברגילה D:

למרות שזאת רגילה מעפנה וזה רק 6 ימים... אבל העיקר שמשישי עד חמישי הוא בבית! והיומולדת שלו ברגילה! תכננתי כבר מלא דברים לעשות אני כל כך מחכה לזה D:

Moranyosef1

New member
חג שמח בנותתתתת

היפה שלייייייי הוציא 6 גימלים לכבוד היום הולדת שלייי והם עברו כל כך מהר שאפילו לא שמנו לב .. איזה מוזר זה שהוא בבית לכל כך הרבה זמן.. לא יודעת היה לי ממש ממש מוזר כאילו לא נקלט כל שניה אמרתי 'מה הוא עושה פה בכלל?!' אבל היה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף והוא סוגר השבת הזאת .. וחוזר ביום שני (ערב חג) בבוקר .. חוזר לבסיס ביום רביעי בבוקר ואז יוצא בשישי בבוקר (כוסאמא של הצבא הזה בשביל יום וחצי נותנים להם לחזור לבסיסססססס מה הקטע?!?!?!) ואז הוא חוזר משישי עד שלישיייייייייייייייייי איזה אושררררררר ובאמת אוף עם המחזור הזה הלוואי שיקדים קצת החודש חחחחחחחחחחחחחחחחח שיהיה לנו חג שמח וטעים ;) בעע חח

XxMidnightxX

New member
חחח

חשבת אולי לקחת גלולות?... ואם את לוקחת אולי לחבר שתי חבילות ביחד...כאילו בלי הפסקה...זה אל עושה כלום...שאלתי את הרופא שלי..

Moranyosef1

New member
...

אני בתסביכים שאני ישמין רצח בגלל זה ומה זה לא בא לי חחחח :\

למעלה