פסוריאזיס

eden112

New member
אתה שואל או מודיע לנו משהו ?

זה נשמע כמו שאלה לא איזו הודעה היסטורית שתשנה את חיינו לעד.. אז התשובה היא - לא , אין לפסוריאזיס תרופה שמעלימה אותה לחלוטין ... זה בא והולך .. שרון

צפוני

New member
מה אתה אומר !!!!

תודה רבה מאוד שהבאת לנו את הבשורה המדהימה הזו. ועוד 100% הצלחה..... וברור שאתה לא עושה זאת למטרת רווח או כל תועלת אישית, נכון? אל תקלקל לנו את השמחה .... אתה ממש צדיק! במקום שאלפי רופאים נכשלו במשך מאות שנים (מימי התנך) לאחר שבודבזו מאות ואולי מיליוני שעות מחקר ומיליארדי דולרים (האמריקאים הירוקים האלה, אתה יודע...) במקום שכל אלה כשלו - הנה אתה מופיע עם התרופה האולטמטיבית - 100% הצלחה. נראה לי שאני לא אטעה אם אניח שיש לך גם תרופה נגד סרטן ואיידס - קטן עליך הא? מזל שהופעת לנו ככה פתאום ללא הזהרה מוקדמת - ימות המשיח....

ישששששששש../images/Emo105.gif

חחחחחחחחח
ספר לנו עוד על זה הסוד הדבר החדש איך לא נדרש? איך לא נודע? בקהילתנו לא נתודא לדבר הנפלא סוף עידן המחלה.

danistar

New member
נו יש לי כאן משוררים ../images/Emo47.gif

מה שהמחלה הזו מוציאה מאנשים ..

yossi1979

New member
אין מה להוסיף על מה שצפוני אמר...

לך תחפש לך פראיירים אחרים לעשות עליהם קופה

zepelin

New member
שיר הלל למביא הישועה מוקדש ממני..

סוף סוף הקלה דודו נחת ובא תרופה אצלו יש באמתחת חיש מהר ואין ספחת. על הפצעים האדומים סיד לבן מהר מורחים ולקפלי העור השסועים טיפת דבק מחדירים. ומה לקרקפת יעזור ? לדודו יש מזור טובלים אותה במרק וכבר העור חלק. ואם כואבים הפרקים לדודו מבחר שמנים החל בעשרים ארבעים ואפשר אפילו שמונים. וגם מגנט פלאים אוסף את הקשקשים ובלי שכלל מרגישים מייצר מהם יהלומים.

danistar

New member
מלך פשוט מלך ... מתי דיסק הבכורה ??

ואם אפשר לקבל אוטוגרפה של מחבר המילים על עטיפת הדיסק

KaZaA

New member
בעייה בהבנת הנקרא...

נכון - יש תרופה לפסוריאזיס - תרופה שמעלימה את המחלה לחלוטין! למעשה כשאני חושב על זה יש כמה תרופות כאלה... הנה כמה שעולות במוחי: 1. כדור מאקדח. 2. טבילת הראש בדלי מים כ- 10 דקות יספיקו. 3. לשפוך על הגוף בנזין ולהדליק גפרור 4. ליצור קשר עם הבחור משתיקת הכבשים (לשכנע אותו שיצא לו מעיל פרחוני...) 5. חומצת מלח. 6. חומצה גופרתית - לוודא שלא עושים את זה בסלון - רצוי בקומה הראשונה... 7. לקפוץ מהגג של מלון גני ים המלח - לאחרון שעשה את זה הפסוריאזיס עבר בקומה השלישית. אתם בטח חושבים - מי המטומטם שיעשה את כל הדברים האלה - תפסיקו לגחך - יש אנשים שילכו למרפאה של הבחור הזה ויזריקו לעצמם קורטיזונים - זה יותר טוב??

למעלה