פליטים מהמרכז מחפשים מקלט מדיני...

nadav barak

New member
פליטים מהמרכז מחפשים מקלט מדיני...

לאור הבעיות עם השכנים במנחת נווה נאמן החלטתי לחפש מקום חלופי. מי מכיר מנחת באיזור המרכז (נתניה עד פ"ת)? כמובן שרצוי אספלט. חובה שטח הקפי להטסה בטוחה. מי מכיר את השטחים בנתניה? האם הם מתאימים? בברכה, נדב ברק

bigtime63

New member
../images/Emo163.gifשאלת מליון הדולר

הלו נדב- טיסנאים זה "רק אני והשלט שלי"... מה קרה להתארגנות המסודרת? (י.ז)

yair raveh

New member
יש לי מקום מציון אני חושב!!!../images/Emo160.gif

היי נדב זוכר אותי זה יאיר עזרת לי לחפש את החלקים שלי אחרי הריסוק ליפני חודשיים שלושה וגם מצאת 1. מה קרה בנווה נאמן שאי אפשר להטיס שם יותר? 2. יש מקום אולי הוא טוב מול הבאר של סבא בפ"ת יש שם גם שטח קטן של אספלט וגם הכנה לכביש מחצץ מהודק עם אתה רוצה לירואת אותו את לא מכיר את המקום תגיד לי

nadav barak

New member
הי יאיר..

תוכל ליצור קשר איתי 052500572 או להשאיר מספר טלפון?

Noam Katzir

New member
נתניה...

בנתניה יש שני מסלולים, עמליה והביצה. הביצה זה מסלול כורכר, ויש שטח רחב מסביב של עשבים. עמליה זאת שכונה בבניה, וסללו בה את הכבישים לפני הבניה. עוד לא בנו בתים ליד ובסביבת המסלול, בעמליה יש מסלול אספלט.

nir e

New member
שכונת "עמליה"

עד לפני חודשיים היינו מספר מטיסים מועט במקום. לאחרונה מצטרפים רבים. המקום הוא "שדה" של כבישים שנבנו כתשתית לשכונה חדשה, שעדיין אין בה אף לא בניין אחד. (יש איזה שניים בבנייה). הבעיות: 1. לצידי הכבישים קיימות תשתיות ביוב וחשמל, כך שאם תפקשש בנחיתה אתה עלול למצוא את עצמך פוגש איזה פיר ביוב בולט או צינור כיבוי אש. 2. מכוון שקיימים מספר כבישים, חלק מהאנשים לא מגיעים למקום המרכזי בו רובנו מטיסים, כך שאם לא סקרת את השטח לפני, יש סיכוי שלמישהו נוסף יש את אותו התדר ואז... אנחנו משתדלים לבדוק בזמן ההגעה את כל השטח בכדי למצוא סוררים, ומנהלים דף תדרים. פרט לזה, מקום פתוח להטסה למרחקים גדולים (אפילו יותר מנווה נאמן), מסלןל נחיתה ארוך מאד (אבל יחסית צר - 2 נתיבי נסיעה), כביש ניצב לצורך חניית רכבים והתארגנות, ואנשים נחמדים....

nadav barak

New member
היכן נמצאת שכונת עמליה?...

האם תוכל לציין מספר טלפון להתקשרות או לשלוח אלי אותו בדואר אלקטרוני? בברכה, נדב ברק [email protected]

hifly

New member
ברוך רציני..חבל"ז

אולי תיצטרף למועדון בראשון??? ניראה לי הפיתרון הכי טוב במרכז במקום העמליות,שלוליות,צפרדעים וכו. שם בטוח,נוח,וכו וכו. אמיר

אולי תבואו למודיעין פעם אחת

נדב, לא שחסר לנו מקצוענים במודיעין, אבל כמוך קשה לראות כל יום. אז אולי עשה עימנו חסד ותתארח אצלנו איזה שישי או שבת יחד עם חבריך מהוד השרון. זה נמצא בערך עשרים דקות נסיעה מנווה נאמן (אם אתה נוסע דרך ראש העיין, נחשונים.. דבר אחד אני יכול להבטיח לך שמי שיודע להמריא ולנחות כמו בן אדם לא יאבד אף פעם טיסן בגלל קאט אפילו בהמראה וזה בגלל שיש לנו שדה רחב ידיים מעבר למסלול והוא נמוך ממנו מבחינה טופוגרפית כך שגם אם אין לך מספיק גובה וגם אם אתה רחוק, קל מאוד לראות את הטיסן עד שהוא נוגע בקרקע. יש גם מסלול אספלט אלטרנטיבי שרוחבו כ12 מטר ואורכו כ700 מטרים שצריך להיות טיסנאי עיוור כדי לרסק שם. (או ביש מזל כמו פטר וייס שאיבד שם את הסילוני שלו) ובכלל יש לנו שם כחמש גזרות הטסה נפרדות שמאפשרות להטיס יותר מ30 טיסנים בו זמנית באויר (רק צריך הקפדה לתיאום תדרים בי8ן האזורים שמרוחקים כ500 מטר האחת מן השנייה) בקיצור אפשר לארגן פסטיבל עצום. והדלק על חשבוני.

nadav barak

New member
אבי ידידי, להזמנה שכזו אי אפשר לסרב

ראה זאת סגור ותודה רבה על ההזמנה. יותר מנשמח לבוא לבקר ולהטיס ביחד עמכם. ביום שישי הזה אנו כנראה נוסעים לעין שמר, אבל בשבוע הבא אני יארגן את החברה לבוא להתארח אצלכם במודיעין. אני אעמוד עמך בקשר טלפוני. בברכה, נדב ברק

סוף סוף....אבל חבל

חבל כי יום שישי הבא אני לא יודע אם אני אהיה בשטח , ויום שישי הזה אני אהיה בטוח. פשוט אני מתחיל קורס בצבא ביום ראשון ואין לי מושג אם אני אהיה בבית. חבל כי הייתי שמח לראות אתכם פה...יש סיכוי שתגיעו בכל זאת השבוע ? אולי אפילו בשבת ? בברכה, ליאור.

למעלה