פלוס על הבוקר

• פותח הנושא IDEA
  • פורסם בתאריך

IDEA

New member
פלוס על הבוקר

בוקר טוב, אני קוראת סמויה מזה זמן רב היום בבוקר, לאחר איחור של 3 ימים, עשיתי בדיקה (קליר בלו) ויצא + אני מתרגשת מאוד...ובאופן טבעי החלטתי לשתף אתכן אז – מפזרת אבקה, בתקווה שפלוס זה פלוס (הוא היה קצת חלש אבל היה...) ורוצה להיעזר במנוסות שבכן (שמתי לב שיש פה גם די הרבה כאלה שלא עוזבות את הפורום גם אחרי הגילוי...): 1.מה עושים עכשיו? האם כדאי לעשות גם בדיקת דם? 2.מתי בעצם כדאי ללכת לגניקולוג? 3.האם צריך לקחת משהו חוץ מחומצה פולית? 4.יש לי תת פעילות בלוטת התריס (לוקחת אלטרוקסין) – האם יש פה מישהי מנוסה בנושא? מתי וכל כמה זמן צריך לבדוק TSH? אשמח לכל טיפ או עצה ממנוסות... בקרוב אצלכן!!! ותישארנה כאלה מקסימות, אני מצטערת של "יצאתי מהארון" קודם ולא השתתפתי במפגש הפורום...

מזל טוב על ה../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

איזה הודעה משמחת ואופטימית על הבוקר תזמיני לך תור לרופאת נשים והיא כבר תנחה אותך מה הלאה המון מזל טוב הריון קל תקין ומשעמם

קרן אור7

New member
שיהיה במזל טוב../images/Emo49.gif

תשובה לשאלותייך: אני מתכוונת לעשות בדיקת דם בכל מקרה - יש בנות שמוותרות על זה - לשיקולך. לרופא נשים הולכים לאוטרסאונד ראשון - כדי לראות דופק שזה בערך שבוע 8 . אני חושבת שאצריך לקחת גם ברזל - אבל זה כדאי להתייעץ עם הרופא. שיהיה הריון קל ותקין.

מעיןבר

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

שיעבור בקלילות ובכיף. לשאלותיך: 1+2 לכי אל הגניקולוג בהקדם, הוא כבר ייתן לך הפניות לכל מה שצריך - כי פרט לבטא כדאי לעשות ספירת דם, גלוקוז בצום ובדיקת נוגדני TORCH - מיני חיידקים וטפילים שעלולים להזיק להריון אז כדאי לדעת האם מחוסנים להם, הבדיקה הנפוצה ביותר היא לאדמת (Rubella) ציטומגלו-וירוס (CMV) וטוקסופלזמה. כמו כן בודקים בדיקת סקר לעגבת וכמובן סוג דם... אז לאור כל הבדיקות הללו חבל להידקר פעמיים, על הדרך אפשר לעשות גם בטא (ומניסיון, לוקחים המון מבחנות, לא להיבהל). 3. בינתיים תמשיכיח עם חומצה פולית, ניתן להחליף למולטיויטמין "פרנטל" שמיועד לנשים הרות וגם יש בו ח. פולית (בהתייעצות עם הרופא) ולרוב בסוף השליש הראשון מתחילים עם ברזל. 4. לגבי בלוטת התריס - תתייעצי עם הרופא. בהריון הבלוטה עלולה להשתגע ורצוי להיות במעקב כי ייתכן שתצטרכי התאמה מחודשת של המינונים.

Kמיקמי

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif מזל טוב../images/Emo57.gif

נראה לי שאת צריכה לעשות כבר בדיקת דם לראות את רמת הבטא (הורמון המעיד על היריון) לקבוע תור לרופא שלך בהחלט לקחת חומצה פולית - אין צורך במרשם הרופא שלך ישלח אותך לכל הבדיקות ו....שוב....

m a m i 30

New member
מזל-טוב../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif../images/Emo89.gif../images/Emo95.gif../images/Emo90.gif

taltula23

New member
מזל טוב חמודה../images/Emo65.gif../images/Emo95.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

חוגי1

New member
מזללללללללל טובבבבבב סמויונת הריון

מאושר תקין ובריא שיהיה לך

IDEA

New member
תודה לכולכן!!

אתן מקסימות בקרוב אצל כולן!!!

למעלה