פלואור

twiti

New member
פלואור ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif

משהו/י כאן נותן/ת פלואור? אצלינו במושב אין תוספת פלואור למים, ובצורה אחרת גיא לא מקבל פלואור. משהו פעם התייעץ כאן עם רופא שיניים לילדים בקשר למתן פלואור? חשיבות וכו'? אשמח לשמוע

twiti

New member
זהו ../images/Emo12.gif רק לילו? כן אני בטוחה, אחות

טיפת חלב אמרה לי שבמושב שלנו המים לא מפלוארים

ashlaya

New member
מה ז"א?

ואם יש במים - ואנחנו לא יודעים? האמת שלא ממש חשבתי על זה אני יודעת שזה חשוב לשיניים? - אז עדי עכשיו רק בהתחלה של הצמחת השיניים.... והרופא? ממש לא אמר כלום - אנחנו משתמשים במים מינרלים לאחרונה אני מנסה לתת פעם ביום מי ברז....קצת קשה כי גם אנחנו שותים רק מים מינרלים אם יש עוד מידע אשמח לשמוע

עמית@

New member
אין לי מושג- אבל זה חשוב וכדאי מאוד

להתייעץ עם רופא. למה אין הפלרה אצלכם?

ממש, אבל ממש, לא נכון../images/Emo70.gif

דיברתי לפני פחות משנה עם האחראי במקורות על הענין וכל, אבל כל, השכונות בחיפה, מופלרות. מאיפה לקחת את המידע הזה?

דיברתי עם האחראי למיים מעיריית

חיפה, שנתן לי את הטלפון של האחראי ממרד איכו"ס, שהסביר שהמיים לט מופלרים בחיפה מטעמים תקציביים. אבל זה היה לפני שנה וחצי אז אולי משהו השתנה לטובה- אני מקווה.

ענתש

New member
גם בעלי שאל את זה... בסוף הוא

שאל רופאת שיניים (אמא של טאש) כי הוא אומר משהו הגיוני - יש דבר כזה "מנת יתר" של פלואור, נכון ? אז איך יודעים כמה להפליר את המים ? כי אני יכולה לשתות 2 ליטר ומישהו אחר 8 ליטר... נקבל מנה אחרת של פלואור, נכון ? זה יכול להיות מסוכן. אז מה זה אומר ? שנותנים את המינימום במים כדי לא לקחת סיכון - נכון ? אז זה לא מספיק. בקיצור - שמים במים באמת מינון נמוך מאד וזה לא מספיק וצריך בכל מקרה לתת תוספת גם אם המים מופלרים. זו היתה המסקנה. עכשיו מהצד השני - יש הרבה מאמרים שכותבים דברים נוראיים על מתן פלואור לתינוקות (שזה שוקע בעצמות ומסרטן). די הפחיד אותי... אחרי שהתלבטתי קשות גיליתי שיש שיטה אצל שינניות לשים את הפלואור ישר על השיניים (בלי לבלוע). אני חושבת שפשוט נלך על השיטה הזו בגיל יותר מבוגר וזהו.

למעלה