פיתחתי פילם אז יש קצת עבודות

lilachh

New member
פיתחתי פילם אז יש קצת עבודות ../images/Emo9.gif

נתחיל בלוח שחמט מפסיפס - גודלו בערך 40 על 40 ס"מ.

lilachh

New member
סט מגשים מעיסת נייר ../images/Emo20.gif

זה המגש הראשון מתוך שניים (המגש הגדול יותר).

naamaza

New member
אפשר הסבר?

איך הכנת את המגשים? ציפית מגש קיים או עשית הכל מעיסת נייר? איך הכנסת את הסוכריות? רעיון מהמם וביצוע מרהיב ביופיו

lilachh

New member
הכנתי הכל מא' עד ת'

אני זזה הביתה (יתרונות למי שמתחילה ב5:00 בבוקר
), מבטיחה להכניס הסבר מפורט ומסודר יותר מאוחר מהבית.

lilachh

New member
|תפוח הסבר על המגשים ../images/Emo75.gif

נתחיל עם הסוכריות: את הסוכריות גומי ציפיתי בשתי שכבות של לכה שקופה על בסיס מים, לאחר מכן שמתי אותם ב.....קופסת דיסק ריקה
(למגש הגדול השתמשתי בשתי קופסאות ולקטן בקופסה אחת).סגרתי היטב עם מסקינטייפ מסביב (אותו לא ייראו כי כשכיסיתי עם רצועות דאגתי לכסות גם על המסקניטייפ), אני מאוד מקווה שכל הטיפולים האלה עשו את כל העסק אטום מספיק שלא יבואו מזיקים קטנים לכרסם לי את הסוכריות
אגב בארגזים שהכנתי לשולחן עשיתי את אותו דבר רק השתמשתי בפוטיפורי וכמובן לא ציפיתי בלכה אותם.
מגש: בניתי מגש מלבני פשוט מקאפה עבה, כולל הידיות שהם גם מקאפה. חיברתי הכל עם מסקנטיים עבה. כמובן שבבסיס יצרתי חור בדיוק בגודל של קופסת דיסקים אחת או שניים, הכנסתי את הקופסה לחור (יצרתי חור מדויק ולכן הקופסה ממש נכנסת ומוחזקת בחור מהלחץ של כל הצדדים, (והיא בדיוק בעובי של הקאפה העבה אז נוצר משטח אחיד), חיזקתי עם מסקינטייפ (נייר דבק ולא הדבק של החדר האטום..) שכאמור יכוסה ברצועות עיתון ויוסתר. ואז התחלתי לכסות במספר שכבות בודדות של רצועות עיתון (יש מאמר עם הטכניקה של עיסת נייר במאמרים). ייבוש מלא במשך יומיים שלושה. ג'סו. וצביעה מתישה בצבעי אקריל
זו היתה צביעה ארוכה ומורכבת אבל אני לשם שינוי מאוד מרוצה מהתוצאה. ולסיום כמובן לכה - אני משתמשת בלכה רונסליק.

גאיליי

New member
לילך, את יכולה לפרט לגבי טכניקת

הצביעה? היא כל כך מיוחדת ונראית מאוד מסובכת...

lilachh

New member
היא לא מסובכת רק ארוכה.

לגבי הריבועים פשוט סימנתי לי מרחקים שוים ותחמתי עם מסקניטייפ ואז התחלתי לצבוע, כל פעם צריך להסיר מסקנטייפ, לשים חדש במקום אחר ולצבוע בצבע אחר. אחר כך יצרתי לי שבלונות של ארבעת דוגמאות הפרחים וצבעתי.

niya

New member
לילך, העבודות מדהימות

וכמי ששנים רוצה ללמוד לעבוד ולעשות עיסת נייר - אפשר הסבר מפורט על העיסה? אני יודעת שיש במאמרים, אבל בכ"ז...

lilachh

New member
תודה ותשובות:

אני עובדת עם רצועות עיתון, פשוט טובלת בדבק שאני מכינה ומדביקה בצורת שתי וערב בדיוק כמו שמוסבר במאמרים.

../images/Emo99.gif פשוט מהמם ../images/Emo70.gif

אהבתי מאוד מאוד את המגשים - מדהימים. והאמיני לי אני יודעת כמה השקעה יש בצביעה שכזאת. פשוט מקסים.

למעלה