פיקות פוזלות :(

laluchka

New member
פיקות פוזלות :(

אני חיילת מזה חצי שנה ולרוע המזל התגייסתי ב"דור" שבו הבנות חייבות לנעול את הנעליים הצבאיות החדשות והמזעזעות. דווקא הסתדרתי איתן לא רע, לא לחצו, הכאיבו וגם דיי התאימו. אבל לאחר כ4 חודשים התחילו לי כאבי ברכיים ממש מציקים. מעולם לא סבלתי מבעיות ברגליים, אני לא רקדנית ולא עוסקת בשום פעילות ספורטיבית כלשהי ככה שממש לא הבנתי מאיפה צצו הכאבים בברכיים. זה ממש מציק לי בדברים הכי פשוטים כמו ריצה לאוטובוס או עלייה/ירידה במדרגות. הייתי אצל אורטופד צבאי אנטיפת במיוחד שתקע את האצבע שלו בברך שלי ונתן אבחנה של "AKP עם תבנית קלה של פיקות פוזלות" ואמר שהמתנה סובלנית תגרום לספיגה מלא בגיל 20+. לא הסביר את עצמו יותר מדיי וגם לא נתן פתרונות או הצעות ייעול לכאב :( רופאת היחידה לא ממש יכולה לעשות עם זה משהו למרות שרמזתי לה, ממש לא בעדינות, שהדבר היחיד שהשתנה אצלי בחיים ויכול לגרום לי לכאבי הברכיים האלה זה הנעליים הצבאיות.. היא אומרת שכל עוד הרופא המומחה לא ממליץ על כלום אין מה לעשות. אז מה אני עושה כשהאורתופד בעצם אומר לי- אין מה לעשות, תסבלי את הכאב עד גיל 20+?...

שלום לך

בתור אחד שעבר 7 מדורי גהנום בצבא אם לא טיפהל'ה יותר הרשי לי לומר לך משהו ... הצבא הוא לא מקום בשביל אנשים עם בעיות או רגישיות בתחום האורטופדי אם כי לפעמים אין הרבה ברירות חוץ מאשר לבלוע את הגלולה המרה ולקוות שהחולשות האורטופדיות יצליחו להחזיק מעמד את התקופה . אני בתקופת הצבא הגשתי בקשה לועדה רפואית עליונה לקחת לי בערך שנה ורבע להגיע לועדה אשר במהלכה נגרמו לי נזקים בלתי הפיכים .לאחר הועדההעליונה הפרופיל שלי צנח ל45 וקבלתי הקלות משמעויות כולל פטור מנעלי צבא . שאני מביט אחורה אני מבין כמה נאיבי ותמים הייתי כבחור צעיר וכמתגייס צעיר שהתגייס עם שתי פריצות דיסק וברכיים הרוסות . הצבא החמיר את מצבי לאין שיעור אבל הייתי צריך ללמוד את הלקח על בשרי . ההחלטות בקשר להמשך שירותך והסבל הפיזי הנגרם לך בשל כך הן שלך בלבד אני מקווה שבילך שתעשי את הבחירות הנכונות רפואה שלמה "טיל"

למעלה