פיצול חלנות ב VC

°Nemesis°

New member
פיצול חלנות ב VC

אני יודע איך לפצל חלון אחד ל שני חלונות רבל יש לי בעיה לפני שהתוכנה רצה מופיע לי חלון קטנציק ומעצבן ואמר לי לבחור ב VIEW1 לבין VIEW2 עד עכשיו זה לא קרה לי אף פעם למה זה קורה? איך אפשר למנוע מהחלון המעצבן לשגע לי תשכל?

כאגאי

New member
אני אנסה לבדוק את זה יותר (פשוט אני

לא זוכר ממש) אבל תנסה להכניס את הקוד הבא ב InitInstance של ה APP שלך:
CCommandLineInfo cmdInfo; ParseCommandLine(cmdInfo); //תוסיף את זה if(CCommandLineInfo::FileNew == cmdInfo.m_nShellCommand) cmdInfo.m_nShellCommand = CCommandLineInfo::FileNothing; if(!ProcessShellCommand(cmdInfo)) return FALSE;​
נראה לי שזה זה. אם לא תכתוב פה שוב ואני אבדוק ב VC.

°Nemesis°

New member
זה לא עזר אז מצאתי רעיון בעזרתך

ומחקתי את מה שיש ב APP INITNSTANCE זה פתר את הבעיה כלומר מחקתי הכל כל מה שיש בפונקציה זו יותר אין קפיצה מעצבנת :) בכל אופן תודה על הכוונה הרעיון שלך עזר לי מאוד

°Nemesis°

New member
אגב תוכל להגיד לי למה

בפרוייקטים אחרים לא היתה לי בעיה עם זה ודווקא עכשיו זה הופיע?

כאגאי

New member
זה קורה אם אני זוכר נכון כאשר יש לך

פרוייקט MDI עם כמה סוגי VIEWים. כשהוא עולה הוא לא יודע מאיזה להתחיל ואז הוא שואל אותך. יש כנראה שיטה (לא זוכר אותה) להגדיר לו בהתחלה עם איזה לעלות אבל לא זכרתי אותה בדיוק ואני לא יכול לבדוק את זה עכשיו. חשבתי שמה שנתתי לך יעזור אבל אם אתה אומר שלא ... אגב, מס'תומרת מחקת את כל מה שיש ב InitInstance? לא נראה לי רעיון טוב ....

°Nemesis°

New member
אני לא בטוח אם זה רעיון טוב או לא

פשוט אמרתי לעצמי מי צריך את הקישקוש הזה (מה שכתוב לי ב APP) אז מחקתי ביג דיל ובדקתי מה יהיה לאחר המחיקה מסתבר שזה עבד ... נו טוב אני רגיל לניסים בשפה זו :) בנתים אני עובד עם ה Doc ואין בעיה (שומר נתונים ומעביר אחד מן השני ולהיפך(

כאגאי

New member
אני לא מבין

הקוד שם חשוב. מילא הדברים של ה COM והארגומנטים, אבל יש שם עוד דברים חשובים: * יצירת ה DocTemplate * הרישום שלו לתוכנית * ה ShowWindow וה UpdateWindow של החלון הראשי אני לא מבין איך זה עובד לך.

°Nemesis°

New member
גם אני לא מבין מה הולך פה

בכל זאת זה עובד תנסה ליצור formview ו View תפצל את החלון ותמחק ותראה שזה עובד אין לי מושג

למעלה