פיצוי על תאונת דרכים ופגיעת גוף

arsqa

New member
פיצוי על תאונת דרכים ופגיעת גוף

שלום איני יודע האם זהו המקום לשאול אבל ננסה... אישתי עשתה תאונת דרכים לפני כ-3 חודשים. היא נפגעה בגב. אני יודע שפעם היית מקבל פיצוי מאבנר אך אלו לא מתעסקים יותר עם ביטוחי חובה. מה לעשות? האם אני פונה לסוכן הביטוח שלי וזה אמור לפצות אותה? תודה מראש

אתה לא אמור לפנות לחברת הבטוח שלך.

תאסוף את כל הניירות שיש לך, מבית החולים ומהמשטרה תקח עו"ד שעוסף בנזקי גוף. לא צריך לשלם לעו"ד שום כסף. סכום התשלום לעו"ד יתבצע רק לאחר קבלת תשלום הפיצויים. דבר נוסף, מאחר ואשתך נפגעה בגב עדיף גם שיהיו לך מסמכים רפואיים על הטיפולים שקבלה,קבלות על נסיעות וכל הוצאה שנגרמה לה עקב התאונה. גם אין לך צורך למהר עם התביעה מאחר והיא נפגעה בגב, כאבים בגב יכולים לקחת הרבה זמן . אבל אם אתה רוצה יעוץ יותר טוב תפנה לעו"ד כי בכללית אפשר להתחיל את התביעה. שתהיה בריאה

pol101

New member
אדריאן אני לא יודע מהיכן אתה

שואב את ידיעותך אבל ...... חייבים להודיע לחברת הביטוח על כל תאונה שבה יש נזק לרכוש וכמובן על נזק גוף.

אני כותבת מתוך נסיון אישי

שנית, לחברת הבטוח של הרכב צריך להודיע טלפונית, העו"ד מודיע להם בכתב, חברות הבטוח תמיד מנסות להחתים על מסמכים ש"דופקות" את הפגוע, לכן לא צריך להודיע בכתב לבד רק דרך עו"ד

pol101

New member
ובכל הסיפור המצער

איפוא סוכן הביטוח שיעזור וינחה???????

תבת את התשובה בעצמך

חברות הבטוח ברוב הזמן מנסות להשתמט מתשלום, האם זה חדש???????? הכל טוב ויפה כל עוד אתה משלם, וכשהנפגע צריך פיצוי מתחילה המלחמה,זאת לצערנו.

למעלה