פיצוי לנפגעות השמדת הביציות

diana1973

New member
איפה אפשר לברר פרטים

או עם מי אפשר לדבר, הם כותבים שהודיעו לנפגעים ואני לא קיבלתי שום הודעה

אז, כשהתפרסם

נתנו מספר טלפון לברורים. מזמן אין לי אותו אבל תתקשרי לבי"ח השרון, ואולי לבלינסון? בכל אופן, נראה שהביציות שלך לא ניזוקו אם לא הודיעו לך. בהצלחה

diana1973

New member
לא הסברתי את עצמי נכון

הבציות כן ניזוקו ועל זה קיבלתי מכתב ממזמן, השאלה היא אצל מי מבררים מה קורה עם מסקנות הועדה על מה הלאה, כתוב בכתבת שהודיעו לנפגעים.

נועם@בת

New member
../images/Emo32.gif לאומית און ליין- שירות חדש

הקדמה הגיעה לקופת חולים לאומית, הללויה. שירותי און ליין בלאומית. אני לא מאמינה ששוב לא אצטרך לשבת שעות על הטלפון כדי לקבל תוצאות בדיקות מהמעבדה. נועם

TWEETY =^.^=

New member
תשובה ל-../images/Emo32.gif

תתפללי שהם לא כמו מכבי
במכבי התוצאות מוקלדות למחשפ רק יומיים אחרי ולפעמים יותר
אם הם כמוהם,,,אז SORRYYYY דארלינג, אבל הרומן עם הטלפון לא יסתים כל כך מהר
שנחזיק אצבעות גם פה

TWEETY =^.^=

New member
מתי נתרגל לקום בלילות../images/Emo35.gif ../images/Emo4.gif

זו התרגלות יותר עדיפה לא

גוליגל

New member
הנה יתרון של מאוחדת

אפרופו השרשור העוין בנושא הקופה הדפוקה הזו: במאוחדת אני מקבלת תוצאות מעבדה דרך האינטרנט והן גם מהירות (אני רואה אותן לפני שהרופא רואה אותן לפעמים) וגם - כשהן זמינות - נשלח אליי אי-מייל להודיע (אפילו על תוצאות חלקיות) וגם - אפשר לגשת לכל התוצאות שלי שנים אחורנית (כולל כמה בדיקות עגומות...), ומכל הרופאים. אז אולי יש למאוחדת איזה פלוס קטן? - גוליגל שמחכה כבר לגמור עם ההמתנה הרגועה
, ולהתחיל שוב עם הזריקות ובדיקות הדם

TWEETY =^.^=

New member
האמת שחברה שלי בדיוק הייתה אצלי

וראתה את השרשור המדובר וגם היא אמרה שהיא אינה מבינה מדוע זה ככה. היא במאוחדת ועוברת טיפולי פוריות כבר קרוב ל-12 שנה או יותר
(מפחיד לשמוע אה
) ומעולם לא נתקלה בבעיות מצידם. היא נכנסת דרכי תמיד להוצאת בדיקות וזה תמיד היה מהיום להיום ולפעמים היא מוציאה תוצאות עוד לפני שזה מגיע למחלקה. כנראה שזה תלוי באיזורים ואו סניפים מסויימים ואולי אפילו באנשים מסויימים.

דניאלה12

New member
לאומית אוןליין../images/Emo45.gif

המצאת המאה, זה עובד ועובד טוב, הבדיקות מוקלדות עוד באותו יום ולפעמים אני מפתיעה את הרופא עם התשובות לפניו. מגיע להם פירגון

למעלה