פיצוחים

היי אשמח לפתרון החלום , כהרגלך מדייקת

רקע:
אני מחפשת יחידת דיור, מאוד רוצה באזור של הבת שלי, הבת שלי לקראת סיום של בניית יחידת דיור אצלה בחצר, ומחפשת שוכרים.
היום הסתובבתי עם החתן שלי , ביחידה , ואמרתי לו "וואלה הייתי משכירה ממכם , במקום לשלם לזרים אשלם לכם" הוא אמר לי
אם זה היה תלוי בי...... בכייף, אבל הבת שלך לא רוצה" , וזה נכון אני יודעת את זה גם ממנה.

אתמול בלילה חלמתי :
שאני עושה אצלה בייביסיטר וישנה אצלה (שבמציאות זה קורה) בבוקר אני לוקחת את התיק שלי ושמה את הבגדים שלי ועוד שקיות שלי
ושאני מגיעה הביתה לפרק את התיק , אני רואה שלקחתי בטעות שקית אחרת ובפנים יש: פיצוחים: שקדים, אגוזי מלך, בוטנים, פיסטוק חלבי
ואומרת לעצמי יווו איך לקחתי בטעות את השקית.
אני לא אוכלת את הפיצוחים.

שמי לב: את החלום חלמתי בלילה, ובבוקר הייתה השיחה עם החתן שלי.

האמת, אני מבינה את הבת שלי, ולא פגועה או כועסת.

אלישבע777

Well-known member
הי יערונת,

הפרוש שלי לחלום על שקית פיצוחים
הפרוש שלי לחלומך

את רוצה לגור על יד ביתך, גם אזור טוב וגם טוב לך להיות בקרבתה וגם לא תצטרכי לישון אצלה. את רוצה להיות חלק מחיי ביתך, אבל היא רוצה להיות חופשיה ואת מבינה אותה ואינך כועסת עליה.

על כן בחלום, את לוקחת (בטעות) ושמה בתיקך , את שקית הפיצוחים שלה שיש בה רק דברים טובים ( כמו ביתך שטובה אלייך וגם הבית שהיא בונה עכשו אף הוא טוב לה ויכול להיות טוב לך). בבית את מגלה שלקחת ממנה משהו שלא ממש חיוני לה, אבל עשוי להיות טוב לך. אולי יש כאן משאלה, שיתמזל המזל ("ותקרה איזו טעות") ואז תוכלי "לקחת" ממנה את מה שהיא לא נותנת לך, מהסיבות שלה. אולי במקרה העניינים יסתדרו כך, שכן תוכלי לגור על ידה – גם אם היא מעדיפה אחרים אלמונים. משאלה שהגלגל יתהפך לטובתך, בלי שתבקשי! בלי לחוש אשמה (בחלום – בטעות זניחה ולא חשובה באמת), בחלום את חשה אשמה על רשלנותך, אבל החלום הוא מילוי משאלה, והרשלנות גם היא זניחה. המשאלה היא גם להחזיר את הבת קצת אליך, שאת תגורי קרוב אליה, כמו שהיה פעם כל עוד היא גרה בביתך. החלום מסתיים ב... שום דבר. את אינך נוגעת בפיצוחים והם אינם מועילים לך. החלום מראה לך, שאת מבינה שהמשאלה שלך, כנראה לא עומדת להתגשם.

אשמח לחוות דעת על הפרוש.

למעלה